- 320 тис. км
- Стебник
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто у технічно справному стані. Версія BlueMotion. Салон світлий та доглянутий. Пробіг рідний. Технічне обслуговування: Двигун: Заміна мастила проводилася регулярно (інтервал 7–8 тис. км). Останнє ТО пройдено на 263 тис. км. ГРМ: На пробігу 236 тис. км замінено комплект ременя ГРМ та роликів. Турбіна: В кінці липня встановлено нову турбіну. КПП: Мастило в коробці передач замінено влітку 2023 року. Електрика вся перевірена, паливна система в ідеалі Ходова частина: Повністю обслугована. У березні 2025 року проведено ревізію ходової: замінено задні пружини та передні опорні підшипники. На 243 тис. км встановлено посилені стійки та нові шарові опори. Комплектація та додатково: Встановлено якісне LED-світло, фари відполіровані. Якісна акустика. Новий акумулятор. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За потреби можу надати відео роботи двигуна. Аргументований торг біля авто.
Один власник. Рідний пробіг.
Авто в хорошому стані , 185 тисяч оригінального пробігу,по підвісці все добре , парктронік працює , по мотору питань нема , мосла не бере , приїхала з швеції . Обслуговуєця вчасно кожних десять тисяч заміна мастила .єкомплект літньої резини па крутих тетанах !!! Торг біля капота !
Продам сімейне авто салон не прокурений в нормальному стані як і в цілом авто все що потребувало змінювалось вчасно.овто ровне в дтп небуло, стекла рідні,але нажаль на лобовом е тріщіна від камня , по низу на обзор невпливае, воно їздить так вже декілька років , в одній порі ..Пасажир був пригнаний с Германіі. остані роки користувались мало, продаж 6 т$З легкосплавними дісками резина літо гарний стан,+зіма на железних дисках .газ пропан новий тіки встановили віддали 450s долоров, метан убралі. бензін росхід в городі 8 л. Нова клапана прокладка, броніпровода свічки, нові направляйкі супортів та пильніки, тормозна жидкость , також нові колодки., короба поміняні, та залиті мазутой,хто купить не пожалкуе , пробіг 225 т.поміняне комплект сщепленя діск корзина вижимной подшибник.Поміняне масло фільтр,.Нові передні пружини KYB каяба ,та задни амортизатори.По кузову незначні сліди єксплуатаціі, більш докладно по тел, краще на телеграм або вотсап ,авто в Харкові.треба поміняти радіо бо рідне заблокувало.,розблокувати невиходить.Надійний ресурсний автомобіль, наякому можно нетільки кататись а й щось привезти.5500дол. цену снизил без торга.срочно машина стоит своих денег.
Продам авто у хорошому стані рідний не скручений пробіг.Авто повністю обслужено ,два комплекта коліс можливо доставка в інше місто кого цікавить авто звоніть пишіть .
продам авто фольцваген поло 1.4 газ бензин 50тис тому зроблений кап ремонт двигуна
Продам своє власне авто, перший власник в Україні і єдиний. Мотор працює добре, екологія присутня. Масла і фільтра замінені. Масло в коробці замінено! Автомат переключає плавно без ривків. Є незначні потертості на задньому бампері. Є два ключі, сервісна книжка, страхівка з січня 2026р. Зимові і літні шини в комплекті. Торг присутній.
Технічний стан ідеал, обслуговувалася вчасно, нічого не стучить, не гримить, стан сів та поїхав. Два комплекта гуми(зимова та літня), також на літній гумі стоять титанові диски. Коробка автомат в гарному стані, масло замінене. Машина зберігалася переважно в гаражі, в салоні не палили. Готові до любих перевірок. Подробиці по телефону.
Volkswagen Passat HIGHLINE 2.0 TDI ВКР. Технічно у відмінному стані! Коробка передач: 6-DSG. Новий АКБ. Нова гума Falken літо на легкосплавних дисках 115.55.16. Новий демпферний маховик Luk + зчеплення. Нові шруси. Камера заднього виду. Витрата палива (міський цикл), л. на 100 км: 8.7, (заміський цикл), л. на 100 км: 5.3, (змішаний цикл), л. на 100 км: 6.5. Нові гальмівні диски всі 4шт. Нов. передні стійки Miele. Заміна всіх сайлентблоків 14шт. задньої балки. Нов. зовнішні шруси, пильники Spidah, масла фільтри і т д. Перевірка - будь-яке ваше СТО. В ДТП не був.
Авто свіжопригнане з Німеччини, було в одних руках, якщо в двох словах, то стан Нового авто, дуже рідко в такому стані трапляються Кадді, без корозії та рижиків! Технічно в ідеалі, перед нові стійки Monroe, майже нова гума (24 рік), салон дуже гарно зберігся, кузов в рідній фарбі! Хто шукає ідеальний Кадік, звертайтесь, 2.0 газ бензин ( двигун Мпі самий звичайний та надійний, не масложор ) Стоїть метан установка, за бажанням можна переробити на пропан!
Продам авто Фольксваген гольф 2008 року. 1,4 газ бензин. Пробіг 201000. Максимальна комплектація. Без пробігу по Україні. 5900 уе.
Ціна на декілька днів, поки в продажі є авто яке мене цікавить, без торгу Живий пасатік в гарному кольорі, R-line Тоновані стопи, бокові вікна 5%, лобове 20%, не просвічує при яскравому сонці і класно видно дорогу вночі завдяки потужним Led лампам в ближньому та дальньому, які гарно виставлені, не сліплять зустрічну + Bi-Led туманки з підключенням до телефону і вибором кольору світіння. Світло бомба Ходова зроблена, нічого не стукає. Мотор живий, зроблений stage 1, вирізана екологія (орієнтовно 210 сил) їде класно, коробка переключає чотко. По кузову немає критичних моментів крім ручок дверей по лівій стороні, починаються рижики, для пасата б6 реально живий кузов. По салону: шкіра алькантара, підігрів передніх сидінь, датчик світла, дощу, затемняється зеркало заднього виду, великий дисплей, мультикермо, адаптивний круїз контроль (рідкість для цієї моделі) Також встановлена контурна Led підсвітка салону, яка підключається до телефону і має дуже багато кольорів і режимів світіння, салон з нею виглядає набагато цікавіше) Колеса R17 245/45, також є комплект зимових шин. Коробка DQ250 Мотор BMR (125kw з заводу) Замінений грм, помпа на пробігу 346.500км Відремонтований генератор, замінені сальники колінвала, розпредвала Решту питань по телефону, можливий обмін. Торг до перемоги ;)
Продам своє авто. По документам пасажир.Мотор не димить масла не бере. Газова установка Голландія з корейськими форсунками. Потребує перефарбування капот та переднє ліве крило, є рижики на фото все вказано. Торг біля авто, всі деталі по телефону.
Volkswagen Touareg 3.0 TDI Автомат, повний привід 4Motion Стан збережений, мотор працює рівно, не димить Коробка перемикає плавно, без ривків Ходова тиха, нічого не стукає Салон доглянутий, чистий і охайний Кузов без іржі, вся електрика справна Стоїть гарна резина, світло яскраве Сів і поїхав без вкладень Більше за телефоном
Б6 ПАССАТ 1.8турбо, автомат 6ст.(170 л/с) сімейний автомобіль сів і поїхав, без вкладень, авто обслугованне(замінена помпа в сборі з тосолом,теплообмінник,олива та фільтра,новий АКБ,тормозні диски та колодки, чотири амортизатора, та комплект сайленблоків, ходовка при кучі), добре тоновані вікна дорогою плівкою, на зимній гумі 205×60×R16 MICHELIN, та комплект літньої гуми 225×50×R17. Салон охайний, стеля не обвісша. Двигун та АКПП працюють без нарікань.Продаж у зв'язку з потребою більшого авто. Прохання перекупам та майданчикам не турбувати.
6100 $ ціна тільки до кінця тижня. Буду у відрядженні на невизначений термін. Потім буде дорожче. Продам VW Caddy 1.9 Tdi, BLS (105 к.с.) - найнадійніший двигун. Машина на повному ходу. Сів поїхав. Передній привід. Зимою при -17 градусів заводить без проблем. За необхідності скину відео. Новий АКБ. Заміна мастила проводиться кожні 10 тис. Використовуються тільки якісне мастило та фільтра. Aral 5w30, Mahle/Mann На 300 тис. здійснювалася заміна зчеплення Sachs. На 328 тис. було замінено комплект ГРМ ContiTech разом з помпою. Амортизатори передні і задні - Sachs. Пройшли тільки 30 тис. Комплектація: Електродзеркала, підігрів дзеркал, Кондиціонер. Салон - трансформер. Задні сидіння складаються або повністю знімаються що дозволяє перевозити габаритні речі. Діюча страховка до кінця року. (Економія при купівлі 6500 грн.) Набір залізних дисків 15r. у подарунок. Торг біля капоту.
