- 170 тис. км
- Калуш
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Автомобіль в хорошому стані. Мотор та коробка працюють без нарікань. По ходові нічо не стукає. Масла та фільтра замінені. По кузова є пару нюансів. Всі деталі в повідомлення або по телефону на Viber
Автомобіль в хорошому стані. Мотор та коробка працюють без нарікань. По ходові нічо не стукає. Масла та фільтра замінені. По кузова є пару нюансів. Всі деталі в повідомлення або по телефону на Viber
2:ключі. сервісна книжка. всі ТО проведені. 10 аербеків. технічно справне авто. економне і практичне авто. гаражне зберігання.Ремінь ГРМ і помпа та охолодження замінені . Нові зимові колеса.
Власне авто, їздила жінка акуратно, в салоні не курили, діток возила на гуртки . Машина повністю обслужена, сів і поїхав. Продаж у зв'язку з покупкою новішої. Автомобіль пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями і не потребує жодних додаткових вкладень. Додатково встановлена камера заднього виду для зручного паркування Підвіска, двигун та електрика, без жодних зауважень. Розгляну обмін на Audi Q5 з доплатою. На всі запитання відповім по телефону або в повідомленнях.
Volkswagen Polo з пробігом 143 000 км. Офіційний автомобіль, куплений в Україні, офіційно в салоні. По факту один власник, два ключі. Стояла на 2 фірмах, потім на себе переоформив. Але по факту на ній їздив лише я. Заміна масла кожні 8-10 (або раз в рік) лише оригінал vw. Ходова частина без зауважень, передні гальмівні колодки та задні барабанні замінено при останньому ТО. Технічно авто у хорошому стані. По лакофарбову є незначні потертості. Вмятина на багажнику, не ДТП, по необережності вʼїхали в лавку! В машині ніколи не курили, також раз на 2 роки робили професійну хімчистку салону. Ззовні на регулярній основі наносились: антидощ та віск. Паркували авто в закритому паркінгу. Оснащення: кондиціонер, підігрів передніх сидінь, бортовий компʼютер, підігрів та електропривід дзеркал, підігрів переднього та заднього скла, електро склопідйомники.
Все в ідеалі. Вкладень не потребує По всім питанням дзвоніть
Продаю власне авто Машина в дуже гарному стані БЕЗ ДТП Жодний елемент не крашений Вікна і задні фари затоновані По мотору і коробці нарікань немає Пробіг рідний ГРМ був замінений на 290 тис пробігу Якщо є додаткові питання дзвоніть Можливий торг або обмін ПЕРЕКУПИ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ
Авто в гарному та доглянутому стані. Встановлено ГБО. Технічно все справне, по кузову є незначні потертості та сколи. Новий акамулятор, ремні, колодки. Місяць тому замінено масло і всі фільтри. Переоформлення. Решта питань по телефону!
ID Авто: 2044 Обираючи даний автомобіль з пробігом Ви гарантовано отримуєте наступні переваги: - легальність та чесність безпечної угоди; - високий рівень якості обслуговування; - можливість огляду авто дистанційно на відео звязку через Viber, Telegram, WhatsApp; - безкоштовна перевірка Лакофарбового покриття професійним прибором; - первірка авто на будь-якому СТО. - можливість придбати авто у Кредит та Лізинг, а також обміняти свій автомобіль на наш з послугою Trade-In. - оформлення Страхового полісу BRAUTO Наш автомайданчик знаходиться у м. Бердичів вул. Шкіряників 8 У нас завжди великий вибір гарних та чесних авто. На майданчику більш ніж 100 автомобілів на будь який бюджет. Також слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та TikTok. Ми працюємо щоденно з 9:00 до 19:30
Мабуть, найкращий в своєму класі сімейний автомобіль в топовій комплектації і прекрасному технічному стані! Потужний, великий, комфортний, швидкий, економний (розхід 7-7,5 л по Києву), безвідказний. Для нового власника однозначно стане найкращим другом і дорогим членом сім'ї. Задоволення від кермування (як по місту, так і на далекі дистанції), комфорту і можливостей гарантовано! Віддам тільки в добрі руки! Терміновий продаж з торгом для реального покупця. В подарунок комплект літньої гуми з легкосплавними дисками R17.
Автомобіль у дуже збереженому стані! НА ОБЛІКУ! Автоматична кпп працює без нарікань(DSG МОКРА) Демфер замінено! ГРМ замінено! Вкладень ніяких не потребує! Можливий обмін! Приходіть до нас на тест-драйв та оберайте свій автомобіль на вигідних умовах!
Продам свіжопригнаний Туарег 2013 .R-Line на 245 моторі з пневмою.Заіхав в Україну 27.04 2026. «Чесний, підтверджений пробіг! Останнє масштабне ТО офіційного дилера Volkswagen виконано в жовтні 2025 року на пробігу 207 тис. км. Є всі відмітки в базі та акти виконаних робіт Легендарний 3.0 TDI (CRCA) на 245 к.с. Працює ідеально, екологія на місці.ОБСЛУГОВУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ: Щойно проведено масштабне ТО. Замінено комплект ланцюгів ГРМ та всі технічні рідини (в двигуні, коробці, роздатці та редукторах). Автомобіль повністю готовий до будь-яких дистанцій.Підвіска: Пневматична (режими Comfort/Normal/Sport). Працює бездоганно, тримає рівень, не падає навіть після тривалого простою.КПП: Надійний 8-ступеневий автомат Aisin. Перемикання плавні, без ривків чи затримок.Комплектація — Є ВСЕ:Асистенти: Адаптивний круїз-контроль (ACC), система контролю дистанції Front Assist, моніторинг сліпих зон (Side Assist), утримання в смузі (Lane Assist).Світло: Адаптивний бі-ксенон з функцією автоматичного перемикання та «вирізання» зустрічного транспорту (Dynamic Light Assist).Комфорт: Панорамний дах, чотиризонний клімат-контроль, підігрів керма.Салон: Топові сидіння з 14-позиційним регулюванням, вентиляцією, підігрівом та пам'яттю. Натуральна шкіра Nappa.Огляд: Камери 360° (Area View) — круговий огляд, парктроніки перед/зад.Додатково: Електропривід багажника. Цей Туарег один з найкращих в Україні .Абсолютно сухий двигун трансмісія перевірено.Також є ідеальний звіт по Карвертикал.МОТОР ПОВНІСТЮ ПЕРЕПАКОВАНИЙ В НІМЕЧЧИНІ!!!
Автомобіль доглянутий, завжи вчасний ТО є сервісна книжка! Перший власник!! Додатково щасливий покупець отримає: 1) комплект зимових шин; 2) оригінальний багажник THULE; 3) відеореєстратор; 4) оригінальне масло Castrol LL; 5) комплект зимових ковриків; 6) додаткова сигналізація, дотяжка вікон. В комплектації авто також входить: автоматичний датчик дощу, датчик світла, адаптивний круїз-контроль, підігрів передніх сидінь. АКП-DSG 7 ступка. Оригінальна заводська метанова установка на 30 м.куб. На 277т. проведено повне ТО. Проведена заміна ланцюга з рем. компл. Авто не потребує вкладень!! Бензиновий бак на 30л. Все працює!! Дуже Економне, екологічне та комфортне авто Євро-5. Комфортне, жваве та економічне авто бізнес-класу. Будете задоволені авто, як перший власник ділюсь враженнями:)
Пропоную Вам надійний автомобіль, а саме Фольксваген Таурег 2013 року випуску з 3.0 дизельним двигуном і потужністю 262. Саме цей автомобіль дає можливість відчути не тільки силу, але і комфорт. Автомобіль був пригнаний з Германії де був у одного власника, особисто я являюся першим власником на Україні. Має сервісу книгу, яку попередній власник вів у Германії і я продовжив проходити ТО у нас на Пристиж авто в місті Хмельницькому. На даний час не потребує вкладень. Уся електрика працює і нарікань ніяких немає. За кермом даного автомобіля відчуваєш себе впевненим, знаючи, що не підведе у будь-якій ситуації. Пробіг рідний і читається по усіх можливих офіційних документах, та сайтах. Можливий обмін на Фольксваген Таурег молодших років, або на автомобіль дешевший з автоматичною коробкою передач для дружини.
Продам своє авто, пригнане з США із незначними пошкодженнями капоту та бампера. Вкладень не потребує.
Авто у гарному стані, не потребує ніяких вкладень, сів та поїхав
Автомобіль пригнаний з німеччини для сім?ї, весь час на Україні перебував в одних руках, кузов цілий, без ушкоджень, пробіг рідний, готовий до перевірок на сто
Авто при ганяли з Нідерландів з пробігом 210тис.На укр.реєстрації з 2023р.Авто в ідеально технічному стані.Помилок немає.Салон в ідеальному стані.Авто готове до любих перевірок.Підкрас був по лівій водійські двері(було незначне пошкодження, є фото)ходова зроблена від а до я Ремінь та помпа мінялись на пробігу 270тис
Відмінний стан, багата комплектація, все обслужено і не потребує вкладів, не бита і без підкрасів, я один власник в Україні. Авто вже на новій зимовій гумі на оригінальних дисках R17 всі інші питання по VIBER!!!! На даний час авто знаходиться на території ЄС. Для реального клієнта машина буде загнана в Україну!! З документами повний порядок!!!
