- 252 тис. км
- Бучач
- Бензин
- Ручна / Механіка
хороший робочий стан, все працює, не гриміть не стукає, робить тихо
хороший робочий стан, все працює, не гриміть не стукає, робить тихо
Перший власник з салону,рідній пробіг з усіма відмітками сервісу,рідна фарба 100 відсотків,без соколів і подряпин, лобове рідне,без тріщин,2 комплекта гуми,диски, автомат,мультіруль кожа,партрони,омивач фар и т.д.пахне новим авто!!!
Продам авто в дуже хорошому і збереженому стані. В Україні майже рік в одного власника. Авто пригнане з Німеччини і було весь час в користуванні однієї людини. Пробіг оригінал є всі документи які це підтверджують. В Україні пробіг 2 тис.км
Багато комплектація. Двигун, коробка, ходова - у відміному стані. 6 - ступінчаста коробка передач. Протитуманні фари. В комплектації зимова ризина. Семи місний. Турбіна працює добре, масла не бере. Фаркоп. Два ключі в комплекті. ТО проводилося вчасно. Свіжа страховка. Авто варте вашої уваги, особливо для сім'ї! Торг мінімальний.
Хороший, надійний, в міру економний сімейний автомобіль з величезним багажником, (і можливістю перевезення габаритних вантажів - до 3 метрів довжиною в салон входить і багажник закривається). Особливо ідеально для родини з малими дітьми - дитячий візок, великі сумки або валізи, і ще багато чого з легкістю поміщається в багажнику. Або навіть домашні тварини - великий пес з кліткою або без і всі інші речі - зможете все запхати, за рахунок високого кузову. Я є власником даного авто понад 10 років, я купував його ще з пробігом 63 тис. За цей час авто мене жодного разу не підвело. Салон просторий і дуже вмісткий, зйомні та регульовані складані задні сидіння, багато бардачків під сидінням, під ногами і на стелі, а також у багажнику. Коробка механічна, передній привід, високий кліренс. Авто завжди вчасно було обслужено, - ходова, двигун, коробка - все в нормі. Авто ніколи не було в ДТП, фарбований був лише поріг. По кузову є певні не суттєві сліди використання. Є центральний замок (без сигналізації), 2 комплекти ключів. Днями було повністю перебрано ходову частину, замінена права пружина, і зроблений розвал-сходження. Торг можливий, реальному покупцю біля капота. Чекаю на ваші звернення та пропозиції ?.
Авто у хорошому стані, не потребує вкладень, для детальної інформації телефонуйте **********
Продам власний автомобіль ( перший власник в Україні) , в хорошому та справному стані . Вчасно обслуговувалася , вкладень не потребує. Розхід палива місто : 8-9 в залежності від манери водіння , траса :7 Більш детально за телефоном .
Машина по ходовій в гарному стані, мотор теж в гарному стані, є мінімальні пошкодження по кузову, на всі питання відповім по телефону, машина сів і поїхав
авто з Швейцарії в хорошому стані. Є запасні шини.
Продам власне авто пригнане з Нідерландів перший власник на Україні ,автомобіль технічно в доброму стані пробіг рідний ,на пробігу 210 тисяч було замінено турбіну та комплект ланцюга з помпою та комплектом щеплення встановлено чохли на сидіння зараз на даному пробігу зроблено ТО замінено масла фільтра ,на додачу є зимова резина на дисках нова та літня на легкосплавних дисках.Готовий до перевірок на СТО за ваші кошти реальному покупцю торг присутній по факту біля капота.
Свіжий автомобіль з Німеччини Розмитнений та сертифікований В РІДНІЙ ФАРБІ Салон охайний Пороги без іржі Рідний пробіг Автомат переключає суперово Задні парктроніки Оригінальні R17 диски Потолок не висить Хороша магнітола Сервісна історія За більш детальною інформацією телефонуйте(якщо поза зоною,телефонуйте на вайбер або ватсап)
Продам Фольксваген Туран. Машина в хорошому технічному стані. Була проведена заміна ланцюга ГРМ. Турбіна нова. З усіх інших питань телефонуйте в будь-який зручний вам час.
Продам Volkswagen Touran 2011р. 1,2 tsi, був пригнаний літом пройшло року з Німеччини, я другий власник в Україні. Авто в дуже гарному і збереженому стані, кузов в рідній фарбі без жодного підкрасу, враховуючи бампера. Салон теж в гарному стані, двигун і кпп теж без проблем, вісім тисяч тому було поміняно цеп грм, масло і фільтра тисячу тому, авто дійсно варте уваги. Кого зацівило це авто дзвоніть, все розповім, адекватний торг присутній.
перший власник в Україні вся обслужена нова гума свіже мастило хімчистка салону тоніровка вікон інформація по телефону
Пригнаний у вересні, перший власник, клімат двухзонний, реальний пробіг, ходова в гарному стані, все працює, по кузову є пара проблем, обмін бажано на дизель, позашляховик, або мінівен
Свіжопригнаний з Німеччини. Гарний та збережений стан, клімат контроль, камера заднього виду, круїз, 7 місць! Коробка та двигун працюють без зауважень. Більше інформації по телефону. Рідний пробіг, будь які перевірки.
