- 212 тис. км
- Біла Церква
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Я власник авто.Авто доглянуте. Дзвоніть все розповім! ********** Артём
Я власник авто.Авто доглянуте. Дзвоніть все розповім! ********** Артём
Авто в належному стані. Сів та поїхав.
Продам чудове авто, надзвичайно надійний, економний, динамічний, вмісткий, практичний та якісно побудований автомобіль. Повністю обслужений, працює абсолютно кожна кнопочка, готовий пройти любий сервіс, максимальна комплектація
Дуже рідкісна комплектація.Повний привід.220 к.с.Ремонт двигуна літом 2025р,превентивна та дуже вчастна заміна вкладишів,всіх прокладок,антифриза,мастила(остання заміна 30.04.2026р),заміна свічок на ірідеві,нові задні амортизатори з опорами,відбійниками та пильниками.Нові задні ступиці,колодки(передні теж),нові щітки захисту тормозних дисків(задні).Машина на проставках 30мм.Заміна мастила в АКПП прогналі 18 літрів волвовске ATF.після добродіїв-перекупів докуплена докатка і домкрат.Нова резина є зима з шипами гудьє ультра грип(обговоримо окремо).Зимою пофарбованні диски порошком.новий ближній світ,много дрібницьДва ключі.Почала пинатися акпп.помилок по акпп немає, але з'явилась по халдекс,шо може бути причиною пінків.Можливо треба просто обслужити халдекс. Ціна питання 100-500$.Не фарбована,салон у відмінному стані,ходова як м'ячик.
Автомобіль надійний ,з моменту покупки проїхала 75000 км,в дорозі ні разу не підвів. Ходова повністю зроблена 2000 км назад,і замінено мастило і фільтра. Нова рульова рейка і тяги. Кондиціонер працює відмінно,опалення також. Підігрів передніх сидінь (взимку як знахідка) Машина повністю на ходу ,їздить кожен день. Якщо скласти задні сидіння,можна спати в ній,або перевозити щось габаритне. Дуже комфортний салон. Літня резина хороша,є фаркоп. Ззаду стоять проставки, 3см. Тому реальному покупцю ,реальний торг. Детальніше по телефону.
Продам власне авто, пробіг рідний, автомобіль офіційний, куплений в автосалоні в 2009р. Замінено багато запчастин! Детальніше розкажу по телефону.
Продам Volvo v50 1.6 diesel. Авто у дуже доглянутому стані. Технічно взагалі без нарікань. Фарбоване одне заднє крило, у комплекті зимова гума на дисках.
Продам хороше авто Стан чудовий Все працює За більш детальнішою інформацією пишіть звоніть
ПРОДАЄТЬСЯ??????VOLVO V50 2010 р Перший власник Пригнана з Литви В ідеальному стані,сів-поїхав? Тюнінгована? Мультируль 2 комплекти резини Michelin Оригінальні титанові диски Ціна ???????????????? Детальна інформація за тел
Особистий автомобіль. Не фарбований. Всі питання по телефону. Торг біля авто. Перекурів прохання не турбувати. Реальний розхід газу місто 11л, траса 8л.
Автомобіль в хорошому стані По кузову 1 підкрас задніх правих дверей До двигуна питань немає, масло не їсть Комфортний, не дорогий в обслуговуванні, так як деталі двигуна та підвіски ідентичні Форд Фокус 2 покоління Розгляну обмін на Форд Фокус 2
Надійний, комфортний, економний і безпечний автомобіль. Дуже дешевий в обслуговування навіть по оригіналу. У автомобіля власна повна сторінка на **********, все що відбувалось з моменту покупки у 2020 році є в бортжурналі з фото. Ідентифікатор на фото обведений червоним кольором (********** Жирнюча комплектація у вигляді штатного ЕБЕРШПАХЕРА, зимою зранку ваша сім’я буде сідати у гарячий прогрітий автомобіль. 2 комплекти гарних коліс, літня на фірмових дисках ЛІБРА, зимова на оригінальних катанках. Розширена страховка до 01.01.2027. Автомобілю 17 років!!! Є притертості, потертості, затертості, сколи і царапки. Є два підкраси, фото до і після є у бортжурналі. Торг на каву і переоформлення присутній, також віддаю деякі нові запчастини.
замінене масло у АКПП, у двигуні,є комплект ГРМ потрібно замінить.Більш детальніше по телефону.**********
Продам власне авто, вкладень не потребує, є незначні нюанси по кузову, більш детальніше по телефону
Продам дуже хорошу Volvo v50, не фарбована, без дтп все рідне, турбіна нова масла не бере сімейне комфортне економне авто дуже гарний колір, на сонці переливається, салон як новий, всі питання по тел або на вайбер.
Автомобіль пригнаний з Нідерландів. З мінімальним пробігом по Україні. Авто в дуже хорошому стані. Комплект ГРМ замінений, ходова обслужена, амортизатори замінені вкруг. Рідний пробіг та рідна фарба!
