- 200 тис. км
- Почаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Scirocco 2-го покоління, версія GTS, 1983 рік, кузов дорест, в рідкісному кольорі для цього року. Гаражне зберігання, бережна експлуатація в суху теплу погоду. Деталі про це авто є на інтернет просторах, форумах та не потребують додаткової презентації. Повна реставрація до болтика всього та кожного вузла. Лише заводські рішення. З цікавих речей та деяких опцій: Двигун 1.8 16V (KR 139 **********; КПП 2Y, диф на болтах, муфти нової генерації без дефекту клину 3ї передачі; ГПК; Кондиціонер; Зовнішній масляний радіатор (версія GTI, з масляним термостатом)+ водяний теплообмінник; Афтеран система охолодження; Верхня та нижня розпорки передньої несучої частини; Дискові гальма по колу (версія з 16v); Поперечні стабілізатори (версії з 16v, товстіші); Диски Zender Turbo, phase 1; Коректор фар; Внутрішні доп. туманки; Салон Pirelli, сидіння vag sport (з мікроліфтом); Приборна панель версії 16v (260км + тахо 8к); Бортовий комп'ютер MFA, коди перевірено сервісним меню та звірено з кодом двигуна; Круїз-контроль; Доп прилади VDO (вольтметер, датчик температури та тиску мастила); Магнітола vw blaupunkt gamma 1; Виїздна електроантена; Кермо Nardi KBA 70082 1; Електровікна; Електродзеркала; Підігрів дзеркал; Підігрів форсунки переднього омивача; Підігрів передніх сидінь; Заводські зелені тоновані вікна по колу; Центральний замок (оригінал, на вакумних актуаторах по колу, включно з кришкою багажника та лючком бензобаку); Задні доп. динаміки; Внутрішні накладки задніх стаканів; Задні ліхтарі "hella white" (scala/white cate); Kamei "Брова" на передню оптику; І багато інших цікавих та рідкісних речей про які тут не згадав. Усі вузли та їх функції справні на 100%. Прохання писати, відповідаю лише на приватні повідомлення. На некоректні/неадекватні пропозиції, питання, звертання від перекупів та площадок не відповідаю.
Потребує зварювальних робіт Немає часу цим займатися
Продається ретро автомобіль. Їде як на газу так і на бензині. Росхід газу змішаний 9-10 л/100 км, трасса 8. В авто все працює, але потребує трішки уваги. Продаж з переоформленням.Всі інші питання по телефону.
Авто на ходу,їздить кожен день,розхід 4-5 Л/100 км,всі розхідники замінені,обслуговувалася вчасно,ходова взимку була перебрана повністю,встановлена автономна вебасто сухе може працювати як дистанційно так і з автомобіля, є ржавчини по кузову хто розуміє авто з 1983 року,переоформляється,кому цікаво дзвоніть пишіть.
продам машину после ДТП. движок 1.8 2000г. все навесное рабочее. возможна продажа по узлам.звоните обсудим вопросы
Продам пасат б2 1983 року.Двигун з пасата Б3(вписаний в документи) зроблено,оливи не бере.Газ вписаний.Запчастини усі ставились якісні і дорогі.КПП 4 Ступка,але передачі довгі.Авто на ходу,але потрібно підварити(по бажанню).При вивороті керма хрустить кулак,задні гальма заглушені(новий бракований головний циліндр).Газовий балон бажано замінити.Відсутнє страхування так як виїжджаю нею дуже рідко.Звісно всі проблеми не згадаю,тому дзвоніть питайте.Авто має гарну вдачу і ніколи в дорозі не підводило.Усім мирного неба і вдалих продажів.Цікавить обмін на мото.
Golf 2 88 рік , на бойовому ходу , детально по телефону , ідеальна машина для лісу / поля / міста . Розхід приємний , невибаглива . Негнила , нова страховка . Можливе переоформлення. + торг на переоформлення і каву)
На ходу каждый день. Расход 5 л/100 км ! Центральный замок. Заводится всегда без вопросов с пол оборота. Аккумулятор живой. Клему никогда не скидываю и все норм. Никогда не подводила. При необходимости заднее сиденье складывается за пол минуты и получается очень объемный багажник. Очень дешевый в обслуживании. По проблемным местам. Надо бы заменить подушку двигателя, лежит уже куплена новая. Задние ступичные подшипники, тоже новые уже купил, надо только поменять. Электрикой надо заниматься. Все основное работает, но сделано через одно место. На скрутках и тд. Те кто разбирается думаю сделать нормально не проблема. Я в этом не разбираюсь, по этом не лезу. Резина под замену. На водительской двери есть момент по кузову. И на правом крыле небольшая вмятина, размером в см 3. Надо варить лонжерон, ничего критичного. Сделать не трудно. Автомобиль не новый, не в идеальном состоянии. Но работает каждый день. Очень надежный. Те кто с знаком, понимают о чем я. Никогда не подводил. Куплено новое масло, воздушный, масляный и топливный фильтр. С документами полный порядок. Оформлена на меня. Любое переоформление.
Усі питання по телефону Стан сів поїхав Торг невеликий Дурні пропозиції не пропонувати
Volkswagen Transporter 1,6 TD 1983 р. Проект по відродженню цього легендарного авто тривав 18 місяців.Всі кузовні деталі,які виявились пошкоджені часом і корозією були демонтовані, замінені і оброблені антикором.Ходова повністю перебрана включно з пружинами і амортизаторами.Встановлено електропідсилювач керма.Всі рідини замінено. Зараз встановлено двигун 1,9 AFN з малим пробігом (1,6 в наявності).Коробка перемикання передач оригінальні без зауважень все справно працює.Кузов пофарбовано автомобільною фарбою "RAPTOR",зміна кольору внесена до тех.паспорту.Салон авто, дверні карти а також стеля,перешиті якісним матеріалом,та оздоблені деревом,задні сидіння можна трансформувати в спальне місце.Встановлено якісну сигналізацію,та хорошу "музику".В машину направда було вкладено багато часу,коштів і душу.Авто переписується на нового власника. Кого зацікавить,вишлю додатково весь кошторис по даному проекту. Прохання дзвонити,на повідомлення не відповідаю. тел
Продам авто,встановлене ГБО та вписане в тех паспорт,нові задні стійки Sachs,по кузову добре не гниле оброблене днище,хороша гума 21року,з документами порядок Деталі по телефону
Автомобіль на ходу сів тай поїхав. Мотор в чудовому стані. Ходова та гальма зроблені. Кузов поварений. Одним словом дешева ракета.
авто повністю на ходу, замінено масло та тосол, нові свічки, дроти, трамбльор, новий АКБ, ходова в нормі, нові тормозні колодки, ручнік працює, масла не бере, освітлення працює
