- 71 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто в чудовому стані як нове все працює на відмінно дуже красиве швидке та економне реальному покупцю хороший торг
Продам Volkswagen Passat B8 (USA) Продам власний автомобіль у чудовому стані. Авто доглянуте, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Надійний, комфортний та просторий седан, який ідеально підходить як для міста, так і для далеких подорожей. Основні характеристики: Двигун: 1.8 TSI (бензин) — динамічний та водночас економний. Коробка передач: Автоматична (працює плавно, без ривків). Пробіг: 143 тис. км (оригінальний). Колір: Білий Привід: Передній. Комплектація та переваги: Екстер'єр: Стильний зовнішній вигляд, денні ходові вогні, оригінальні легкосплавні диски, хром-пакет по кузову. Інтер'єр: Чистий та охайний темний салон (тканина), мультифункціональне кермо, двозонний клімат-контроль. Технології: Мультимедійна система з великим екраном, камера заднього виду для зручного паркування, круїз-контроль, датчик світла. Стан: Технічно повністю справний. Двигун працює рівно, ходова частина збита, без сторонніх звуків. Витрата пального на холостому ході всього 0.7 л/год, що свідчить про ідеальний стан паливної системи. Додатково: Автомобіль має українську реєстрацію (номерний знак серії AX). В салоні ніколи не палили. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО. Ціна: 11499$ (Можливий розумний торг біля капота). Локація: м. Харків. Телефонуйте, відповім на всі запитання
Продам Passat В8 2016 рік з надійним двигуном 1.8 TSI та класичною автоматичною коробкою передач AISIN! Автомобіль повністю тонований з лобовим склом Безпека не спрацьовувала, вся заводська! Є пару крашених елементів. Технічно машинка обслужена, двигун та коробкою обслужені, по ходовій проблем теж немає, витратні матеріали змінювалися вчасно! Була заміна цепі, Кондиціонер Холодить! Витрата палива в міському режимі 8-9 літрів на 100км. Рідний Пробіг! Решта питань по телефону. Готовий роздивитись любий варіант продажу
Всім привіт. Продається пасат у дуже хорошому стані. Пробіг рідний 100%. Не бита і не фарбована. Я перший власник в Україні. Пригнана з Німеччини. Все вчасно обслуговується. 2 комплекти резини(зима/літо). Готовий до любих перевірок. Причина продажу - перехід на дорожчий сегмент авто. Детальніше по телефону.
Авто було пригнане з Нідерландів в 2021р. В Україні перший власник. Машина в гарному стані,без жодних підкрасів зі 100% оригінальним пробігом в комплектації HIGHLINE: -круіз-контроль -передні,задні парктроніки -камера заднього виду -підігрів передніх сидінь -двохзонний клімат-контроль -CarPlay -два ключа На 198300 був замімений комлекс ГРМ,помпа. Машина яка не залишить вас байдужим. За деталями звертайтесь по телефону.
Автомобіль свій, привезений з Німеччини пару місяців тому, НЕ битий, НЕ фарбований, БЕЗ вмятин, царапин та їржі, доглянутий, чистенький та гарненький, працює все без нарікань. Порядність гарантую!
Авто в гарному стані, замінено задні стопи та перепрошита панель приладів з англійської мови
Мотор працює відмінно,по кузову вся в рідній фарбі ,коробка переключає плавно,ходова без зауважень!Два ключі,підніжки,музика DYNAUDIO, два комплекти резини з дисками, цікавить обмін на Touareg після 2018 року.по документах порядок!
Комплектація R-line! Купляв, розмитнював, ремонтував сам і для себе. Купляв в 2020 році. Єдиний власник. Авто змінювало власників, але всередині сім’ї, була така потреба. Авто в ідеальному технічному стані, повністю обслуговуване. Задній бампер має невелику подряпину.
Авто в хорошому стані, повністю обслужене в технічно справному стані, є декілька нюансів по кузову, два комплекти резини, салон тканина, додаткові питання по телефону. Торг.
Продам Фольксваген Джетта 1.8 автомат 2016 року. Перший власник. Авто в робочому стані. Нещодавно пройдено ТО. Двигун не димить, не троїть. Мотор 1.8 л. TSi Турбований, заводиться з пів оберту без стороннього шуму, працює рівно, не димить, не троїть, не детонує, шикарна динаміка розгону, при цьому витрата по місту 8-9 л, газ ніколи не стояв, коробка без будь-яких питань, всі передачі перемикає м'яко і плавно, немає ні ривків, ні затягувань.
Продам свій улюблений автомобіль в чудовому стані. Газ-бензін, механіка, тоніровані стекла, кондиціонер, магнітола. Автомобіль не потребує ніяких вкладень. Готов до перевірок на вашому СТО. Перекупів прохання не турбувати.
Машина в ідеальному стані! Пригнана з закордону! Один власник! Машина доглянута! Їздить жінка!
Машина в хорошому стані, доглянута! Заміна кола (цепка) комплект оригінал. По ходовій все добре, коробка, двигун, все відмінно. Сів і поїхав!
Авто в гарному стані, підійде для сім?ї та бізнесу, два комплекти резини Телефонувати за номером
До вашої уваги свіжо пригнаний.Куплений Цілим! Максимальна комплектація, R-line, Чорна стеля! Автомобіль повністю обслужений, замінено комплект грм, оливу та фільтри, по ходовій зауважень немає! Авто в рідній фарбі, не було в дтп! Запрошую на огляд!
Якщо Ви ще не купили пасата, то ця зима остаточно довела таку потребу. Наша ластівка прудка і надійна на дорозі, справді надихає на довгі та захопливі подорожі! Супер зручний салон дозволяє відчути себе королем будь-якої дороги, а бездонний багажник королем з посагом! Це машина не просто засіб дістатись кудись, це авто з душею, яке віддячить Вам за цей вибір! Якщо Ви - чоловік, то повага на дорозі забезпечена, а якщо - жінка - 100% пріоритет в русі і повага від всіх чоловіків-автомобілістів. Ми вже разом перехворіли всіма характерними для цього двигуна болячками, а саме: - Замінений двомасовий маховик - Замінений мехатронік, коробка перебрана - Замінений патрубок AdBlue - Замінений інтеркулер Вам вже цього робити не доведеться! Щодо страхових випадків і пошкоджень. Все життя в Україні автівка має повне КАСКО. Пару разів мені притерли бампер на парковці, раз подряпався об захований в кущах смітник, пара дрібних доганялок було. Всі ушкодження відремонтовані на офіційному СТО, про що є відповідні фото і документи. Силові елементи не пошкоджені, всі подушки цілі, ніколи не стріляли. Наявні коцки від експлуатації є на фото. 223 тисячі пробігу були по ЄС, і потім життя занесло ластівку в Україну, де я став першим власником після перегонщиків. Всі ТО у офіціалів, є сервісна історія що з її батьківщини, що вже в Україні. В комплекті був ремкомплект для коліс з герметиком, але я на додачу дам повнорозмірну покришку, таку саму, як на фото. Короткі факти: - Двигун DFCA (EA 288), 190 к.с. - Коробка DQ250, мокра - Повний привід, муфта Haldex - Комплектація Highline - Без нав'язливих асистентів, чисте задоволення від водіння
Автомобіль в гарному Стані є Сервісна книжка до 250 тисяч обслуговувалась в Німеччині мотор коробка працює ідеально поміняне нове щеплення Форсунки нові поставлені Масло в двигону і коробці тільки поміняне Пробіг оригінальний Реальному покупцю гарний торг
Продам власний автомобіль який в користуванні десь 6-7 місяців за цей час наїздив 6к км, при купівлі було зроблене велике ТО масла фільтра грм, зараз треба поміняти кісточку стабілізатора вона е просто нема часу поїхати на СТО, також при першому ТО було куплено оливу в коробку та фільтр але ще не міняв тож віддам у подарунок, так в цілому по машині питань взагалі немає як по техніці, по кузову е невеличкі сліди експлуатації але не критично, торг тільки біля авто! Всім бажаю гарного дня ??
