- 280 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.72 л.
- Ручна / Механіка
продам авто в робочому стані кожен день на ходу продаєця по причині потрібні кошти кого цікавить апішіть в телеграм відповімв лубий час
volvo 440 1.7 turbo 120 к.с. 1990 їздив дід, стан хороший гур, електропідйомники, люк треба місцями прикласти руки переоформлення! з питаннями в лс можна обмін
Всі питання по телефону, проблеми с кулісою, торг присутній
Вольво хороший стан, машина на ходу на титанах мотор 2.0 газ бензин
Продам авто volvo 440 1.8 1991. Лягла коробка, нема часу займатися. До цього була на бойовому ходу. Я власник авто, переоформлення.
ВолEP Двигун B18EP, був інжектор, перероблений під карбюратор солекс. Запалювання теж перероблене, виточений перехідник під трамблер від 2108. Двигун працює рівно, масла не бере, встановлений газ 2-го покоління. По кузову є нюанси. Авто не на ходу, тріснув підрамник, потрібно замінити. До авто віддаю новий підрамник, щоб замінити і можна їхати. Також віддаю багато інших нових запчастин, передні пружини kayaba, та інші запчастини підвіски. За детальнішою інформацією дзвоніть. **********
Авто в доброму робочому стані,газ бензин вписані,двигун 1,8 резина майже нова,заточена під економну витрату пального.Потрібна заміна поршневих кілець.
потребує уваги. газ/бензин торг
Волнжектор 1994р.пробіг 340 тис.км. Авто для поціновувачів простоти і активного драйву.електросклопідйомники і дзеркала,АВС,камера заднього виду,відеореєстратор, електропривід багажника,Нова резина,нові передні гальмівні диски і колодки перед плюс зад.ходова і двигун в порядку.сів,поїхав. Ці
Я власник, тож продам з переоформленням. Як у будь-якої машини віком 35 років, є трошки рижиків над задніми колесами. Коли був на ній в Херсоні прилетіло РСЗВ, є декілька маленьких вм'ятин, одна на даху і дві під дверима багажника. Гальма повністю перебрані, троси стоянкових гальм треба замінити, лежать в багажнику, може заміню до продожу. Мастило, масло та пітряні фільтри замінені, по ходовій поки питань немає. Двигув в нормальному стані, не троїть, не слюнявить, масло не піджирає. Карбюратор, але є ГБО 2го покоління. Салон в нормальному стані. По решті питань телефонуйте
Мотор после капиталки, не проехал ни км, салон разобран, бампера сняты, фаркоп есть, передние фары от рестайл 90 года, передние сиденья BMW 3, новый ковролин, уплотнители новые, продажа как есть с документами
Кузов не гнилий, без іржі. На обмін дорожче. Є питання по мотору (замітує свічки)... За доп. інформацією звертайтеся по телефону, вайбер, ватсап
Volvo 440 газ/бензин 1,7, Вольво сірий 1992
Автомобіль в гарному стані, сів поїхав, не димить, не троїть розхідники замінялись вчасно, по мотору та коробці проблем ніяких, по ходовій частині теж нарікань немає, пічка працює добре,є комплект зимової резини на дисках, страховка є. всі питання по телефону, ТОРГ КОЛО КАПОТУ!
