- 304 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 2.77 л.
- Ручна / Механіка
авто в хорошому стані, нагальних вкладень не потребує
авто в хорошому стані, нагальних вкладень не потребує
У продажі Volkswagen Golf 3 купе Двигун 1,4 газ/бензин Дуже економний, витрата газу - 7,5л на 100км Газ другого покоління Додатково втсановлені лед світло Також встановлена нова магнітола та овали JBL, та добре налаштовано. Технічно - прекрасний стан За майже рік, було багато чого зроблено. Замінено: - ступичні підшипники - ступиці - задні барабани, колодки, тормозні циліндри - головний тормозний циліндр - корзина зчеплення, маховик та вижимний підшипник - трос зчеплення ( тричі?) - новий АКБ - нові передні крила - новий радіатор та термостат і датчик температури Двері та ляда - трішки бу, але краще ніж була ( старі двері та скло лежать в гаражі, можу відддати також, якщо треба) Машина на повному бойовому Кожен день в їзді Заводилась навіть в -20) Візуалом треба трішки зайнятись) Присутній торг
Інжектор, газ 4 покоління. Розхід газу 10л на 100км. Двигун не рідний. Кузов не гнилий але є пошкодження. Дно поварене. Працює пічка, магнітола і електро регулювання фар. В комплекті титанові диски, передні і задні фонарі(стандартні). Подробиці по телефону.
Продам власне авто у гарному технічному стані. Машина в сім'ї більше 10 років повністю обслужена та готова до будь-яких перевірок. Близько 15 тис. км тому зроблено капітальний ремонт. Працює рівно, масла не бере взагалі. Перебрана ходова частина 500 км тому. Жодних стуків чи сторонніх звуків, їде м'яко та збито.Встановлено ГБО. Любий вид переоформлення.
Продам гольф 3 в хорошому стані, всі деталі за номером телефону +**********
Авто на повному ходу, багато чого зроблено, можливий торг, більш детально по телефону
Зв'язок лише у ватсап,телеграм ,вайбер.
Продам Transporter T4 по документах вантажопосажир категорія В 6 місць. Простий дизель 2.4 D .Мотор працює добре, варити красити не потрібно.Машина з 2014 року в мене.Кого цікавить дзвоніть розповім більше.
Продам автомобіль на ходу.
Продам свого пассата, який вірою і правдою служив мені 2 роки. Продаю бо купив собі більшу машину, бусіка. За цей час вкладено в нього близько 5тис $ Перебрано все, ходова, зроблені форсунки, новий ТНВД (спеціально ще довго вишукували в Польщі щоб був в стані як новий), новий підрамник (теж не варили старий, а шукали щоб був в дуже гарному стані в Польщі, довго але знайшли) Все що в машині робилося, всі записи, є блокнот, ведеться він ще від попередніх власників ще з 2004 року. Із недоліків - лишилося його підварити, задні арки і пороги. Основні елементи кузову цілі (інакше навіщо я би в нього так вкладався) Напівавтомат купив, балон купив, час - не купив( Не було часу це зробити. Та і сенсу вже немає, купив буса, продаю як є.
Ivan Tyhyi
Продам автомобіль Фольксваген пасат б4 універсал, газ-бензин, підсилювач керма ,тоновані скла ,авто на повному бойовому ходу,здійснена заміна деяких деталей ,по кузову нормально,для своїх років,музика.Всі питання за телефоном.
Машина в гарному стані, багато що поміняного, заводиться та їде. Пробіг вказаний орієнтовно. Авто в Черкаській області в селі Кононівка Більше деталей за телефоном
Продам свій автомобиль в рабочому стані. Машина 94-го року але повністю робочому стані. Двигун після капітального ремонту, нова турбина, диски,колодки, грм ,поміняна тормозна редина ,Антифриз масло. Перороблен під грузове авто. Всередені зашит алюмінієм.
Машина на ходу. Ходова та гальма в порядку. Заводиться без проблем. Основніr нюанси: кузов гнилий (дивіться фото), перша передача вмикається важко, мотор не тримає холостих, (глохне на передачі), ручник не тримає, механізм багажника відсутній. З машиною віддаю інші пасажирські двері, комплект молдингів та літню резину на дисках.
пасат потрібно робити
Продам в нормальному стані по техніці питань немає є нюанси по порогам можливий торг обмін я власник дет по тел. Василь
Машина в повній бойовій готовності! Кузов цілий без дірок і рижиків, працює як на бензині, так і на газу (вписаний в тп), інжектор після ремонту і налаштований найкращими карбюраторниками міста (на Кагарлицький 13), замінили помпу, саксофон і антифриз, свіжа масло і маслофільтр, нові замки дверей і бардачка, ходова перебрана (нові подушки (саленблоки) задньої та передньої підвіски, нові кінцевики, пильники), їде м'яко, нічого не стукає, не гримить, новий насос омивача, новий радіатор і фільтр пічки, не димить, масло не бере, кпп справна, ручник і гальма звір (новий головний гальмівний циліндр), є сигналізація, гарне світло (нові передні ледлампи), укомплектована нова свіжа гума (всесезонка Rosava 4,5 сезону), дуже економна витрата 5л/7/100км, музика, електрокрісло шофера, переоформлення 100% (можна і за довіреністю), все робив для себе, на даний момент вкладень не потребує!
