- 124 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі. Додаткова інформація/фото, дзвоніть.
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі. Додаткова інформація/фото, дзвоніть.
Продається Volkswagen UP 2014 року, з 1.0 літровим бензиновим двигуном в комплектації Turbo S, на передньому приводі, та автоматичній коробці передач. Чудовий, жвавий автомобіль. Автомобіль має 52,5 тис км оригінального пробігу, та на гарній комплектації: - бортовий комп?ютер з bluetooth - hands-free - круїз контроль - система запобігання зіткнення - кондиціонер - хороша резина - електро пакет - протитуманні фари - денні ходові вогні - 4 подушки безпеки - обігрів дзеркал - парктроніки задні - два комплекти резини, літо і зима Авто у відмінному стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Авто обслуговували за регламентом.
Правий поріг під заміну, ліве заднє крило необхідно витягнути, лобове з тріщиною. Метан/пропан/бензин, три типи палива.
VW UP 3-х дверний механічна коробка передач, пригнав з Німеччини (країна де ідеальні дороги) в 2019 пробіг по Німеччині 135тис (можна його ділити на 2 в порівнянні з українським) + пробіг по Україні 37тис. Технічний стан безпроблемний, сів і поїхав. Оригінальна комплектація насос з піною, аптечка, комплект літньої та зимньої резини Continental в хорошому стані. Витрата палива 5л по місту, вмісткий багажник + складні задні сидіння.
Автомобіль в хорошому стані. Перший власник в Україні. Мотор працює чітко, заводиться з півоберту, АКПП переключає плавно середній розхід 5 л. Все обслуговувалось вчасно: на пробігу 175 тис. було замінено ремінь грм, повний комплект разом з помпою. Резина хороша видно на фото , також віддам комплект нової зимової гуми.По кузову є незначні сколи. Кондиціонер заправлений , є підігрів сидінь та дзеркал, салон в чудовому стані. Є підтвердження всіх обслуговувань, що здійснювались по даному авто.
Власний автомобіль,придбаний два роки тому,авто в рідній фарбі,пробіг оригінальний,все мінялося вчасно,масло,ремні,колодки,все по регламенту,авто друге в сім?ї тому мало використовували,з теперішніми цінами на паливо цей автомобіль приємно радує розхід палива) В комплект додаю ще зимову гуму на оригінальних титанових дисках.Дзвоніть відповім на всі питання по авто. Торг на каву. Якщо немає звʼязку дзвоніть на Вайбер
Автомобіль в прекрасному стані, все обслуговувалось. Дуже економічна.
Це заводський метан! Тобто дуже економічна. Стан задовільний. Є підряпини. по техніці все працює. Є тріщина на лобовому склі. За рахунок колес - 16 дуже великий кліренс. Авто не ідеальне по візуалу але працює як годинник.
Авто у відмінному стані, сів і поїхав. Машину обслуговували за регламентом. До цього авто є комплект зимової гуми.
Авто варте уваги. встановлений кондиціонер.потребує уваги по лакофарбовому покриттю. Запрошуємо на тест-драйв. Є можливість огляду на будь-якому СТО. Придбати можливо як за готівку так і в кредит чи лізинг. Місто Київ, вул. Столичне шосе 104 Автосалон One Auto (Центральний Авторинок)
****** Свіжепривезений та перевірений електромобіль з Норвегії VW e-UP 2017 року у хорошому стані з пробігом 121 тис. від одного власника. ****** Автомобіль розмитнений, перша постановка на облік у МРЕО на нового власника ******* Комплектація: - офіційне обслуговування та сервісна історія - круїз контроль - підігрів сидінь - клімат контроль - навігація - камера заднього огляду - парктроніки - сенсор дощу - сенсори світла - телефон - декоративна контурна підсвітка салону. - Bluetooth, AUX, USB - підігрів переднього та заднього скла ****** Пробіг оригінальний (підтверджений сервісними документами) ****** Кузов у хорошому стані. ****** Салон збережений, не пошкоджений ****** Другий комплект гуми з дисками. ****** Даний автомобіль можемо доставити до Вас при попередній домовленості. ****** Детальніше по телефону
Продається Volkswagen UP 2014 року, з 1.0 літровим двигуном, на передньому приводі, та механічній коробці передач. Автомобіль має 103 тис км пробігу, та на гарній комплектації: кондиціонер, хороша резина, електро пакет, та багато іншого.. За детальною інформацією телефонуйте..
