- 301 тис. км
- Житомир
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Гарний стан, 6-кпп, пасажир 7 місць, страховка, можливий обмін.
Гарний стан, 6-кпп, пасажир 7 місць, страховка, можливий обмін.
Продам Т5, пасажир 8+1, в хорошому стані, оригінальний пробіг 240 тис. Зроблена шумоізоляція, електросклопідйомники, електродзеркала з підігрівом, гідропідсилювач керма, регулювання керма по висоті і вильоту, ABS, ASR, дві подушки безпеки і мобілайзер + центральний замок з пультом, сигналізація, датчик світла, рідні стікла і руль, сажовий фільтр, зимова резина Pirelli, тоновані стікла. Фільтра і масло поміняне. Можливий обмін на дешевший автомобіль з доплатою.
Автомобіль 4 сидячих місця, 4 спальних місця, холодильник, рукомийник, душ, кондиціонер, сонячні панелі, додатковий акумулятор який заряджається від авто так і від сонячних панелей. Задня підвіска пневмо, вебасто
Без торгу . Площадки і перекурів не турбувати.!!!!
ДО ВАШОІ УВАГИ Є В ПРОДАЖУ, ГАРНИЙ Т5, ДОВГА БАЗА 2 БОКОВІ ДВЕРКИ, ГАРНИЙ СТАН КУЗОВА БЕЗ КОРОЗІЇ, КОНДИЦІОНЕР, КРУЇЗ КОНТРОЛЬ, ДВИГУН ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИНИК, ХОДОВА ЧАСТИНА В ДОБРОМУ СТАНІ, КОГО БУДЕ ЦІКАВИТИ ЗВЕРТАЙТИСЯ, НА ОБМІН БУДУ РАХУВАТИ ДОРОЖЕ.
Пасажир, по документах 8+1, заводська додаткова Webasto для пасажирів. Все працює. Нова шини. Зимові шини на дисках у подарунок. Додаткові питання за телефоном.
Volkswagen Transporter T5, 2009 рік, 1.9 дизель Продається надійний Volkswagen Transporter T5 2009 року випуску. Двигун дизельний, об’єм 1.9 л, потужність 75 кВт (BRS). Коробка передач — механічна. Технічний стан хороший, мотор працює рівно, заводиться з півоберта. ? VIN: WV1ZZZ7HZ9H126431 Документи в порядку. Я власник авто. Ціна обговорюється. Деталі за телефоном або у повідомленнях. Телефонуйте!
Продам власне авто, в хорошому технічному стані, недавно замінено ГРМ, реставрована турбіна, є незначні моменти по кузову, по ходовій без нюансів, 2 комплекта резини, деталі по телефону
оригінальний пасажир, машина обслужина , всі замінники замінено
Продам надійне авто в хороші руки Повністю обслужене багато що зроблено на повному ходу Звертайтесь по вайберу
Продаю свій власний автомобіль. Салон в гарному стані, шумоізоляція. Гарна зимова резина.В моєму користуванні понад 10 років. Сам приганяв з Нідерландів. Без серйозних пошкоджень.Всі питання за номером телефону.
