- 165 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Один власник. Вся сервісна історія з першого дня. Всі акти робіт по СТО. Регулярне обслуговування на Фольксваген-Атлант-Лепсе. ГБО встановлено на "Час-газу" із сервісною книжкою. Пробіг машини 165 тис - з усіма підтверждуючими документами. Куплена в кінці 2011 - в експлуатації реально з весни 2012р.- як права отримали. Машина технічно в дуже хорошому стані. Кожна кнопочка работає. Обслужена 100% . Два комплекта гарних коліс на дисках, Літні колеса - на літих дисках. Зимні колеса на стальних. (Зараз на зимніх бо машину дуже рідко використовуємо). Салон після хімчистки. В машині не курили. В багажніку повноразмірна запаска як нова та резіновий коврік. Багажнік чистий - возили тількі продукти з супрмаркету. Є подряпини по правому борту, не робили - щоб було видно що це саме подряпини, кузов оцинкован - корозії немає. Гарний номер авто - залишаю як бонус новому власнику. Допомоги автобізнеменів не потребую! Торг (розумний) тількі біля капоту. Машина не нова - є недоліки - але машина дійсно в гарному стані. Огляд Київ, вул. Стеценка.
