- 220 тис. км
- Суми
- Не вказано
- Не вказано
Golf 2 gti гбо 2 январь 5.1 выхлоп 60 банка сабтурбо 2000 тихий прямоток 1.8 abf
Golf 2 gti гбо 2 январь 5.1 выхлоп 60 банка сабтурбо 2000 тихий прямоток 1.8 abf
Продам автомобіль Volkswagen Passat B3 1989р. Випуску в задовільному технічному стані обслуговане сімейне авто. По автомобілю зроблено капітальний ремонт двигуна 3000км назад замінено газовий редуктор, масло фільтра. Є певні нюанси по лакофарбуванні за деталями по телефону
Авто доглянуте все працює 4стіклопідіймачі нова гума дискі орігінал легкосплавні іде добре те теліпався додаю ще запчастини додаткові звоніть питайте авто знімається з обліку
пасат б3 1989р. газ-бензин, на ходу, газ вписання, власник.
Продам машину на уверенным ходу,техническое состояние хорошое закрывается и открывается автомобиль с сигнализации центральный замок хорошая резина не плохая ходовая машина едет бодро набирает обороты ровно коробка мотор ходовая без нареканий по кузову есть незначительные моменты машине не новая кузов аценкованый торг на бензин остальные вопросы по телефону
Всі питання по телефону Авто відновлене 2024 році По авто все працює справно Дирок гнилі по кузову не має
Надійний автомобіль, економний і дешевий в обслуговуванні.Свіжа страховка і новий акб, двигун капіталився, масло не бере,присутній торг.
авто в непоганому стані для своїх років всі деталі за номером телефону
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Продам бирчика... ГРМ замінено 700 км тому. Також замінено робочий, і головний циліндрики.. 1.8 моно інжектор... Моно відрегульовано не гаражним способом а на СТО працює добре. По ходовці треба трохи підшаманити.. З паперами повний порядок
Авто на повному ходу деталі за телефоном
Продам Фольксваген Пассат Б3, 1989р.в., сірого кольору, 1.6 бензин/газ-вписан в т.п., пробіг 321 тис., КПП - 5ст., я власник, гаражне зберігання, зі зняттям з обліку, без гнилі та дірок, кузов не різався, стакани як нові, з незначними недоліками, знаходиться в м. Кам'янське. Кам’янський район.ГУР, оригінальний БІ-ксенон, легкосплавні диски, 2-х стороння сигналізація “шеріф “ з центральним замком, підігрів заднього лобового скла, два комлекта доброї резини, добра музика піонер USB підсилювач 100 W сабвуфер “KIKS”, приборка з тахометром та ел. часами, передній бампер з протівотуманками, задні складні сидіння, докатка, дуже проста підвіска, велике, надійне, з економічним обслуговуванням. Придбав в 2019р., з пробігом 316 тис. На 319т.км замінив: акб 60 FORS, радіатори пічки (гріє дуже добре) та двигуна (літом не перегрівається), масла -тосол-тормозна рідина, повна реставрація рульової рейки на СТО, нове счеплення (маховик, диск та корзина).В листопаді 2023 замінив ремені ГРМ з роликами та генератора, нові свічки. Заводиться з пів оборту, з місця навіть на газу стартує дуже добре. Реальний розхід на газу : траса 7-8л., м. 10-12л., на бензині: т. 6, м. 8-8,5л. при спокойному ритмі їзді. Вцілому дуже дорий стан для свого віку. без торгу
новые: сигнализации, радиатор печки, комплект сцепления, резина, оптика, передний бампер, аккумулятор. на машинке стоит газ, но не вписан. не дымит и масло вообще не берет. продаю так как купил другую.
Автомобіль на впевненому ходу.
