- 260 тис. км
- Братське
- Бензин
- Ручна / Механіка
Добрий день, до вашої уваги VW Bora 2001 року. Машина була куплена в офіційному дилері Атлант-М Київ в 2001 році та весь час в одних руках. Обслуговувалась до 2015 року в офіційному сервісі, пісоя цього на спеціалізованому СТО по марці VW. Записи про ТО з Атланту записані в сервісні книжці В машині все працює від склопідйомників до клімат-контролю За всі 250 тис. НІ РАЗУ НЕ ГОРІВ ЧЕК Весь час автомобіль зберігався в гаражі Багата комплектація. Є все для комфортного користування автомобілем. Готові до любих перевірок, але попрошу з дурними пропозиціями ( за безцінь не продам) не писати. Дзвоніть, пишіть у телеграм чи вайбер. Готовий відповісти на всі ваші питання.
Авто в чудовому стані! Розумний торг біля капота.
Авто в доброму технічному стані.
Продам бору в нормальному стані, на газу.клімат працює, кнопки все теж працюють, хороша зима стоїть на титанів r16. + Віддам гуму з дисками з оригінальними ковпаками, люк на бензобак, дзеркало салону і дзеркало зовнішнє праве.
Машина вхорошом стані, більш подробно за номером
Авто в гарному стані Перший власник в Україні авто в мене з 2017 р реальному покупцю торг є не значні нюанси в салоні і по кузову дві не значних вм'ятин мотор працює дуже добре коробка також дзвоніть подробніше розповім
Автомобіль у хорошому стані сів і поїхав всі деталь по номеру телефону **********
До вашої уваги свіжопригнаний автомобіль з Німеччини в гарній комплектації, з рідним пробігом 249 тис км. Всіма любимий 1.6 MPI. Мотор після капітального ремонту. По мотору була зроблена повністю головка, підкинули нові вкладиші, та поршневі кільця. Автомобіль не вимагає жодних капіталовкладень від нового господаря, по ходовій абсолютно нічого не грюкає та не стукає. Авто на оригінальних титанових дисках з гарною зимовою гумою. Авто має дуже гарну комплектацію, а саме: АВС, ESP, кондиціонер (заправлений), 4 склопідйомники, aux, usb, 2 комплекти ключів. Кожна кнопка працює! Жодних помилок по автомобілю немає! Екологія на місці. Супровід в сервісному центрі під час постановки автомобіля на облік. Торг присутній.
Продаю авто в хорошому стані! Мотор масла не бере, сухий, робить плавно! По ходовій зауважень немає! Салон збережений! Деталі за телефоном
Фольксваген Т4 75кв. Двозонний кондиціонер. Другий випарник ззаду з права, обдуває весь салон через верхні дефлектори. Кузов не гнилий. Оригінальний салон "Caravella" бежевий. Антикорозійна обробках зроблена. Повністю проведено ТО. Поміняти ремінь ГРМ (Inna) всі фільтра. Масло оригінал LongLaif 3. Фаркоп оригінал. Лінзи - ксенон. З щеплення+ маховик нове. Ходова все зроблено + развал. Пасажир .
ходова у відмінному стані зчеплення двомасове нове генератор стартер віскомуфта радіатори нові задні сайлентблоки нові стійки пружини нові двигун працює рівно не димить масло не бере в коробці масло замінено двигун заміна масла кожні 8 тис км ремені ролики замінені акумулятор нормальний. салон шкіра-альконтра магнитола-флешка аукс регулювання дзеркал підігрів дзеркал-сидінь задні стекла тоновані килимки салон багажник. нова зимова гума легкосплавні титани рульова рейка після реставрації насос ГУР замінено новий головний гальмівний циліндр новий додаткова інформація по телефону ********** Сергій
Авто в хорошому стані вкладень не потребує
Авто на свої роки в дуже непоганому стані пригнав з Німеччини для себе в 22 році е сервісна книжка що машина обслуговувалась до 22 року на сервис на фото видно машина обслужена сів поїхав екологиї нема чек не світить оригінальний пробіг по машині багато чого робилось дзвонить розповім з машиною віддам зимову резину на сезон ще точно хватить е декілька косяків на фото видно на їх роботу готов скинути нема часу займатись більше часу проводжу на роботі дзвонить домовимся торг присутній але помірний
По автомобілю зроблено капітальний ремонт двигуна, замінено все цієї зими, масло міняв два рази в пів року, масло замінено 500км назад, в комплекті нова зимова резина, є невеликі нюанси по кузову за що потенційному покупцеві хороший торг
Продам свій автомобіль! Авто варте уваги! 2.5 tdi 65 kw! Вкладень не потребує! Повний пасажир (7+1). Присутнє вебасто! Детальніше по телефону!
? Продаю улюблену машину — Volkswagen Beetle ? Вінниця ? Авто, яке я щиро люблю — і шукаю для нього такого ж дбайливого власника. ? Модель: Volkswagen New Beetle ? Рік випуску: [2001] ? Паливо: [дизель] ? Об?єм двигуна: [1.9] ? Коробка: [механіка] ? Пробіг: [308 000] ? Колір: чорний ? Комплектація: є зимова гарна резина ? Технічний стан: без зауважень, усе працює відмінно ? VIN: надам при потребі ? Машина завжди обслуговувалась вчасно: • мастила й фільтри змінювалися регулярно • без жодних “втомлених” моментів • усе, що треба було — завжди лагодилося відразу ? Особисто про машину: Це мій найулюбленіший автомобіль — обожнюю його! Він дарував мені радість, легкість і комфорт. Їде м’яко, заводиться легко, виглядає дуже стильно ? Продаю лише з важливих особистих причин — і тільки в добрі руки ? ? Пишіть/дзвоніть — домовимось про зустріч, покажу з радістю!
