- 300 тис. км
- Ніжин
- Дизель, 2.46 л.
- Не вказано
Авто в доброму стані не димить масла не бере.
Авто в доброму стані не димить масла не бере.
Авто в гарному стані ,замінено ГРМ 500 км тому, масло та фільтра мінялися 5тис. тому, по машині все працює,ошибок немає,сів і поїхав ,ходова без зауважень.
Продам свій автомобіль в гарному стані, по авто нічого не потрібно робити, авто знаходиться в м Новгород -Сіверський
авто в хорошем состоянии.не требует особых капиталовложений ..два комплекта резины
У хорошому стані. Їде впевнено і довезе куди завгодно. Споживає мало. 6-7 місто. 5-5.5 траса. Взимку до 8л. Кондиціонер працює. Пічка гріє. Підігрів заднього скла, бокових дзеркал і заднього скла є, і сидінь передніх. Електропакет передній, ззаду ручка. Олія не їсть. Заміна кожні 7-8 тисяч (10w40). Є сколи та подряпини незначні, не полірувалася. Перефарбовувався капот, оскільки через мухобійку йому прийшла торба і ляда, оскільки знизу облущилася фарба, і минулий власник міняв ліве крило на оригінальне (фарбовано повторно). Скло все рідні, кузов у рідній фарбі. З нюансів: потрібно замінити гідрокомпенсатори. Звучать 'тррр' під час їзди. Решта з техніки в повному порядку, ходова ціла. Сів і поїхав. Володію майже два роки - пригод не було, з пункту А до пункту Б - без проблем. Довгі кілометражі по Україні пройдені відмінно. Стеля перешита минулого року. Лобове тоноване. Вітровики є. Фари відполіровані та в плівці, стоять міні лінзи лед і лед в туманках. Торг мінімальний.
Машина в доброму технічному стані,вкладень не потребує.більш детальніша інформація по телефону.Торг Дзвоніть
Продам авто в гарному стані. Фарба рідна. Нарікань не має, кожен день на ходу. Всі питання по телефону, торг умісний біля копоту
Авто в доглянутому стані, 1.6 MPI , масла, фільтра, мінялися завчасно,ходова норм, коробка мягенько переключається, газ , бензин, докладніше по телефону.
Автомобіль у дуже гарному стані, сів - поїхав. Комфортний, економний, маневрений, легкість в паркуванні. Встановлена дуже якісна ГБО 5 покоління, а саме на 3500 тис. оборотів підмішується бензин для не допущення зносу двигуна. Коробка повноцінний автомат(не робот), є спорт режим, тіп тронік. Розхід газу по місту 10л, бензину 8л. Авто бережеться та доглядається. Не красилось, але є незначні нюанси по покрасці - видно на фото. Тільки змінено масло. Пробіг рідний, всі хто виставляє таких років з меншим - посмійтесь в очі)))
всі вопроси по телефону.
Терміново. Авто доглянуте. Терміново.
Продам Фольксваген кадді 2008 року 1.9 дізель.двохзонний клімат,кондиціонер,підігрів сидінь,підігрів дзеркал ,підігрів скла,датчик дождя,регуліровка дзеркал,форкоп
Продам свій автомобіль , у хорошому стані . Зроблена ходова ,нове сцеплєніє,масло мінялося вчасно , на авто їздив бережно , їздить кожного дня.. Два комплекти гуми ,літо на легкосплавах ,зима на металевих дисках ,гуми вистачить ще сезонів на три. Встановлено ГБО 4 покоління . На даний час вкладень не потребує, їде бодро . Тільки переоформлення . Телефонуйте . Торг присутній звичайно біля авто.
Продається Volkswagen Golf 5 1.4 TSI • Рік випуску: 2008 • Пробіг: 225 000 км • Двигун: 1.4 TSI (бензин) • Коробка передач: Механічна, 6-ступенева • Привід: Передній • Колір: Чорний металік Опис: Автомобіль у відмінному стані, обслуговувався вчасно. Двигун працює бездоганно, коробка передач без проблем. По ходовій частині без зауважень, все замінено вчасно. Салон чистий, не прокурений. Кондиціонер, круїз-контроль, електросклопідйомники, мультимедіа – усе в робочому стані. Звертайтесь за деталями і для огляду!
Авто у доброму технічному стані, повністю зроблена ходова частина, замінений пас грм, помпа та ролики. Кузов оцинкований, без іржі. Дуже економічний, та надійний мотор, працює без наріканій. КПП теж у повному порядку.
Все працює, додаткових вкладів не потребує. Фари в плівці, кузов оброблен антикором. Шести ступінчаста коробка передач. В комплекті дві пари дисків, зимня гумма нова.
