- 232 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Не бита не фарбована електро кришка багажника електро стійки підігрів лобового панорама шкіра парктроніки в коло підігрів сидінь датчик тиску 17 Колісні диски і одоптивний круїз контроль
Не бита не фарбована електро кришка багажника електро стійки підігрів лобового панорама шкіра парктроніки в коло підігрів сидінь датчик тиску 17 Колісні диски і одоптивний круїз контроль
продам пассат в дуже гарному стані на жирній комплектації 2.0 дизель шестисупка по кузову є пару нюансів можливий торг на місці
Продам авто в хорошому стані Переоформлення через Дію (За потреби можливе оформлення довіреності у нотаріуса для подальшого переоформлення авто на покупця.) Дзвонити на Viber (я за кордоном) Автомобіль 2011 року, оснащений надійним та економним двигуном 2.0 дизель (170 к.с.). Пробіг — 249 тис. км. Машина доглянута, технічно справна та готова до експлуатації. Комплектація та функції: * Шкіряний салон * Автоматичне паркування * Панорамний дах * Запуск двигуна з кнопки * Парктроніки 360° * Круїз-контроль * Андроїд магнітола * Камера заднього виду * Двохзонний клімат-контроль * Підігрів та вентиляція сидінь (комфорт взимку та влітку) * Електрорегулювання спинки сидіння водія * Фаркоп Обслуговування: Авто у володінні майже 3 роки * Замінено комплект ГРМ на пробігу 240 тис. км * Замінено 2 датчики ABS * Регулярна заміна масла кожні 10 тис. км (Motul) * Минулого року замінено масло в коробці передач Додатково: * Встановлена літня резина 2024 року з хорошим протектором * Можлива перевірка на будь-якому СТО * На приборній панелі помилок немає * Авто в стані сів і поїхав Авто комфортне, добре укомплектоване та варте уваги. Деталі по телефону Viber
Терміново! Продам власне авто,пригнане з Німеччини у 2022р. Перший власник в Україні Рік випуску 04.10.2011р Двигун 3.0tdi (245к.с. CRCA) найнадійніший двигун. АКПП 8ступеневий автомат(гідротрансформатор)AISIN працює бездоганно. Авто повністю обслужене,акт виконаних робіт в наявності(чекі,фото) Замінено: мастило в двигуні та коробці Фільтри: повітряний,масляний,паливний та салону, свічки накалу, тормозні колодки вкруг. Гарна комплектація : шкіряний салон,електрорегулювання передніх сидінь,підігрів передніх та задніх сидінь . Автономний обігрівач WEBASTO з пультом Два ключа Сервісна книжка Резина GOODYEAR 265/50R19 літо нова DUNLOP 235/65R17 зима нова Та багато іншого. Авто варте Вашої уваги. Всі деталі по телефону або пишіь на VIBER
Volkswagen Tiguan 2.0 TSI 2011 р. Автомобіль у дуже хорошому стані! Надійний, економічний кросовер. Повний привід 4Motion, автомат DSG, 2.0 бензин — їде впевнено і плавно. Також є спорт режим для тих хто любить поганяти. Без ДТП, рідна фарба, ходова, коробка та двигун у відмінному стані. Салон доглянутий, немаркий, не схильний до швидкого забруднення, легко чиститься і менше пачкається. Напіванілінова шкіра цінується за м'якість, еластичність та зносостійкість, преміальна. Клімат-контроль, підігрів сидінь, круїз-контроль, парктроніки, легкосплавні диски. Все працює, вкладень не потребує — сів і поїхав! Гаражне зберігання. З Німеччини, не біток як з Америки ганяють утопленики та бітки. У комплекті зима і літо на дисках Усі деталі по телефону на вайбер.
Продам свій надійний, гарний, дуже універсальний, економний фольцваген на якому вже їжджу понад 8 років. Якісне лакофарбове покриття, стійке до корозії. Повністю справний, завжди обслужений, не потребує жодних вкладень. Є зимова резина на сталевих дисках з оригінальними ковпаками. Зацікавлених прошу писати в вайбер, ватсаб,... бо можу бути позазоною.
Volkswagen Polo 1.2 TSI DSG – Чесний варіант під відновлення ?Продаю Volkswagen Polo з шустрим турбо-мотором 1.2 TSI та 7-ступінчастою коробкою DSG. ?У машини абсолютно зрозуміла історія: 4 роки тому перекосило ролик паска генератора, через що її поставили в гараж, та так руки й не дійшли зайнятися ремонтом. Весь цей час вона простояла без руху. Гараж виявився сирим, тому машині зараз потрібні турботливі руки та увага. Продаю «як є», приховувати нічого не збираюся. ??? Чесно та детально про стан: ?Коробка передач: 7-ступінчаста DSG працювала ідеально, без нарікань, штовханців та ривків. До моменту постановки в гараж до КПП не було взагалі жодних питань. ?Двигун: До механіки мотора питань немає — мастило світле, чисте, рівень на максимумі. Потрібна заміна ролика та паска генератора (причина простою). ?Запуск та електрика: Зараз не заводиться, стартер не крутить. Акумулятор новий. Через сирість у гаражі треба буде в першу чергу оживити електрику, перевірити контакти та маси. ?Салон: Всередині сиро, потрібна обов'язкова глибока хімчистка та повна просушка. Салон цілий, не порваний, але вологу, що застоялася, потрібно вичищати. ?Кузов: Є вікові огріхи (без жорсткого криміналу, але косметикою зайнятися варто). ?? Кому підійде цей автомобіль? ?Це чудовий, прозорий варіант для перекупників, автоелектриків або майстрів, які можуть загнати машину в бокс, обслужити її своїми силами та отримати живий німецький хетчбек/седан за дуже прискіпливі (розумні) гроші. Ви точно знаєте, чому вона встала, і не купуєте «кота в мішку». ?Ціна сформована з урахуванням усіх необхідних вкладень (клінінг, ролик, евакуатор, електрика). ??? Зверніть увагу: Машина не на ходу, забирати строго на евакуаторі. ?З документами повний порядок, юридично чиста. ?? Пишіть або дзвоніть! На всі питання відповім чесно, ховати нічого не буду.
Продаю власне авто , GOLF 6 , 2011 р. 1,6 дизель.Авто доглянуте , зарікань по коробоці та мотору немає.Чудове їде та економний по паливу..Більше деталі про авто по мобільному телефону.Для уточнення інформації обмін авто не цікавить.Присутній торг.
Продам власний Туарег в доброму стані.
Комплектація повний R-Line 211 к/с. Повний привід. Рідна фарба. ТАКИХ АВТО ПО РИНКУ НЕМАЄ. Я власник! Оригінальний обвіс R-Line, дві вихлопних. R-Line диски, два комплекта. R-Line руль. Підрульові перемикачі (пелюстки). Всі можливі асистенти: -автопаркування - адаптивний круїз контроль, -регулювання жорсткості підвіски(comfort, normal, sport) -підігрів сидінь -штатний webasto - рідна фарба - Авто в чудовому стані. - Оригінальний пробіг. - Мотор, коробка, підвіска без нарікань. -Чорний шкіряний салон в гарному стані. - Панорамний люк. - Два комплекта коліс. За час володіння авто обслуговувалось/замінено: - маховик замінено на новий - Замінені колодки в круг - замінено масло в коробці - доставлені протитуманки з ангельськими очима. - усі підсвітки зроблені під біле лед світло. - Замінено розхідники по ходовій частині. - Пофарбовано диски в чорний - Затягнуті фари в броньовану плівку. АВТО ДОГЛЯНУТЕ ТА ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ ЗОВСІМ НА ДАННИЙ МОМЕНТ. Любі перевірки вітаються. Переоформлення були всередині сім'ї.
Продам своє авто. Перший власник. Гума зимова та літня на титанах. Релінги на криші. Запаска.
Автомобіль у чудовому технічному стані, офіційно придбаний в Україні. Фактично є третім власником. Встановлено газобалонне обладнання (ГБО), середня витрата пального в змішаному циклі становить 7–8 л на 100 км. На авто встановлена літня гума, також у комплекті є комплект зимової гуми та докатка. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно: регулярно проводилась заміна мастила та всіх необхідних фільтрів. Нещодавно було виконано обслуговування газової установки та замінено свічки запалювання. Комплектація комфортна та добре оснащена. Встановлено сучасну мультимедійну систему. Також автомобіль оснащений: • камерою заднього виду та парктроніками; • підігрівом заднього скла та бокових дзеркал; • підігрівом передніх сидінь; • електропідсилювачем керма; • центральним замком. Є незначні нюанси по кузову, які відповідають віку автомобіля. Авто повністю на ходу та не потребує термінових вкладень.
Продам VW Tiguan 2011року 2.0TSI — Комфорт та драйв в одному флаконі! Продаю автомобіль з чудовою динамікою розгону. Двигун TSI забезпечує миттєвий відгук на педаль газу та дарує справжні емоції від керування як у місті, так і на трасі.Особливості авто:Динаміка: Впевнений обгін на трасі, машина дуже слухняна в керуванні.Комфорт: Гарна шумоізоляція та м'який хід підвіски.Обслуговування: Двигун доглянутий, ланцюг ГРМ замінено на новий оригінальний [170 тис], замінено свічки запалювання та мастило.Коробка: Працює ідеально, без пинків чи затягувань.Салон у збереженому стані. Усі кнопки, кондиціонер, підігріви та електроніка працюють на 100%. Машина варта вашої уваги!
VOLKSWAGEN PASSAT B7 MNS 2011 року 2.5 газ\бенз атмосфера надійний Хороша комплектація Встановлений якісний газ, розхід палива 10 літрів Авто на впевненому ходу кожного дня + Комплект зимових келес Кому цікавий Passat телефонуйте
Авто технічно у відмінному стані, є нюанси по кузову. Все обслуговування по регламенту. В авто встановлено газове обладнання (потребує обслуговування, так як давно не використовується). Салон в ідеалі, на свої роки. Пробіг 125 тис. чистий, будь які перевірки. Led освітлення практично в круг. Встановлена автомагнітола на андроїд, достойна акустика. Всі деталі по телефону. Територіально Житомир. 2 комплекти гуми.
Volkswagen Touran Cross 2.0 TDI 103kW 140 к.с. Гарний сімейний автомобіль у доглянутому стані, обслуговування якісними запчастинами, заміна мастила та фільтрів, ГРМ, помпа, демфер, нова літня гума, екологія на місці. Двухзоний клімат, підігрів сидінь, камера заднього виду, парктронік та навігація, круїз контроль, vebasto працює чудово.Комфортний у керуванні, салон в чудовому стані, приємний колір, ходова частина та КПП працює чітко, в машині не палили, авто використовувалося виключно для особистого користування в родинних потребах. Другий власник, перереєстрація в родинному колі. На новій зимовій гумі, також віддам у подарунок комплект літньої гуми. Більш детальніше розповім по телефону. Торг. Омін на позашляховик з моєю доплатою. Є можливість пригнати авто в ваше місто.
Продам машину в максимальній комплектації Highline з кондиціонером, підігрівами сидінь і шкіряним кермом, у технічно справному стані, при останньому ТО замінили ОЖ, газове ТО, вкладень не потребує, чистий салон, великий багажник, хороша зимова гума, встановлені led лампи, сигналізація, два ключі.
Авто на ходу. Все працює. Сів і поїхав. За більш детальною інформацією за телефоном.
