- 285 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Потребує зварювальних робіт
Потребує зварювальних робіт
Авто було куплене для водія-початківця з метою закріпити навики водіння і як виявилося таке авто для цієї мети ідеально підходить, оскільки зручна посадка, гарна оглядовість, чітка керованість, автомат. По кузову присутні незначні подряпинки, кузов цілий, питань не викликає. Всі нові аморти, пружини, гальмівні диски. Літня та зимня резина в доброму стані. Встановлено мультимедіа систему з андроід-авто та камерою заднього виду.
Автомобіль з Австрії. Мінімальний пробіг по Україні, використовувався переважно для поїздок за кордон. Обслуговування та заміни: - Замінено ГРМ і моторне масло - Нові передні та задні гальмівні диски - Нові передні та задні гальмівні колодки - Проведено ревізію гальмівної системи з заміною шлангів, направляючих та циліндрів - Заміна головного гальмівного циліндра - Заміна лобового скла Кузов: - є мінімальні пошкодження ржавчиной на задніх колісних арках
Авто пригнаний 2022 році заміна Грм,масла фільтра Перший власник Газ вписаний, але не стоїть В 2023 ,зроблений капітальний ремонт двигуна +Заміна масла,фільтра В 2025 зроблена ходова спереду,заміна масла + фільтра Не гнила З мінусів ,потребує заміни карт дверей ,правий підкрилок
авто все зроблене
в комплекті зимова гума з дисками
надійне авто,в чудовому стані.сів і поїхав.
Продам Volkswagen Passat B5+ Автомобіль пригнаний з Німеччини. Куплений в єдиного власника з рук! Модельний рік авто 2002, календарний 12 місяць 2001 року. В авто є навіть Дійсний Тюф 04.23 пройдений. Авто повністю в рідній фарбі !!! ( Без корозії, подряпин, сколів та вм'ятин ) Не фарбовані навіть бампера ! Рідний пробіг ! Є всі документи. Авто в дуже збереженому стані. Ходова збита, без посторонніх звуків . Кондиціонер заправлений. Авто для тих хто шукає реально живий пасат! Торг присутній.
Автомобіль в гарному стані, двигун масло не бере, невеликий розход палива, гума літня та зимова.
Деталі за номером телефону +**********
Продам своє авто. Я Перший власник в Україні. Була пригнана і розмитнена з Польши. По авто за весь час поки воно в мене, було багато що зроблено, наприклад :Нове щеплення, замінив Гур, ремні грм, та генератора, поставив гарне світло. Ходова перебиралась.Кузов також в гарному стані. Стоять гарні єва килимки. Також поставив класну магнітолу Піонер і заді додав дві колонки. Авто ніколи не підводило. Дуже економне розхід 4-5 літра. Що дуже важно, вона також дуже економна в ремонті. Кого зацікавило авто звоніть, приїзжайте дивитись.
всім привіт,для шукачів покупців які шукають нове авто 2001 року це оголошення не для вас!!! про авто:авто в досить хорошому стані,кого цікавить дзвоніть завітайте на тест-драйв самі все побачите...салон збережений,кермо шкіра...музика штатна...мотор бензин 1.6 досить жвавий 77 kw/105 к.с AZD,по салону кожна кнопка працює...клімат контроль заправлений працює...масло motul 5w30 dexos2,VAG рідина ГПК і всі рідини заправленні і працюють...фільтри замінені...по кузову : кузов живий крім всім відомих слабих місць (вони оброблені підмальовані)...резина комплект 5 коліс зима континенталь ...Тай таке!!!машина піднята на алюмінієві проставки з переду на 2 см , ззаду на 3см... Пружини H&R 29349,замінено грм помпа подушка коробки передач Lemforder... Varta новий акумулятор,нові свічки,ремінь генератора та ролики, два ключа ,резина ,фари поліровані,по ходовій замінено сайлентблоки задні,каталізатор живий,замінено по колу тормозні диски та колодки на нові.комплект шин на титанах зима continental winter contact ts860 195/65 r15 практично новий протектор.
Всім доброго часу доби, продам легенду фольцвагена, свого пасата б5+. Авто знаходиться в чудовому стані, обслужене. Увесь кузов в рідній фарбі( єдиний косметичний підкрас лівого переднього крила, без шпаклі, взагалі!!!) заглушки піддомкратників на місці, що є дуже великою рідкістю. Обслуговується своєчасно, оригінальними або хорошими замінниками. Салон авто знаходиться в близько- ідеальному стані як для свого віку, сидіння- ковші не просижені, боковушки не відвалюються, карти дверей перешиті в екошкіру( болячка гольфів і пасатів тих років). Стоїть новий акумулятор 🔋, авто заводиться з пів оберту в любу погоду. Також авто має не погану комплектацію: задній парктроник,пам'ять сидінь, датчик дощу, автоскладання дзеркал, авто коректор фар, омивач фар(фари в бронеплівці) Авто вже на зимовій гумі, також віддам її оригінальні 15-ті колеса. Також розгляну обмін на ауді A8 D3, 4.2 бензин.Всім гарних покупок!!
