- 255 тис. км
- Кривий Ріг
- Дизель, 4.13 л.
- Автомат
Продам Таурег X ,Екслюзивна комплектація,ПНЕВМОПІДВІСКА, повний привід,Авто в ідеальному стані,сів і поїхав,диски 22 літо нова гума,19 зима,замінено масла ,фільтра,проблем немає з авто взагалі ніяких
Продам Таурег X ,Екслюзивна комплектація,ПНЕВМОПІДВІСКА, повний привід,Авто в ідеальному стані,сів і поїхав,диски 22 літо нова гума,19 зима,замінено масла ,фільтра,проблем немає з авто взагалі ніяких
VW Passat SEL Premium Продається автомобіль кінця 2013 року у відмінному стані. Максимальна комплектація для даного кузова. Надійний 2.0 TDI Економічний при довжині майже 5 метрів. Просторий салон зі світлою шкірою та алькантарою. Підігрів передніх сидінь та електрорегулювання. Великий багажник об'ємом 450 літрів. Обслуговування на СТО Bosch, регулярна заміна рідин та вузлів. Заміна масла кожні 7.5 - 8 тис. км. Замінена помпа, ремені та ролики за регламентом. Масло коробки DSG замінено. Аудіосистема Fender з сабвуфером 400W у багажнику. Шумовібро ізоляція передніх дверей. Дорога протиугонна система Привид. Вибирали для себе з невеликим пошкодженням. Попередній власник мій батько перереєстрував її на себе минулого року. Чекає на нового власника! Пробіг оригінальний любі перевірки. Продаю у зв’язку з збільшенням сім’ї треба SUV. Перекупи з пропозиціями за 10 тис не турбувати. Дзвонити тільки у Viber,Telegram,Whatsapp.
Продається гарний та доглянутий власний автомобіль. В авто все працює, повний привід, економний, коробка автомат, кондиціонер, парктроніки.
Авто в гарному стані, все справне , готове до перевірок . Установлено гбо , пробіг рідний . Перший власник в Україні , гаражне зберігання. Два комплекти гуми. Доп . Інформація по телефону
Авто в доброму стані! Пробіг рідний! Усі запитання по номеру телефона!
На фото видно всі недоліки по машині, торг присутній, якщо є питання, пишіть/телефонуйте
Автомобіль в хорошому стані. Придбаний в автосалоні в Україні в 2013 році. Проведено заміну комплекту ремня ГРМ, комплекту щеплення, акумуляторна батарея. Проведено ТО(заміна масла та фільтрів) на 217 тисяч. Комплект зимових шин на металевих дисках додається. Всі деталі по телефону.
Продаю наше сімейне авто у гарному стані. Все працює, нарікань немає. Двигун: 3.0 л дизель. Дуже приємний розхід для такого об'єму — ~9 л/100 км по місту. Кузов: Без ремонтних робіт та підкрасів, весь у рідній фарбі. Обслуговування: Завжди вчасно, ТО кожні 10 000 км (документи додаються). Зберігання: Тільки підземний паркінг. Торг можливий реальному покупцеві. ⚠️ ВАЖЛИВО: Перекупів, автовикупи та майданчики (салони продажу) прохання не турбувати! Не витрачайте свій і мій час. Допомоги у продажу не потребую)) Продаж неспішний, тільки реальному покупцю.
********** viber
В автомобілі все працює без нарікань, гарна комплектація, перед даху клеєний плівкою, два ключа, автомобіль обслуговується вчасно, всі виписки з СТО присутні, всі питання по телефону. Авто продається тільки з переоформленням.
Продам економний та надійний автомобіль
Продам свій надійний сімейний автомобіль VW Toyran 1,6 дизель. Автомобіль в гарному технічному стані, масло фільтра замінювались вчасно, двигун сухенький, перебрана вся задня ходова. Нещодавно було замінено щеплення, коробка без тичків, працює чітко. Гарна комплектація: круїз, клімат, підігріви сидінь та дзеркал, парктроніки, шкіра, 3 ряд сидінь. Більш детально надам інформацію по телефону. Автобізнесменів прошу не турбувати. Торг біля капоту.
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4Motion 2013 рік Автомат Продаю власне авто, хороший варіант для сімʼї, надійний, комфортний кросовер у хорошому стані. Двигун 2.0 дизель 140 к.с., повний привід. Панорама, алькантара, парктроніки. Технічно доглянуте авто, коробка та мотор працюють добре. По кузову є незначні сліди експлуатації, зимовий комплект шин додається. Деталі по телефону.
Авто в хорошому стані установлена нова сенсорна магнітола ще в пленкі і камера зад перед
Продам авто в хорошому стані. Все обслуговувалось вчасно, вкладень не потребує. Кожна кнопка працює, є навіть обігрів переднього скла. Двигун працює рівно, коробка без пинків, ходова без проблем. Салон чистий, авто доглянуте ще можливий перегляд Біла Церква Сів і поїхав. Деталі за телефоном.
Машиную володію другий рік, у машині є вебаста повний електро пакет, по ходовці питань ніяких ннмає, всі функції працюють без нарікань, нова зимова гума,літня на легкосплавних дисках, електро фаркоп, а взагалі кому більше потрібно інформації телефонутуй а то все описати дуже довго
