- 220 тис. км
- Теребовля
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в доброму стані по ходові по мотору все добре з документами все в порядку.
Машина в доброму стані по ходові по мотору все добре з документами все в порядку.
всі питання за номером
Продаю Golf 2. Всі деталі за телефоном
Всі питання по телефону
Робочий стан. Всі деталі по номеру телефону.
Продається WV LT50 1991 р. В хорошому стані Детальна інформація за тел
на ходу, поварена ,газ балон на 100 літрів, інша інформація по дзвінку
Терміново!Продам власну машину, звичайно що не ідеал десь є ржавчина але мотор і коробка працють ідеально інші питання по телефону
Мотор працює добре. Коробка після кап. ремонту. 2 комплекти резини в задовільному стані: зимова та всесезонна. Нова вихлопна. Збільшений кліренс.
Продається авто, за деталями по телефону
Продам golf 2 gti 16v. Мотор 1.8 інжектор, є газ 4 покоління. Машина повністю переварена й покрашена, є гідропідсилувач, також є літня резина на (тітанах), а зимова (штанповках). тормозні колодки, як з переді дискові тормоза, так і заду. Більше розкажу по телефону хворіть на вайбер, бо знаходжусь закордоном, реальному покупцю буде торг. В машину вкладено багато грошей і сил. Продаж бо знаходжусь закордоном, машина стоїть ніхто неїзде.
Продам Golf 2 1.3 інжектор,3 дверний,в гарному стані!Машина обслужена технічно,робилась для себе,масла фільтри ремні,оброблена і обезшумлена,стеля перетягнута в чорний велюр.Решта інформації по тел.
Продам надійний автомобіль Газ Бензин у хорошому стані. Кузов цілий, без гнилі та серйозних дефектів. Машина доглянута, більшість часу зберігалася в гаражі. Двигун працює рівно, не троїть, не димить Коробка передач без зауважень Ходова частина в хорошому стані, нічого не стукає та не гримить Пєчка дуже класно працює LED-лампи Підсвітка салону Хороша музика Титанові диски Тоновані вікна Авто на впевненому ходу, сів і поїхав Економне та недороге в обслуговуванні
Продам власне авто в хорошому стані. Днище та кузов цілі, є робочий люк, гума в гарному стані, масла не бере, газ вписаний, салон охайний на свої роки. Продаю, бо придбав інше авто. Готовий до будь якого переоформлення. За деталями телефонуйте або пишіть. Торг присутній.
Бусік в робочому стані. Не потребує вкладень. Двигун працює прекрасно. Кузов не гнилий. Переоформлення. Торг біля авто
Стан по техніці в порядку,переобрана ходова ,ремонтована рейка,замінені колодки,по мотору реставруваласб топливна і форсунки,запускається в холод і тепло однаково чітко,по кузову є невеликі питання ,машина на ходу сів і поїхав,за додатковими питаннями в лс,обмін цікавий на дизельне авто
все працює
