- 150 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.8 л.
- Автомат
Автомобіль в дуже хорошому стані ,я господар 12 років новий мотор 2.8,коробка АКПП рік тому зроблена 1000 $ ходівка обслужена приїжджайте дивіться дорогий газ
Автомобіль в дуже хорошому стані ,я господар 12 років новий мотор 2.8,коробка АКПП рік тому зроблена 1000 $ ходівка обслужена приїжджайте дивіться дорогий газ
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ
ПРОДАМ своє авто!!! надійна, проста та дешева в обслуговуванні за весь час ні разу не підвела. Стоїть моноінжектор, ГАЗ ВПИСАНИЙ. машина НЕ потребує ремонту, не гнила, технічно справна стан сів і поїхав в любу пору року заводиться з пів пинка, стоять диски R15 на HANKOOK резині, добра музика, є фаркоп. ХОДОВА ЗРОБЛЕНА повністю 1500 км назад, стоять від AUDI салейнблоки усилені, машинка збита дороги гарно тримається, опрятний салон, не прокурений, всі деталі на місці. в комлект гума. Всі питання по телефону, вайбер! ТОРГ ПРИСУТНІЙ!
Продам Volkswagen Caddy Авто на повному ходу. Авто переоформляється. Замінені всі фільтра та масла. Мотор 1.9 дизель, економний Деталі за тел
Немає на світі кращої машини, ніж Volkswagen T4 ! 1.9 TD ! Все працює! Передні сидіння від sharan (алькантара) поворотні. Пічка працює добре. Ще одна пара дисків та гуми в комплекті. Музика грає, задній парктронік на екрані. Все робилось своєчасно та якісно. Без торгу! Продаю у зв?язку із військовою службою. Не можу дивитися як він стоїть без діла. Машина повинна працювати, а інакше втомлюється.
Продається Гольф у хорошому стані. Сів і поїхав. Сервісна книжка + чеки з сто за весь час, що у мене ця машина є. Магнітола блютуз Алпайн + Саб 150ват алпайн. літня + зимова гума.
продам сімейний автомобіль за детальною інформацією звертайтесь за тел
Авто в робочому стану всю детали по телефону
авто на данний час практично кожен день на ходу,їднить без проблем і нюансів, масло фільтр антифриз замінено,є ще деякі незначні нюанси але по можливості воправляються) Переписка авто ! усів гарних покупок і продаж!!))
Продам власне, обслужане авто у відмінному стані: в авто зроблене все, що можна було зробити: двигун відкапіталений, якраз пройшов обкатку - їде дуже бодро, масла не бере. Коробка перебрана, замінені сальникі, жидкостя, прокладки та куліса зі щепленням стоять нові. Тормозна система, рульова рейка і вся ходова в ідеалі. По електриці все справне, оптика ціла, новий акумулятор. Салон і кузов збережений, не зачуханий - гнилі і дир немає. На машину грошей не жалів і робив для себе, але маю потребу у більшому авто - тому і обмін можливий на бус чи мінівен. Продаю без поспіху, але з гарним торгом біля капоту для реальних покупців. Машина достойна - авто бізнесменів прохання не кантувати. На оглядини можу приїхати по попередній домовленості любе СТО Рівне + 100км, але за ваші гроші. Буваю не в мережі - пишіть смс і я перезвоню.
Детальна інформація за телефоном
