- 216 тис. км
- Самбір
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані. На даний час робити нічого не потрібно. В авто все працює. Два ключі. Двигун масла не бере. Авто продається тільки з переоформленням. Всі питання по тел.
Авто в доброму стані. На даний час робити нічого не потрібно. В авто все працює. Два ключі. Двигун масла не бере. Авто продається тільки з переоформленням. Всі питання по тел.
Авто в справному стані. Є косметичні нюанси по кузову (видно на фото), на їзду не впливає. Авто комфортне, економне та надійне. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Страховка до листопада 2026 року.
Автомобіль у гарному стані. Є незначні косметичні коцки на бамперах. Рідний пробіг — 113 437 км. Авто в одних руках з 2021 року, я другий власник. Машина вчасно обслуговується, доглянута, хазяйський автомобіль. Можливий невеликий торг біля капота. Усі питання по телефону: ********** — Станіслав
Автомобіль в чудовому стані. Двигун працює без проблем, зроблена заміна ГРМ, новий привідний ремінь, ролики. Виконана заміна МКПП, нове зчеплення. Відремонтована ходова. Замінена вся рульова система. Кузов цілий, є невеликі нюанси по лакофарбовому покриттю (не критичні). Тільки повне переоформлення.
Авто в ідеальному стані як технічно, так і візуально. Скло все рідне. Кузов має два косметичні підкраси. Останній рік випуску цієї моделі. Оригінальний пробіг, підтверджений історією обслуговування. Двигун 2.0 бензин, газ не стояв, простий, надійний та економічний. АКПП працює ідеально, питань немає. Салон перешитий в шкіру, стан ідеальний. Гарна комплектація: Лінована оптика, ксенон у головному світлі та протитуманних фарах. Парктронік передній та задній. Клімат-контроль двозонний. Підігрів сидінь. Гарна мультимедія. Повна шумо вібро ізоляція. Диски r17 з практично новою гумою.
свіжопригнаний з Німеччини ідеальний стан нічого робити не потрібно мотор працює гарно рівно мягко не димить не труїть ходова ідеал нічого не гримить не стукає корозії рижиків немає салон гарний збережений клімат заправлений хороша резина коробка передач працює добре допомога при реєстрації сервісна книжка сертифікат відповідності оригінальний пробіг
Вольво s 40 2 го покоління мотор в доброму стані, гарна гума, світлий салон в авто працює абсолютно все, дзвоніть будемо домовлятися, торг, обмін
Продається сімейний автомобіль гаражного зберігання, ТО робилось вчасно, машина на ходу, більше деталей по телефону
не фарбована
Авто обслужене пишіть дзвоніть відповім на всі питання
Авто в гарному стані. Регулярне ТО. Один власник. Додатково комплект резини з дисками.
Продаю власний автомобіль, в користуванні майже 3 роки На всі питання відповім, дзвоніть або пишіть на вайбер
Завезено в Україну у жовтні 2021 з Германії є документи від власника німецького, одні руки в Україні. Встановлено захист двигуна. Заміна: ГРМ з роликами, ремінь генератора, подушка двигуна, подушка АКПП, гофра глушника, амортизатори Bilstein задні на 145тис.км, передні на 152 тис.км і пружини на 130тис.км всі, обидві передні ступиці, сайлентблоки ричагів передні обидва, насос гідро підсилювача, датчик паливний форсунок, датчик масла, новий каталізатор заміна на 153 тис.км, профілактика-ремонт електричних проводів живлення двигуна склоочисників; комплект поліуретанових проставок для амортизаторів для підняття кліренсу, зараз не встановлені; заміна шторки АКПП оригінал; фільтра і масло кожні 10 тис.км. На фото крайня комп'ютерна діагностика. Комп'ютер русифіковано. Гарне авто економне. Двигун з заводськими налаштуваннями їздити на бензині з етанолом або 95 або 98 Весь час в Україні їздив по Києву. Скло марковано лазером від угону. Всередині салону є розетка на 220V Hand-free bluethooth гучний зв'язок Гума всесезонна, ще мінімум на сезон Повне ТО 29.04.2026 Незначні пошкодження фарби авто. Ліві двері водія царапина без пошкодження лакофарбового та переднє ліве крило, можливо використовувати без ремонту або відремотує новий власник, тому і ціна така на цьому пробігу.
продам власне авто повністю на ходу.багато чого зроблено.є зимова гума є другий комплект дисків таких самих як на авто но їх треба покрасити.звоніть пишіть відповім.встановлено газ 4 покоління
Авто в гарному стані,Горобка автомат зроблена 5 тис км назад,стоїть гарне ближне світло,ще стоїть дуже добра музика в авто,авто нічого не потрібно робити сів та поїхав,кондиціонер заправлен и работает печка работает отлично,торг у капота
Божественний стан авто. Колір — черный металлик. Салон акуратний і доглянутий. Технічно повністю обслужена, замінена ланцюг, ролики. Кузов рівний і красивий. Двигун працює ідеально. Авто для тих, хто шукає економічну та надійну машину от одного владельца. Расход по по городу 7-8 л. Хранилась в гараже
