- 388 тис. км
- Сарни
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам пасат б3 в гарному стані,по машині критичних питань немає,працює абсолютно все,пічка,музика,і т.д. люк не тече,всі деталі по телефону
Продам пасат б3 в гарному стані,по машині критичних питань немає,працює абсолютно все,пічка,музика,і т.д. люк не тече,всі деталі по телефону
Продам авто у гарному стані. Обмін не цікавить. За детальною інформацію звертайтеся у повідомлення або за телефоном.
Продаю власний автомобіль,авто поварене і оброблене, замінено комплек грм,нове мастило,новий акумулятор,автомобіль піднятий встановлені проставки,мотор пряцює добре але є нюанс чомусь швидко гріється,коробка працює добре передачі вмикаються добре, по ходовій частині теж все добре,авто потрібно пофарбувати,продаж тільки з переоформленням і присутній торг,кого цікавить пишіть будем домовлятись
На ходу,(сів і поїхав),місцями потребує зварювальних робіт, ціна і вигляд відповідно свого віку,є ще газова установка не підключена.
Автомобіль в доброму технічному стані. Ходова частина зроблена, двигун працює добре. Встановлено ГБО. Потребує косметичного ремонту кузова, не гнила. 2 роки не експлуатується, до цього використовувався як сімейний автомобіль.
Вітаю всіх! Хочу продати своє авто в хороші руки — Volkswagen Golf 2. По авто 1. В автомобілі 16 тисяч кілометрів тому, був проведений капітальний ремонт двигуна. 2. Доопрацьовані задні гальма, встановлені дискові гальма з гольф 3 (також були перебрані всі супорти и замінені диски з колодками) 3. Була заміна рульової рейки (Meyle) і також була заміна рульових тяг, накінечників, шарових і сайлентблоків у важелях (сайлентблоки Lemforder, шарові і накінечники TRW) Но вона почала трішки підстукувати, но віддам з авто перебрану на заміну (заводську, перебрану) 4. Також був капітальний ремонт стартера і одразу генератора. 5. Була виконана заміна свічок запалювання (NGK) і високовольтних проводів (фірму не пам?ятаю але дуже гарна) і так само замінена котушка запалення (Bosch) і кришка, бігунок трамблера) 6. Був ремонт самого моновприску і заміна форсунки паливної (не плутайте з карбюратором ??) 7. Машина при мені не була у ДТП ( не так давно, замінили задню панель і пофарбували і так само водійське крило) (фото що було до цього, скину особисто у вайбер або телеграм) 8. Стоїть нова зимова гума Leao 195/55/15 (колись зачепив бордюр, на водійському є боковий поріз, але все зроблено), гарні італійські диски R15 (віддам нову літню гуму 195/55/15, покатався на ній минулий сезон) 9. Є питання по коробці ( з хрусткітом буває вмикається друга передача) з авто віддам новий комплект зчеплення Sachs!!!! і як домовимось по ціні ще и придбаю кпп з гольфа 3) 10. Є недоліки по днищу кузова (невеличка дірка під подійскими ногами і так само у пасажира (болячка цих машин) 11. Стоїть добра акустика (Процесорний магнітофон Kenwood, передні динаміки Dynamic State з піщалками, задні овали Kicx PD 693) Все ставилося абсолютно нове!!! ? 12. Стоїть ГБО 2 покоління, не вписане в техпаспорт Пероформлюємо через Дію (бо власник за кордоном) Номер власника (Вайбер і Телеграм) (63) 802 94 Андрій (все розповім за авто) ПРИДБАВ КПП, ТРЕБА ВСТАНОВИТИ!!!
Авто на ходу, кап ремонт двигуна робився +- 20 тис. назад, двигун працює рівно , масла НЕ БЕРЕ, по кузову є моменти . Встановлений газ. Газ працює. Деталі по телефону. З документами порядок, з обліку знімається
Машина повністю згоріла з переду під капотом.Двигун залишився живим,все решту треба міняти.Є нові підкрилки,капот,деталі і проводка для ремонту.Тільки треба зробити.Дно повалене,переварене.Звоніть ,пишіть
На повному ходу
Стан авто хороший, звоніть розповім
Авто потрібно фарбувати. Чотири двері в наявності без корозії ідуть в комплекті . Літня резина на 15 колесах BBS в комплекті. 4 покоління газу . Мотор інжекторний . Авто технічно справний. Підвіска на занижених пружинах . Задня банка вихлопу трішки гучніша від стандарту
Авто в хорошому стані, догляну тому, багато ЗЧ було замінено на нові.
Продам авто в хорошому стані Кожен день використовується, масла не бере, З документами все добре, газ вписаний в документи Новий акумулятор, + зимова резина З торгом біля машини Всі деталі по телефону
Продам Volkswagen Passat b3, 1989 року, в хорошому стані, їде бодро, лед лінзи, доп світло, металевий захист двигуна, фаркоп, машина була роблена для себе Не бита та не крашена Можливий торг Тільки переоформлення Всі деталі за номером телефону
Продам гольф 2
