- 270 тис. км
- Городківка
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
1.6 fsi. На автоматі.Перший власник в Україні.
1.6 fsi. На автоматі.Перший власник в Україні.
Продам терміново авто в гарному стані. Всі питання за телефоном.
Зручний сімейний автомобіль у хорошому стані, у непоганій комплектації. Автомобіль знаходиться в Німеччині, можливий пригон в Україну. З усіх питань пишіть або телефонуйте.
Продам сімейне авто,велике,доглянуте,функціональне з чудовою трансформацією.Всі вузли і агрегати працюють .Я перший власник в Україні.Авто яке може подарувати чудові емоції,і заощаджувати на пальному,адже встановлено газобалонне обладнання в Європі.Є дрібні сліди експлуатації , готова надати детальне фото.Обмін не цікавить .
перший власник в Україні вся обслужена нова гума свіже мастило хімчистка салону тоніровка вікон інформація по телефону
Любий вид переоформлення потрібно подивитися до рульової рейки працює через раз більше інформації можу надати кого зацікавит6
авто заїхало з німечини23році в гарному стані поміняв масло фільтр остальа інформація по телефону двигун fsj-115 кінських сил
Авто в робочому стані,замінений ГРМ,масло,по ходові замінені передні пішипникиступіци, всалінблоки,сколів та іржі немає,стьокла всі рідні,повністю зроблена ходова,перед-зад,капремонт мотора,вся електроніка працює,замінені передні стойки разом з опорними,робив для себе.Кого зацікавить авто непошкодує.Все інша інформація по телефону.
без іржі, підвіс повністю поміняний, шкіряний салон в ідеальному стані,кондиціонер, замінений тнвд, все зроблено, капіталовкладень не потребує, використовувався для сім'ї.
Чудовий Перевірений часом Сімейний Мінівен Німецького виробництва на 5 місць Volkswagen Touran 2003 року з надійним та економним дизельним двигуном 1.9 в поєднані з механічною коробкою передач Авто в чудовому збереженому стані як технічно так і візуально. Двигун та коробка працюють справно, без лишніх звуків !! По ходовій частині немає ніяких зауважень. Кузов цілий, рівний, без слідів корозії та рижиків.
Детальна інформація по телефону.
Всі питання в вайбер
власник Торг біля авто! **********
вся інфа по телефону
Машинка в хорошому стані.По мотору коробці ходові жодних питань.По кузову є не значні сколи.Кожен день машина їздить без нарікань.Для сім'ї супер.Салон охайний.Всі дет по тел.
всі деталі по телефону.
Автомобіль в дуже хорошому стані, 8 тис. тому назад було замінено комплект ланцюга ГРМ, комплект ланцюга маслонасоса, нещодавно 1000км назад було замінено масло та фільтра, замінено тормозні колодки, всі сайлентблоки, стойки стабілізатора, шарові. Зроблено 3D розвал-сходження. Нічого не стукає, не гупає, ходова в ідеальному стані. Гарна корейська гума, свіжий акамулятор. Двигун не супунить, не димить, сухий без підтікань, електрика, електроніка без помилок. Є фаркоп, шестиступінчаста коробка передач. Просторий та дуже гарний салон, який вкрай рідко зустрічається в даних моделях, а в поєднанні з чорним кольором авто виглядає шикарно, класна комлектація, всі 4 електросклопідйомники, двохзонний клімат-контроль, круїз-контроль, електро регулювання та підігрів дзеркал, велика магнітола з Bluetooth. Автомобіль обслужений та доглянутий, вкладень не потребує.
