- 90 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Volvo 440 газ/бензин 1,7, Вольво сірий 1992
Volvo 440 газ/бензин 1,7, Вольво сірий 1992
Автомобіль Volvo 744 , 2.4 TDI ( 6 цил рядний дизель ) , двигун з турбіною і інтеркулером , заводиться легко, навіть взимку, свічки накала поміняні, аккумулятор новий 100А , насос ТНВД був куплений новий з Німеччини, рейка гідравлікчна не тече, працює добре , передня підвіска вся перебрана втулки і тяги , стійки нові вставки амортизаторні передні, гальма і супорта перебрані, гальмує нормально, втрати гальмівної рідини нема , масло не жре , але не скажу ,що не доливаю, як звичайний дизель VW у його віці , є 4 диски колісні кованні і 2 диски титанові R15, запаска R14 , пічка працює, кондюх знятий, КПП 5-тка ступка з кнопкою овердрайв, працює все , кнопка виведена окремо , поміняні масла в двигуні, кпп і задньому мості в квітні 2026 року , фільтра відповідно теж , з того , що можна зробити , поставити карту дверей ліву водійську, вона є в доброму стані, але не ставлю, щоб не вшатати, можна підкинути свіжі задні амортизатори, Можна підкинути ручняк, всі деталі є, були зняті Головка в порядку, куплені ремні на заміну але не міняв ,бо помер майстер , в мене одного ця машина з листопада 2000 року. Склоомивач лобового працює, щітки працюють , салон в хорошому стані, не вбитий . Ще до неї в нагрузку можу віддати багато запчастин , але то цікавіше тому ,хто займається розборкою Вольво, починаючи від кожаного салону бежевого кольору , який треба реставрувати закінчуючи багато ще чим, але то вже при особистому спілкуванні . Продаю бо швидше всього буду мобілізуватися ,
Volvo 940. Мотор не турбо. Газ ніколи не встановлювався. Раніше авто їздило без проблем, але вже 3 роки стоїть. Кузов гнилуватий, потрібно варити днище. Заднього бампера немає — точніше, підсилювач згнив у місцях кріплення, сам пластиковий елемент є окремо. В авто багато різних проблем, ціна відповідна. Продаж з переоформленням.
Авто на ходу
Продам власне авто. Технічно справний автомобіль. Робоча конячка яка не підводить. Масло та фільтра замінені. Стан автомобіля - сів та поїхав. По кузову є сліди корозії які потребують уваги. Більш детальна інформація по телефону. Торг присутній біля автомобіля.
есть ньуанси, виправні, у комплекті піввісі, ШРУСи, поставив електробензонасос, усе у розмові відповім
На ходу .Газ вписаний.торг
Volvo 440 , мотор 1,7 бензин інжектор , мотор працює добре без лишніх звуків , коробка переключає добре , заводиться з пів обороту, потребує заміни радіатора, проблеми з тормозами і з замком запалення за більш детальною інформацією звертайтесь ) в придачу до неї даю фарбу для по краски
