- 208 тис. км
- Виноградів
- Газ, 1.78 л.
- Ручна / Механіка
Пробіг 208 771км, в хорошому стані.
Пробіг 208 771км, в хорошому стані.
авто в ідеальному стані сів і поїхав
Авто в гарному стані! Сервісна книжка авто з 2001р По 2017р Два ключя AC працює Запаска ще не бачилила асфальту як з заводу 2001р Автомобіль вартий уваги! Всі питання по телефону.
Продам авто на ходу. У хорошому стані. Але є проблеми з АКПП.АПп копається припереклбченні передач ( є ще одна коробка у додачу). 1,6 газ бензин.
Автомобіль у гарному, доглянутому стані. В одній сім’ї вже 4 роки. Хороша комплектація. У комплекті: – два набори гуми (літня та зимова) З останнього: – замінена рульова рейка Продаж тільки з переоформленням. Детальніше — за телефоном.
VW T 4 Syncro авто для людей які любять відпочинок на природі. В авто є: автономний обігривач 3 кВ. Китай, сонячні панелі 300 Вт., перетворювач напруги 12в/220в 900Ват, рукомійник, 100А гелева батарея, ліжко,поворотні седіння, все що потрібно для відпочинку. Резина та авто в хорошому стані.
Вся інформація за телефоном
Продам гольф 4 1.6 16. По машині було замінено 4 пружини в коло, передні с/б задніх важелів та опорні подушки + підшипники. По мотору замінив комплект грм континенталь+помпа скф.А також замінив напрямні клапанів+сальники та кільця. Всі прокладки, що співвідносять, нові включаючи теплообмінника. Є також набір зимової гуми. Машина робилося собі, продаю у зв'язку з виїздом... Решта питань у тел. режимі або вайбер...
обмін на Т4
машина на ходу, сів і поїхав, переоформляється.
Авто в доброму стані. Ходова перебрана.Мастило мінялось вчасно. В таксі непрацювало. ДТП не було.
Автомобіль в хорошому стані.
доброго дня,авто кожного дня на ходу ,багато що зроблене за час експлуатації: -В березні встановлений новий акум,Гарантія 3 роки -основний радіатор Nisens - 06.06.26 термостат взборі AIC -нова задня балка -амортизатори вокруг Sacks -пружини передні Lesjofors -нові задні супорта ABC -АКПП обслуговувалось вчасно масло в АКПП+нова коса( шлейф) ,фільтр ,прокладка. і ще багато чого масло Motul 5w40 кожні 8тис. -Заводське подвійне дно-органайзер -Страхівка до кінця 2026 року. -Фото з останніми роботами прикріплю наприкінці -торг присутній
В ідеалі, є дрібниці по фарбі
Автомобіль був пригнаний з Європи !! В рідній фарбі, з рідним пробігом! Повністю на ходу, не потребує вкладень! Була заміна щеплення, заміна вихлопної системи,замінені 4 стійки, 4 пружини, з 1,9 універсала, для збільшення кліренсу! Всі деталі по розповім по телефону!
У використанні 3 роки, кожен день на ходу, купував свіжопригнану зі Швейцарії. По кузову присутні дрібні сліди експлуатації, не гнилий, в ДТП в мене не був, елементи мною ніякі не фарбовані. По салону типова проблема пасатів у вигляді дверних карт. Сидіння хороші, цілі та не втоптані, кондиціонер заправлений, клімат працює. Підвіска передня замінена весною комплектом, проїхала декілька тис. км. Передні гальма нові, задні обслужені, ручнік працює. Заводські титани 16", резина 23-25р. ще на сезонів 2-3 вистачить. Двигун турбовий 1.8, працює рівно, тихо, обслужений новим комплектом грм з помпою 10тис.км тому. З нюансів по двигуну-незначна витрата мастила, рекомендують замінити сальники клапанів, часу в мене немає на таку роботу, тому просто час від часу дивлюсь на щуп) Також з нюансів тріщина на лобовому. На всі нюанси-торг присутній. Автомобіль на мені - переоформляється. Більш детально розповім по телефону
