- 345 тис. км
- Надвірна
- Дизель, 2.46 л.
- Ручна / Механіка
ГАРНИЙ СТАН
ГАРНИЙ СТАН
Авто пригнане для себе в 2021 році, на ходу, цікавить тільки переоформлення.
У Авто зроблений кап ремонт двигуна,повний покрас пів року тому,заміна 4 стійок+ пружини,зроблений рем комплект супортів,нова рульова рійка,новий кондиціонер,нові тормозні диски,нове зціплення.Потребує ремонту заслонки пічки,машина робилася для себе,все робилось на СТО продаж у звʼязку з відʼїздом . тільки з переоформленням
Авто в ідеальному стані, вкладень не потребує.
гарне авто, багато не їсть всі питання по телефону, перекупи не турбувати, відреставрована турбіна, є нюанси по кузову але вони не критичні, ходова збита не стукає не грюкає, торг мінімальний, на каву віддам реальному покупцеві 3700-3800
В продажу VW Golf IV покоління, один власник по Україні, пригнана в 2019 році, по документам все гаразд, за свої гроші нормальний автомобіль, все вчасно обслуговалось, ГРМ мінявся 20т.км тому, по салону є незначні сліди експлуатації Якщо щось цікавить набирайте. Торг присутній. Обмін також.
Продається автомобіль Golf 4 2002 року,двигун 1.6 8-ми клапанний 102 к.с.,встановлено ГБО 4 покоління вписаний в техпаспорт,працює тихо,масло не споживає. Кузов цілий без іржі та гнилі (на фото видно) є незначні сколи лаку. Ходова та підвіска без наріканнь (обслуговувалось вчасно).Салон чистий і охайний. Літня гума на легкоспланих дисках,зимова на залізних з ковпаками (Nokian). Володію авто 6 років,докладніше по телефону про зроблені роботи по ній. З недоліків не охолоджує клімат (до нього так руки і не дійшли). Продаж не швидкий так як маю другий автомобіль. Присутній торг,ніякі обміни не цікавлять.
Гольф в доброму стані коробка мотор без питань масла не бере від заміни до заміни кожна кнопка працює є підігрів передніх сидінь, клімат ,кондиціонер зауважень по техніці не маю,деталі за телефоном можливий невеличкий торг біля капоту
Власне авто у хорошому стані , дуже економний та швидкий , хороша комплектація , нові шини та диски , клімат заправлений , тонована в круг якісною плівкою . Можливий торг біля авто , більше інф по телефону .
Продам власний автомобіль. Технічно в чудовому стані, за машиною доглядали. Мотор та коробка перебрані. Є нюанси по кузову. ГБО не встановлено, але вписане в тех. паспорт. Торг біля машини, перекупів і майданчики прошу не турбувати.
Обмін та Продаж Економне Авто не потребує вкладень
Продається сімейне авто у дуже гарному стані. Автомобіль був пригнаний з Німеччини, в Україні один власник та перша реєстрація. Авто не має жодного окрасу, уся у рідній фарбі. Участі у ДТП немає. Гаражне зберігання. То робилося своєчасно, замінені масла в двигуні та коробці, замінені амортизатори , встановлено захист двигуна. Є декілька незначних подряпин на водійській двері, видно на фото, кузов та пороги цілі без гнилі. По усім питанням звертатися по тел - Юлія
Технічно автомобіль на ходу, двигун та ходова частина в справному стані, проведено своєчасно заміна мастила та фільтрів, кузов без пошкоджень. Автомобіль економний, надійний та вмістимий, відмінно підійде для бізнесу Анатолій.
Продам робочу конячку. По мотору, коробці, ходовій питань немає. Є нюанси по кузову (видно на фото). Торг присутній.
Вся ходова нова Комплект ГРМ поміняний Детальніше по телефону, на повідомлення не маю змоги відповідати
Авто в гарному стані, дуже економне та надійне. Було пригнане з Німеччини для себе 2022р. Хороша комплектація, є клімат контроль ABS, бортовий комп’ютер, склопідйомники. Будь який вид переоформлення.
Авто в гарному та збереженому стані , на разі не потребує додаткових вкладень, за детальною інформацію звертайтеся за телефоном
Механіка, 1.9 96 КВТ, 5-ступка. Мотор працює рівно, коробка без нарікань, є незначні нюанси по кузову, машина надійна, не підводила ніразу. Масло,фільтра замінюються кожні 7-8 тис. Телефонувати на Viber, WhatsApp
Продам сімейне авто пасат б5+ 1,8awm , володію авто 11 років, авто в досить не поганому стані, грошей не жалів всі запчастини оригінал, є нюанси по лкп(сколи царапини) але не кретичні, більш детально по телефону дзвонити по телефону ДЗВОНИТИ НА НОМЕР Тому що я не завжди на зв’язку
