- 230 тис. км
- Самбір
- Дизель
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані вкладів не потребує. Авто було куплене для себе.
Авто в хорошому стані вкладів не потребує. Авто було куплене для себе.
Продам автомобіль у зв'язку з тим, що купував сестрі, а вона так і не привчилась їздити на механіці. Машина технічно справна, жодних нарікань. торг присутній.
Продам доглянутий автомобіль у відмінному стані. Кінець 2008 року випуску. 🔹 Перший власник в Україні 🔹 Пригнаний з Нідерландів у квітні 2023 року 🛠 Стан Салон у бездоганному стані, не прокурений Кузов повністю в рідній фарбі, без підфарбовувань Іржі немає, днище в хорошому стані Пробіг оригінальний ⚙️За останній час зроблено: заміна комплекту ГРМ всі подушки двигуна патрубок турбіни передні та задні амортизатори гальмівні колодки та супорти масло в коробці усі рідини та фільтри 🔹 Кондиціонер заправлений 🔹 Новий акумулятор 🧰 Комплектація Повний електропакет Оригінальні диски Volvo R17 Шкіряний салон з регулюваннями Шторка та сітка багажника Запаска, домкрат Фаркоп 📞 Готовий до перевірки на будь-якому СТО 📍 Детальніше по телефону або при огляді. Адекватний торг присутній. Автомобіль реально вартий уваги.
Авто в чудовому робочому стані. По кузову є сколи незначні царапки критично нема нічого без гнилі і шпаклівки. Авто без ДТП! Салон чистий не палю. Встановлено Bluetooth до штатної аудіо системи, лед лампи хороші, комплект зима і літо коврики в салон. Масла фільтра замінено в березні 2026 року. Ремні ролики, усі рідини, щеплення, ходова перед та зад, гальма в круг та трос ручного гальма замінено, екологія на місці додано Eolis минулого року. На усі запчастини які замінено є фото відео вся історія правдива. Описувати детально не буду, дзвоніть розповім все до дрібниці. Придбанні цього авто технічно будете задоволені.
Машина в гарному стані Встановив . BI-led лінзи Замінював комплект сцеплення Є два комплекти резини +диски Поставив новий акумулятор Кондиціонер працює ,але потрібно заправити По машині всі кнопки працюють
у подарунок літні шини з литими дисками Вольво. всі інші питання по телефону . стоїть для перегляду на автоплошадці на микрорайоне ювілейному Проспект 200 річчя Кривого Рогу 20А.
Продам власне авто, в володінні з 2021 року, купувалося з пробігом 212 тисяч, проїхавши сто тисяч зрозумів що це топ авто за свої кошти, дуже економне, надійне, якість матеріалів просто преміум при огляді самі все побачите, пробіг 315 рідного не 198)), з технічного стану питань не має грм оливи рідини підвіска все вже зроблено до вас))продаж в звязку з переходом на вольво класом вище, і з гарними спогадами про це.
Продам власний Автомобіль Volvo V 50 Авто технічно обслужене Замінено комплект щеплення Замінено комплект ГРМ Замінено фільтра масла Є моменти по кузову За всіма питаннями по автомобілю дзвоніть
Перший власник в Україні, пригнана з Нідерландів Нічого робити не треба. Зроблено ТО МАСЛО ВСІ ФІЛЬТРА. заміна полуосєй на нові SKF. Не бита і не крашена, сів і поїхав
До вашої уваги надійний автомобіль volvo v50, 1.6d, механіка 5 ступка. Багата комплектація: Задні парктроніки Складання, та регулювання дзеркал(електропривід) Повний склопакет Авто затемнення дзеркала Датчик світла Aux/usb bluetooth Преміум музика harman/kardon Шкіряний темно-синій салон Пічка гріє на всі 110% Розхід зимою 6 л по місту! Лінзовані фари Масло у моторі поміняне 1000 км тому. У коробці 400 км тому Поміняний вижимний підшипник Авто обслужене, вартує уваги Фарбоване костметично заднє праве крило, решта у рідній фарбі.
!стоїть без потреб! окомплектація максимальна таких мало обслужено! без вкладень!кого зацікавить пишіть!ваібер ватсаб!
СВІЖОПРИГНАНА З ШВЕЙЦАРІЇ !! В ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ!! БЕЗ ПРОБІГУ ПО УКРАЇНІ!! АВТО ВІД ВЛАСТНИКА!!! ЧИСТИЙ 2011рік(модельний 2012) Дуже гарний заказний колір голубо-сірий перламутр ( при сонці більш голубий, похмура сіро-голубий. ПРОБІГ ОРИГІНАЛ ,будь які перевірки, експертів запрошую з комп’ютерною діагностикою! Нещодавно були замінені тормозні диски і колодки по круку, взагалі без виробітки можна сказати. Все скло по кругу рідне включаючи лобове! В дуже збереженому стані,як в середині, так і зовні,приїдете переконаєтесь! Мотор D3 5-циліндровий Volvo 110kw Автомат японський AISIN 6-ступка,ідеальне поєднання динаміки та економічності! По мотору і коробці питань немає взагалі,працюють ідеально. Ходова ідеальна ,нічого не гримає і не стукає, на дорозі тримається дуже добре. Розхід по трасі 5 по місту приблизно 7. ДЗВОНІТЬ,відповім на будь які ваші запитання.
Перша реєстрація в Україні, один власник, у володінні рік. Рестайлінгова версія, вийшла з конвеєра вкінці 2010, по документам 10 рік але вважається вже 11. D2 рестайлінговий 8 клапанний мотор, вважається більш економічним, надійнішим і трошки потужнішим за дорест версію. Механіка 6 ступка. Замінено комплект ГРМ+помпа, 2 подушки двигуна, патрубок. Також замінені передні амортиразтори,нова піввісь(права), замінено задні супорта та колодки. Екологія на місці, регенарція вмикається. Встановлені передні проставки 2мм. Кузов - все в рідному окрасі окрім : ліве переднє крило подвійний окрас + місце 5/7 см шпаклівка Всі арки по 1-2 см підкрашені в колір 200 мікрон Салон - чистий охайний , всі кнопки функціонують, мультимедіа працює. На приборці пробіг 197 але рідний 234. За рік не взяла ні грама масла, їде добре без турбоям і смикань. Зимою в -15 заводилась без проблем. Торг присутній при огляді по факту.
Продаю власне авто Стан дуже хороший Враховуючи її вік і пробіг Дуже зручне і універсальне авто людина зростом два метри може спокійно спати в повний зріст . Є записи всих робіт в електронному вигляді доки авто в мене . Більше фото можу скинути в особисті . Тож дзвоніть все розповім.
