- 313 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
один власник в Україні.пригнана з Німеччини в 2018.обслуговувалась вчасно.доглянута.негримить,не стукає,масло не бере.нова гума.не бита,не мальована,ціла ,,своя,,машина.
один власник в Україні.пригнана з Німеччини в 2018.обслуговувалась вчасно.доглянута.негримить,не стукає,масло не бере.нова гума.не бита,не мальована,ціла ,,своя,,машина.
Продам авто в гарному стані, Європа, без пневмо. 1 власник в Україні приганяли під замовлення. Рідній пробіг. Всі деталі за телефоном
продам Пассат б7, 2013 рік, 2.5 звичайним мотором ідеальний стан, сів і поїхав, всі деталі за телефоном)
Авто з рідним пробігом без жодного підкрасу у відмінному стані більш детально по телефону
Продам фольксваген туран 2013 рік. Комплектація хайлайн. 2 літри ,дизель ,коробка автомат,дсг DQ250. Парктронік перед -зад. Велика магнітола. Алькантара.В рідній фарбі. Один підкрас на правому передньому крилі(царапина) є фото до. Є кілька закапаних сколів і царапин під полірування. Масла фільтри поміняні. Новий радіатор кондиціонеру і акумулятор. Резина зимова французька ,ше в гарному стані ,так приїхала зі Швейцарії. 2 колеса 22 рік, 2 колеса 24. Торг коло капота
Продам власне авто,по машині багато чого зроблено техніка вся в огнях по кузову без гнилі та ржавчини,салон в гарному стані.Всі питання по телефону перекупів прошу не турбувати. Можливий обмін як з вашою так і з моєю доплатою.
Автомобіль 10 місяць 13-го року. Двигун CRCA який йшов на рестайлінговому двигуні (вирішені проблеми з заслонками). Коробка AISIN 8-ми ступінчаста
Куплено в салоні України. Один власник. Добре доглянуте авто на офіційних СТО. Не бите, у дуже гарному стані.
Volkswagen Eos 2014 • 2.0 TSI • Автомат • Кабріолет • Ідеальний стан Двигун: 2.0 TSI (бензин, турбо) Потужність: 211 к.с. Пробіг: 125000 Привід: Передній Рік випуску: 2014 Колір кузова: Червоний металік Салон: Світла шкіра Кузов: Кабріолет з жорстким дахом Розмитнений і поставлений на облік в Україні Обладнання та опції: • Електроскладаний жорсткий дах + панорамний люк • Повний шкіряний салон • Клімат-контроль, підігрів сидінь, круїз-контроль • Парктроніки (перед / зад) • Бортовий комп’ютер • Мультируль, AUX/USB, Bluetooth, CD/MP3 • Легкосплавні диски R18 • ABS, ESP, подушки безпеки • Протитуманки, автоматичне світло, сенсор дощу Стан авто: Повністю обслужений Оригінальний пробіг Все працює — сів і поїхав Ідеальне авто! Це не просто кабріолет — це комфорт, стиль і німецька якість. Дах складається за лічені секунди — насолоджуйтесь сонцем або комфортом під накриттям. Ідеально підійде для міста, подорожей і гарного настрою щодня. Можливий торг біля авто
Volkswagen Caddy 2.0 TDI MT MAXI BASE 2013 РОКУ- СВІЙ І НАДІЙНИЙ ЯК ТАНК! Фото трохи пізніше зроблю гарні - машина стояла на парковці під навісом. Припилилася трохи... Залишили через війну. Машиною: _пробіг 220000 км _вантажопасажир, перероблений під 7 місць. Два останні крісла знімні за потребою. _машина chip-тюненгована і видалено сажовий фільтр (хто розуміється - знає ці плюси) _дуже економічний і тяговитий конячка 4.5л./100- траса,6л./100 місто- III покоління. _Двигун 2 л (180к.с. ) chip-тюнінг _Коробка передач Ручна / Механіка _Привід передній _Стан хороші _Лакофарбове покриття у хорошому стані _Технічний стан хороший- готовий до перевірки на СТО _Фари і протитуманки - все ксенон .Для себе робив. _ Матеріал салону тканина - пошита на замовлення. Дуже практична _Електросклопідйомники передні _Кондиціонер _Підсилювач керма з регулюванням _По всьому периметру встановлені датчики парктроніка _мультемедійна система з камерою заднього виду та гучним зв'язком _мультифункціональне шкіряне кермо _Повнорозмірна запаска _Центральний замок+сигналізація _Підігрів дзеркал і скло по всьому периметру _Антиблокувальна система (ABS) _ Салон та комфорт _Бортовий комп'ютер _Тоновані вікна _Складні та знімні всі задні сидіння _Електропривід дзеркал _Кузов довга база _Подушка безпеки водія та пасажира
Все на ходу. Машина регулярно обслуговувалася. Оригінальний пробіг.
Машина у відмінному стані, робити нічого не потрібно. По мотору, коробці, ходовій частині жодних нарікань. Хороша комплектація. Працює кожна кнопка. Решта питань по телефону.
Авто не бите не фарбоване, в гарному технічному та візуальному стані. **********
Чудовий жвавий автомобіль, в кінці 25 року пригнана з Данії, хороша комплектація підсилює позитивні враження, star/stop, підігрів сидінь, бортовий компʼютер з bluetooth, система запобігання зіткнення. Акумулятор Bosch 60Ah AGM. Після купівлі зроблено все щоб спокійно їздити. Замінено лобове скло на оригінальне (Франція) під датчки 270$, комплект щеплення Luk, шарові та задні стійки. Комплект гуми, літо в чудовому стані, зима 2025р. Використовується як другий автомобіль для поїздок по місту, реальний розхід 5.6л. по місту. Продаж не спішний, у зв’язку з переходом на електромобіль.
Машина в гарному стані. Рідний пробіг. Не бита, не фарбована. Замінено ГРМ. Я другий власник. Пишіть-відповім.
Продам власне авто в чудовому стані. Пригнане з Німеччини.Вкладень не потребує технічно в відмінному стані. Детальніше за телефоном!
авто працює добре.
Продам авто дійсно в чудовому стані,багата комплектація,не бита,не фарбована,була заміна переднього лівого крила (приперли на парковці),по технічному стані близько до ідеального.Авто не готували на продаж.Новий власник буде 100% ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!!!
Власне сімейне авто, повністю обслуговуване, в цьому році замінено цеп з усіма рем комплектами, двигун повністю перепаковувався та пройшов повну дефектовку, ходова частина, вузли електрики в повному порядку, з технічної частини до автомобілю будь-яких запитань не має. Продаж у зв?язку з сімейними обставинами! Має дуже багато плюшок з комфорту! Нова літня гума, зимова гума яка проїхала один сезон в наявності
Продається фольцваген кадді,в автомобілі зроблене то на 60 тис.грн... Замінено,демфер,комплект грм +помпа,всі фільтра масла,гальмівні диски і накладки,муфта компресора кондиціонера,задні амортизатори... нові колеса і диски,рем -комплект форсунок,датчи тиску палива на рампі,сальник колінвала,прокладка клапальної кришки,радіатор пічки,відреставровані форсунки,нові зимові колеса....
