- 251 тис. км
- Київ
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу. Але потребує ремонт куліси. Потребує зовнішнього ремонту, фарбування. Є камера заднього ходу, магнітола. Зимня резина нова! Літня ще на ходу.
Машина на ходу. Але потребує ремонт куліси. Потребує зовнішнього ремонту, фарбування. Є камера заднього ходу, магнітола. Зимня резина нова! Літня ще на ходу.
Шаран в дуже хорошому стані ходова повністю поміняна ,мотор коробка без нарікань літня резина 2025рік. Машинка надійна. По електроніці все працює , компресор кондиціонера під заміну є кондиціонер Печка дує добре , форкоп, тоніровка 7місць
Продам авто після ДТП. Всі питання по телефону.
Авто wolswagen Polo. Універсал. 2000 випуску. Двигун 1.4 бензин. Чинна страховка до 17.05 2025 року. Електро скло підйомники. На титанових дисках.
Машина на ходу, перероблена повністю ходова, салон в гарному стані! тел
Дуже приємний в керуванні автомобіль надійний та економний без жодного підкрасу і іржі по кузові додається комплект літньої гуми відходила один сезон
Автомобіль в хорошому технічному стані Машина повністю на ходу, використовується щодня – без проблем виїжджає і готова до будь-яких поїздок. Авто не гниле, присутні незначні царапини по лакофарбовому покриттю, що відповідає віку машини. Салон охайний, усі необхідні функції працюють. Машина не потребує негайних вкладень – можна сідати й їхати. Підійде як для щоденної експлуатації, так і для поїздок на далекі відстані. Присутній розумний торг біля авто.
Объем 16 газ . Бензин. 1999 год Автомобиль надёжный не разу не подвёл Кандер заправлен Работает каждая кнопка Цена 3000 у.е. без торга Тел
Авто на ходу, експлуатується кожного дня. Головний плюс - маленька витрата пального в міському циклі.
Уважно прочитайте текст оголошення! Я не продаю цю машину. Я шукаю її власника. Можливо у когось є інформація. Пишіть у авторіа або в Вайбер.
Авто в хорошому стані. Все що хотіло зламатися- поломалось і відремонтувалось... Продаю щоб не стояла без діла(бо пересуваюсь на іншому авто) Продаж з переоформленням
Особистий сімейний автомобіль. У мене вже 5 років. Куплений також у сім’ї. Автомобіль на ходу — сів і поїхав. Легкі подряпини, нижня права частина крила трохи підгнила. Новий ремкомплект, клапани, замінені гальмівні диски, колодки, передні підшипники, титанові диски. Як для своїх років — у відмінному стані. Авто наразі знаходиться в Польщі. вотсапп +**********
Гарне авто! 9й рік в одних руках. Все що треба завжди замінювали вчасно. Ніколи не підводив. Масло не бере. На машині літня гума с дисками. Зимній коплект також с дисками в багажнику. + запаска. Була оброблена при купівлі. Кузов Лонг. Гарне авто! Електро дзеркала, круїз, електро склопідіймач. Підігрів передніх сидінь
Всі деталі по тел!
