- 171 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Свіжопригнана з Бельгії 100% розмитнена. 1.6 Бензиновий простий Атмосферний під газ. Гарний стан авто. Непотребує вкладів.
Машина дизельна
Замінена подушка двигуна,прокладка клапанної кришки, підшипник ступеці лівий передній, проведений ТО стартера і генератора,замінений акумулятор, переднє ліве крило і верхня ляда багажника поліз лак на фото видно,оброблена корозійкою попереднім власником.Коробка PowerShift мокра,масло фільтр поміняні.Комплект дисків R16 зима R 17літо. Обмін на позашляховик,пікап,бус до 8000$. Без торгу.
ГБО 4 го покоління. Автомат AISIN. Технічно в доброму стані
Продам авто, після ДТП
Продам авто в ідеальному стані. Авто в рідній фарбі. Рідний пробіг. Сервісна книжка яка підтверджує пробіг. Я єдиний власник в Україні На обмін 8000? viber
Продам власне авто. В доглянутому стані,все що потрібне вчасно змінювалось, ТО пройдене також вчасно. Мастила,фільтри змінювала вчасно. Все,що наявне в авто все справне,є сліди експлуатації. Чиста,охайна машина. Підійде як для молодої сім'ї так і перше авто для жінок. Зроблене якісне тонування задніх вікон, встановлювала бризговики.Резина нова всезезонна. Сів і поїхав. Клімат працює. Взимку заводиться без проблем. Розумний торг біля авто. Перекупів прошу не турбувати
Машина від власника ( їздила жінка). Технічно справна, додаткових вкладень не потребує. Площадкам та перекупам не турбувати.
Продається надійний шведський седан бізнес класу, на свої роки авто в ідеальному стані, свіжа страховка, поміняні ремінь ГРМ, масла, фільтра, тормозні диски і колодки, кондиціонер працює, авто велике і комфортне не до порівняння з гольф класом, можливий обмін на дуже дешеве авто з вашою доплатою. Додатково що, кого, цікавить дзвоніть і запитуйте. Аргументований торг біля авто.
VOLVO S40 2009 рік, 1.6 бензин, механічна КПП. 231 тис.км. Продаю власне авто. В користуванні 5 років. Заміна масла, фільтрів проводилась вчасно. Технічно справне, кузов в хорошому стані, як на свій рік, хоча є дрібні сліди експлуатації. Продаж у звʼязку з пошуком більшого авто. Торг присутній.
962811734
Повністю на ходу! Авто в гарному стані, чисте та доглянуте, є невеликі сліди експлуатації по кузову (видно на фото). В рідній фарбі повністю! Надійне,безпечне та економне авто, 2 ключа. Продаю з метою купівлі нового авто.
Продам авто в гарному стані, обслужений повністю. Всі інші запитання по номеру.
Авто в идеальном состоянии, пробег трассовый, всё исправно, в ДТП не было,ТО проводилось регулярно и вовремя, эксплуатировалось бережно. Сел и поехал. Вы однозначно останетесь довольны комфортом, безопастностью и приятной ездой!
ТЕРМІНОВО!!! Торг. Ціна знижена. Продам своє Volvo s40 І, в рестайлі, єдина на місто. Рідний пробіг, 4 роки у володінні, перший власник в Україні, третій за увесь час(документально підтверджується) У першої власниці 10 років обслуговувалась на дилері(є сервісна) Стан авто хороший, по кузову ржавчини і рижиків немає(реставрувався), дно ціле, не варене, по кузову лише місцями царапини, за бажанням відполіруєте. Вся електрика працює справно. Усе рідне скло в круг, і фари також, в серйозних дтп не була. По мотору, коробці питань немає. Багато чого зробленого і заміненого, По запчастинам ставив хороші аналоги, bilstein, SKF, febi, пружини в круг lesjofors. Масло в моторі midland 5w30, заміна раз у 8 тис. У коробці kroon oil. 15 тис. тому були замінені усі свічки HKS + бензонасос magneti marelli. Замінена куліса, передачі вмикаються туго, чітко. Нещодавно замінені шарові і шрус в зборі, зроблений розвал. Новий АКБ і 1500 км тому моторне масло. У липні (1.5-2 тис. Тому) замінено помпу і грм, термостат, ролики, натяжитель та одну із подушок мотору, залито повністю новий антифриз. Салон збережений. Хороша штатна музика. Вольвовська Система безпеки SIPS(каркас безпеки заводський) 6 подушок безпеки. Підлокітник, багато ніш в салоні щоб покласти щось, великий бардачок. Оригінальна заводська сумка з інструментами і аптечка. Також заводський оригінальний вогнегасник і докатка. З мінусів: В тому році вночі здавав назад, зачепив задній фонарь(є на фото), наразі тріснувший. З актуального: не працює пічка, потрібно глянути до ходової спереду. Бажано замінити фазорегулятор, на холодну «дизелить» на гарячу тяга і набор швидкості та оборотів у нормі, їде паспортні дані. Реальний розхід в економному режимі 9-10 по місту, 7 по трасі. На свій мотор їде дуже добре. Авто безвідмовне, стан належний, збирає погляди, аналогів з таким пробігом і станом в продажі немає. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ! Ціна значно знижена від тієї, яка була. Якщо не беру слухавку, пишіть телеграм/вайбер.
провисла обшивка потолка,скол титана та поліз лак з капота
Авто в чудовому стані. Тільки повне переоформлення. Всі питання по телефону.
Авто в нормальному стані.деталі по телефону
