- 200 тис. км
- Вижниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам фольсваген Venta 1,6 бензин за інформація по телефону
Продам фольсваген Venta 1,6 бензин за інформація по телефону
Авто в гарному доглянутому стані! Охайний не прокурений салон. Кондиціонер працює, заправлений рік назад. Новий акумулятор. Авто на впевненому ходу як на газу, так і на бензині! Сліди експлуатації по кузову... Великий багажник.Підігрів заднього скла, та бокових дзеркал заднього виду. В комплекті віддам зимову б/у резину. Авто на кожен день!
Авто в гарному доглянутому стані, салон не занедбаний. По кузову місцями підфарбовувалась. Додатково до авто комплект літньої гуми без дисків. Торг.
Автомобіль у відмінному стані, все працює, проведено ТО. Всі розхідники замінені, колеса нові 2025р. Розхід газу 7-8л. на 100км. Автомобіль у одних руках від моменту прогону з Німеччини.
Volkswagen Vento на розбір. Документи та номери в наявності. Автомобіль частково розібраний. Двигун, коробка передач, передній бампер, фари та частина елементів салону відсутні. Кузов комплектний, є двері, скло, кришка багажника, люк, ходова та інші запчастини. Підійде на розбір, як донор запчастин або під проєкт. Документи в порядку, номери є. Ціна 20 000 грн, можливий торг.
По авто замінено два радіатори. Щеплення. Потрібно глянути до ходової після зими. Мотор в порядку, не димить масла не бере.
Зовні - агона. За динамікою - літак. Продавати не поспішаю, сам не нагулявся. В машину встановлена кнопка старт-стоп з функцією дистанційного запуску, стоїть сенсорний магнітофон з навігацією, стоїть зимова гума. Якщо є пропозиції - пропонуйте, обговоримо. І не порівнюйте цю Венто з іншими, це флагман, на ній движок потужніший, голова на 5 шпильок, гальма в коло дискові. Велика просьба бариг і хитро зроблених не турбувати.
продам авто на ходу або обміняю на універсал , красить варить не надо
на повному ходу.мінявся лівий поріг. Обмін з моєю доплатою на бус, мінівен,універсал.
2.0 газ бензин! Газ робочий та вписаний в Тех Паспорт! Кузов живий! Дно живе, варити нічого не потоібно! Фарбувати не потрібно! По ходовій все добре, їде тихо та м?ягко! Мотор не димить, масла не бере! Салон в гарному стані! Доставлено хорошу музику, лед світло! Хороша резина, титани R15! З документами все добре! Переоформлення без проблем! Кого цікавить детальніше, телефонуйте та запитуйте!
В хорошому технічному стані переоформлення обов'язкове
деталі за телефоном
Потребує вложеннь
Продаю власний автомобіль,на ходу,технічно справне, у подарунок віддам другий комплект гуми на дисках. це економія вашого часу та грошей на шиномонтажі кожного сезону. Надійний та простий в обслуговуванні. детально по телефону ********** Сергій
Продам повністю обслуговане авто в гарному стані. Замінено: помпа, КПП, нова куліса, лобове скло, тормозні колодки, троси ручніка, ходова перебрана не стукає. Можливе переоформлення.
