- 221 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Машина варта уваги, вкладень не потребує, кузов весь в рідній фарбі, дуже економна, детальніше по тел:
Машина варта уваги, вкладень не потребує, кузов весь в рідній фарбі, дуже економна, детальніше по тел:
Продам власне авто Volvo V50 Гарний стан! Кузов без дтп, без вмятин сколів чи царапин! Гарний колір! Хороша комплектація! Парктроніки Датчик сліпих зон Омивачі фар Підігріви сидінь Навігація Клімат контроль Круіз контроль Датчики дощу та світла та багато іншого, є все для комфортної їзди! Технічно все справне, не потребує додаткових витрат! Високий кліренс, чудова проходимість Все вчасно обслуговувалося за авто дивилися! Автомобіль дійсно заслуговує уваги, в такому стані їх одиниці!
Хороше, економічне, надійне авто. Приємний колір - сірий металік, напівшкіряний салон, Електроніка вся повністю справна: двозонний клімат, електросклопідйомники, складні дзеркала, датчик сліпих зон, електропідсилювач керма, датчик дощу, задні парктроніки, все працює! Масло заливалось бренду Motul, замінено ГРМ, всі деталі замінювалось вчасно, автомобіль повністю обслужений та на ходу
Авто доглянуте, в гарному стані, сів поїхав. По кузову питань немає, салон чистий та охайний. По технічним питанням все гаразд, заміна масла проводилась кожні 10000 км. За додатковою інформацією пишіть, телефонуйте.
Авто варте уваги. Замінено комплект грм, помпа, роліки, шків коленвала, антифриз, термостат, ступиця колеса передніх коліс.Поміняні масло фільтра, новий акумулятор. Нові зимові шини xankook на металевих дисках. новий трос ручного гальма .Стоять проставки 30мм. Літні шини на титанах. Авто купувалося для себе.
Авто свіжопригнане з Бельгії. Дуже економне авто Коробка 6-ступка В ДТП не був. Повністю не фарбований. Має хорошу комплектацію: шкіряні сидіння з підігрівом, клімат-контроль, круїз-контроль, парктронік Авто повністю обслужене. Є вся історія обслуговування та Європейський техогляд
Продам власне авто. Всі розхідники міняли вчасно. Машина обслужена і готова до тривалого користування. Всі нюанси по кузову видно на фото. Компʼютер русифікований. Є питання, задавайте особисто. Реальному продавцю торг
Продаю своє авто , володію їм 3 роки , я перший власник в Україні, авто повністю обслуговував на сервісі Volvo, грошей не шкодував , вкладень не потребує, також є сервісна книжка ,причина продажу в зв’язку покупкою нового авто, готовий до любих перевірок на вашому СТО.
Номер та ВІН надам кого реально цікавить авто (не вказано через негативну практику шахрайського використання). Продаю оскільки на даний час ним не користуюсь. Технічно обслужене - ГРМ (з помпою), масло в двигуні, МКПП, ЕГУР, теплообмінник, радіатор кондиціонера (заправлений, працює), подушки двигуна - замінено. Масла не бере, турбіна працює добре. Сажовий видалений і відшитий (попередніми власниками). Ходова - нові передні стійки в зборі, шарові (стояли ще заводські) та стійки стабілізатора. Зроблений захист двигуна в повний розмір аналогічно заводському пластику. Фари відполіровані та затягнуті у плівку. Гарна комплектація - підігрів передніх сидіть, шкіра, штатні блютуз, USB, AUX, круїз-контроль (працює), автосвітло, датчик дощу, датчик об'єму, якісна оригінальна аудіосистема. Два комплекти гуми (205/55 R16 - літо, 205/60 R16 - зима). Два ключі. Авто на кожен день - зручне, компактне, просте, не вибагливе, надійне. Детальніше телефонуйте та при огляді. Продаж не спішний, допомоги в реалізації не потребую.
Автомобіль власний, з рідним пробігом. Працює абсолютно все. Перекупам не турбувати, без обміну
Продам отличный семейный и рабочий автомобиль. Все стекла родные, в ДТП не был, хорошая шумоизоляция, что бы услышать двигатель нужно прислушаться, очень хорошая музыка. Салон в хорошем состоянии не прокурен. Всё работает.
Продам досить ексклюзивний автомобіль на ринку України! Тільки для поціновувачів Volvo. -Двигун 2.4 tdi (188 к.с) від Вольво -Автоматична Японська коробка Aisin ( сама надійна) 6-ст. -Тюнинг кузова під R-design Чорний агресивний шкіряний салон, в досить таки збереженому стані. Без зайвих запахів! Пам?ять водійського та підігрів передніх сидінь. Кондиціонер працює відмінно. Тонування в коло 15% Стоїть зимова гума Barum на сезон вистачить. Диски додають агресивності. Авто проїхало по Україні 4 тис. км. Було пригнане з теплої Італії. Дно ідеал! Не фарбований жодний елемент кузова! Без натяків на корозію! Згідно моїх перевірок пробіг рідний, для даного двигуна ще є в запасі 200 тис. км без проблемної їзди! При пригоні замінили ремені, мастило Castrol 5w30 трохи передню підвіску, подушки двигуна!Ліву напіввіс в зборі EGR- відшитий, замінені задні підшипники ступец Торгу!
1 власник, два ключі. Детальніше по телефону.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ВАЙБЕР, ВАТСАП
терміново продам автомобіль.стан гарний.7000?.торг.
Продам Volvo V50 у хорошому робочому стані. Автомобіль доглянутий, щоденно використовується
Авто коштує своїх грошей Питань по авто немає Приїжай оглядай,запитуй, забирай По всім питанням телефонуйте
