- 298 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 2.46 л.
- Ручна / Механіка
авто в дуже хорршому стані, вкладень не потребує. Рідний пробіг, кондеціонер, вебасто все працює. масло , фільтри, тосол все поміняне....
авто в дуже хорршому стані, вкладень не потребує. Рідний пробіг, кондеціонер, вебасто все працює. масло , фільтри, тосол все поміняне....
Потрібно докласти рук до кузова,фільтра масла все замінено.
сів поїхав, вкладень не потребує
Гарний технічний та візуальний стан. Готові до будь-яких перевірок. Технічно робити нічого не потрібно, активних помилок немає. Двигун працює відмінно, без зауважень. Крайнє ТО було 3.000 км назад. Ходова частина зібрана, їде максимально приємно. Відмінне світло, дальнє led, ходові вогні led, ближнє — ксенон. За машиною дивилися, все що потрібно змінювалося відразу. Салон на свої роки у відмінному стані, є невеликі недоліки, властиві цим моделям. Приїжджайте дивіться, машиною будете задоволені.
Автомобіль в досить хорошому стані! Двигун заводиться з пів оберту Масла не бере не димить Салон не порваний Є кондиціонер Нова літня резина Для повсякденного використання супер і дуже економно По документах порядок
Продам Volkswagen Golf у хорошому стані. Машина доглянута, акуратна та приємна в їзді. По авто все добре, сів і поїхав. Салон чистий та охайний. Літня резина майже нова. Надійний і зручний автомобіль для щоденного користування.
Продам пасат б5+. 96квт. 132л.с. Замінені росхідники, фільтра і масло. Замінена рульова рейка. По ходовій питань немає. Дуже єкономний і комфортний автомобіль. Є нюансы по кузову,на фото видно.
Доброго дня всім.Продаю свого гольфа .Володію ним з 2019 року це вже чотири роки,автомобілем повністю задоволений,грошей не жалілось на запчастини.Завжди брали тільки якісні.Були замінені тормозні колодки по кругу,тросік ручника,повністю зроблений кап ремонт головки блока циліндрів в цьому році,причина заклинив гідрокомпенсатор і прогорів клапан.Встановлені противотуманки передні,замінені по кругу всі динаміки з пищазками на якісні на професійній студії автозвуку.Замінені в фарах лампи на лед ,як в ближнім так ів дальнім світлі.Стоїть відеореєстратор з камерою заднього виду і джіпеєс.Два комплекта резини що рітня що зимова на легкосплавних дисках.Літня резина мішлен,а зимова хенкук зпереді куплена минулого року,відїздила один сезон.В даний момент автомобіль без капіталовкладень,весь в рідній фарбі,крім капота,перефарбовувався через те що мав великий скол від камня і поліз лак .А так все добре ,продажа не спішна.Газ вписаний в тех паспорт ,автомобіль переоформляється без проблем.Хто купить не пошкодує.Продаж не спішний.Всім мирного неба ,і вдалих покупок і продажів.СЛАВА УКРАЇНІ !!!
продам автомобіль в хорошому стані! фольцваген гольф 4 2002 року випуску з коробкою автомат!!! гарний варіант ща вигідною ціною!!! за деталями в приват !!!Едік
Авто в гарному технічному стані: обслужена ходовка, поміняні ремні, ролики, помпа, фільтра, масло, всі рідини. Новий акамулятор. Салон шкіра, в гарному стані, як для таких років. Є нюанси лакофарбового покриття, які видно на фото. В наявності 2 ключа, 4 скопідйомника, всі працюють. Всі питання по телефону, люба форма переоформлення, бажано договір купівлі-продажу
Надійний та економний автомобіль з двигуном 1.9 TDI. Машина кожного дня на ходу, використовується регулярно, без проблем по їзді. Технічно в хорошому стані: * двигун працює рівно, не димить * коробка 5-ступенева, перемикає чітко * нещодавно замінені масло та фільтра * ходова без критичних зауважень По кузову є незначні косметичні нюанси (на фото видно), на швидкість і комфорт не впливають. Хороший варіант як для роботи, так і для щоденного використання — простий, надійний і недорогий в обслуговуванні. Документи в порядку. Деталі по телефону.
Авто 1.9 турбодизель НЕ насос Форсунка. Самий надійний та простий дизель. Ковтне любе диз. пальне. Все працює кондюк теж. В рідній фарбі. Роблені кусочки крил (їхня болячка) авто підняте стоять проставки. В таку погоду та морози користуюсь. Як є потреба їздить до Польщі в Варшаву. Продаж зовсім не термінова бо на повному надійному ходу. Фаркоп робочий
Авто для своїх років у хорошому стані, кузов оцинкований, гнилі немає, комплектація максимальна без люка, робилося: заміна всього ГРМ, паливного насоса, генератора, хороший акумулятор, нові колодки, я 2 власник по Україні.
Автомобіль дуже комфортний як для міста, так і для траси. Низька витрата пального, простий та недорогий в обслуговуванні. Сів і поїхав. ? Деталі по телефону.
