- 200 тис. км
- Кіцмань
- Дизель, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу. Є зв'язок з власником. Можна переоформити. Всі питання по телефону.
Машина на ходу. Є зв'язок з власником. Можна переоформити. Всі питання по телефону.
Будинок на колесах на база оригінального Т-3 Вестфалія. Повністю перероблявся під короткі і далекі поїздки, був у багатьох місцях Європи, в тому числі виставки, де завойовував високі оцінки. Встановлено мотор від пасату 1,9 ТДІ з електронікою на 120 к.с. . Коробка посилена від Рено UN-1.05., Тросове перемикання передач (маленькі ходу руху ручки перемикання передач), скрізь встановлені дискові гальма, посилені підшипники задніх маточин. Три гнучкі сонячні батареї по 100 Вт, інвертор на 4 кВт АКБ по салону 100 Ач гелевий, по машині 220 Вт і 12 Вт розведені. Рідний АКБ на 90Аг Газ плита двох комфорочная, мийка та змішувач, холодильник 12,220,+20до-25 градусів. Зовнішня душова з запасом води 55 л. Вебасто 5 кВТ. для салону. Поворотні сидіння з підлокітниками. Є круїз-контроль і бортовий комп'ютер. Двигун після хорошого кап. ремонту, пройшов близько 15000 км. Маркіза, термо вікна, гарна вібро і шумо-тепло ізоляції. В трасі добре йде 100-120 км/ч без напрягу. Автомобіль для душі і відпочинку. На всі питання відповім, якщо буду не зайнятий.
Авто на свої роки в хорошому стані. За авто доглядали масла мінялося в часно було перебрано ходову тормозні колодки нові, нова літня резина р14 зимова р13 мотор у відміному стані. Авто не гнеле є незначні рижики за детальнішими фото дзвонити/писати. Продаж по птс.
На рахунок Авто пишіть в Телеграм або Вайбер.
Машина в рабочем состоянии все вопросы по телефону Машина переоформляется
Фольксваген-джетта,1985 р.в.,1,6 дизель.Поміняні всі розхідники,масло,рік назад ГБЦ,поварена,оброблена,поміняна гальмівна система(барабани,циліндри,кинуті мідні трубки),фаркоп,пружини,радіатор,передні сидіння опель-вектра в,є багато додаткових запчастин:дві дверки,пружини,барабани,кермова рейка,кермові тяги.Ціна 1900-торг)
двигун стуканув, всередені розібраний, інше по авто в нормі, ходова, тормоза, колеса..
Машина на ходу,сів поїхав.Я власник
Ціна акційна Ціну знижено Без торгу.
На ходу треба поміняти щепленя з переоформленям можливий обмін на Транспортер_3 дизель можна неробочий стан
Авто в нормальному стані гнилі немає постійно на ходу на свої роки машина в доброму стані тел
Вітаю! Продам власне авто. Машина на повному ходу, встановлено та вписане в документи ГБО 2 покоління. Автомобіль повністю та якісно фарбувався у 2020році, також була поварена, та оброблена від корозії. На даний момент ніяких слідів корозії чи якихось нюансів немає. Точний пробіг авто вказати не можу, але двигун капіталився 30тис.км тому. Салон повністю переклеєний, дно машини з середини оброблене також, авто чисте та доглянуте. Машина робилася для себе. Музика в авто присутня, на фото просто знята панелька магнітоли. Люк обслужений, працює. Авто не димить не пердить. Машина стоїть на обліку на мені з 19 року,але власник я з 2013 року. Авто кожен день на ходу. Звичайно, авто не нове, і якісь вікові проблеми можуть виникати, але у хороших руках автівка ще буде служити вірою та правдою. Торг мінімальний, тільки реальному покупцю біля капота, продаж не спішний. Бізнесменам прохання не турбувати. По будь яким питанням - телефонуйте. Слава Україні!
Продається Volkswagen Golf 1.6 1985 року. У хорошому стані для своїх років. Є незначні недоліки краски. Кузов не гнилий, масло не тече. По ходовій треба замінити лівий шруз. Деталі за телефоном , писати у Viber, м. Запоріжжя.
Продам гольф 2 1,6 бензин, проблема з двигуном. Деталі за телефоном. На повідомлення не відповідаю, прохання телефонувати.
Перший власник в Україні, авто в моєму володінні 24 роки. Авто без жодного рижика, і в дтп не було. Збережений салон плюс є люк. Люк не протікає. По ходовій нічого робити не треба, масло поміняне. Мотор масла не бере. Комплект зимової резини на металевих дисках
