- 304 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Всім доброго і мирного дня .До уваги Vento все на ходу все працю .кого цікавить звертайтесь за номером телефону Вайбер -ватсап -телеграм
Всім доброго і мирного дня .До уваги Vento все на ходу все працю .кого цікавить звертайтесь за номером телефону Вайбер -ватсап -телеграм
Продам своє авто машина їздить кожен день ремонту не вимагає їсти 2 комплекти гуми з титанами всі інші питання по телефону
В технічно гарному стані, готова до експлуатації. Дзвоніть відповім на всі питання.
Авто на повному ходу все працює резина перед зима зад літо по бажанню замінити правого порога по днищю пару латок акумулятор 75ка хороший
Авто на ходу , двигун , коробка , ходова супер . По дніщу жива , по кузову є маленькі косячкі . Росхід 9-10 на 100км . На тітанах з хорошою резиною . Тонірована . Встановлена аудіо система зпереду . По салону акуратна . Обмін не цікавить . Торг біля капоту .
Замінені ремені ролики Новий Акумулятор 4 Зимні ризини з дисками
мотор зроблений ,коробка норм,салон нормальний,вигорів лак міцями
Продам Wolksvagen Vernto 1993 року Мотор 1.8 бензин працює рівно без сторонніх звуків, заводиться добре що на холодну що на гарячу, не димить, масла на бере, компресія 12 в кожному циліндрі, по коробці теж питань немає не гуде, не вибиває, по ходовій все добре їде м?яко нічо не стукає. По електриці все працює. По Кузов у хорошому стані як на свої роки. Дно та пороги цілі, не гнилі. Є незначні сліди експлуатації, салон в досить збереженому стані сидіння не подерті, стеля не висить. З документами все добре переоформлення (я власник) страховка дійсна майже до кінця року. Цікавить щось більш детально дзвоніть, якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телеграм. Авто знаходиться с. Волиця-Гніздичівська
