- 111 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Машина находу дуже економно використовувати для роботи
Машина находу дуже економно використовувати для роботи
Продам Volkswagen Golf 1992 (тільки переоформлення), на ходу - сел поїхав. Газ-бензин, на всі запитання відповім по телефону
Машина в гарному стані,не гнила,є незначні дефекти по кузову! По машині замінено задні амортизатори! Замінено 100 км назад масло і фільтра! Замінено радіатор та тосол! Замінено Рулюву рейку та рідину! Передні тормозні шланги! Салон охайний не зачуханий і не прокурений,але стеля провисла,присутній електро люк не тече!З мінусів трохи підбирає масло! і прогнила вихлопна!Обмін з моєю доплатою на Opel Astra J , Renault megan,Ford focus ! Решту питання по тел!Всім гарних продаж!
Продаю своє авто.ГБО стоїть але не реестроване.Питання за телефонами: ********** або ********** Василь.
Вольцваген Венто 1998 року В робочому стані 1.8 є страховка ,форкоп. Деталі по телефону.
Хороший автомобіль на свої роки. Повністю на ходу, все працює що має працювати. Кондиціонер працює. Нові пороги. Є додаткові порти USB для зарядки. Додатково встановлено підлокітник з вбудованими портами USB. Є недоліки по ЛКП. Пишіть на вайбер, не завжди є звʼязок. Обмін не пропонувати
2200 завтра забрати
Авто в повністю робочому стані, все працює, в рідні фарбі, не гнила зазори рівні в дтп не була, побіг рідний. ї нюанси по фарбі, не критично (полущився лак) фарба є (комплект на все авто) . сів поїхав, любе стохто захоче перефарбує
В продажі надійний німець Volkswagen Vento! По машині: вона заводиться, їде, газ працює, та переоформляється, кузов варився, двигун не димить, коробка не вибиває! Щось сильно більше по машині розказати не можу, приїжджайте дивіться! Двигун 1.8 не димить, масла не їсть, працює рівно! Коробка 5 ступка, не гудить, не вибиває, куліса ціла! Кузов варився але зовнішній вигляд бачите самі! Електрика робоча! Прошу дзвонити тільки реальним клієнтам! З документами порядок, можна навіть через Дія!
В комплекті йде 2 ключа та 2 комплекта резини, газ вписаний в тех паспорт всі деталі за телефоном
Потребує сварочних робіт, вибиває задню.
Авто в хорошому стані один власник додам мотор та багато інших запчастин Звертайтесь за номеро ********** Viber
на повному ходу.мінявся лівий поріг. Обмін з моєю доплатою на бус, мінівен,універсал.
Авто в нормальному стані, декілька років стоїть, на ходу.
Телефонувати.
Авто в гарному стані. Газ- БЕНЗИН. Газ вписаний. Двигун працює супер . Нове щеплення. Є кондиціонер .Документи в порядку . Я власник.Всі питання по телефону. Можливий обмін на (Автомат)з моєю доплатою. Нова страховка.
Машина на ходу.На фото нюанси по кузову.Всі деталі по телефону
