- 218 тис. км
- Дружківка
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто полностью обслужено, заменили антифриз ремень грм,подшипники, ролики,тормозные колодки по кругу,авто влажений не требует
Авто полностью обслужено, заменили антифриз ремень грм,подшипники, ролики,тормозные колодки по кругу,авто влажений не требует
Продам свій автомобіль . Різва, економічна машина. Турбо двигун, автомат 7 ст. Обслугована , пройшла ТО, заміна масла ( двигун, коробка), фільтра, помпа, ремінь. Пригнана з Германії в 22 році . Машину обслуговувала для себе . Нарікань немає
До уваги представлено 7-и місний комфортабельний мінівен, який було придбано в Україні наприкінці 2006 року в офіційного дилера "Джерман Авто Центр" (м. Тернопіль). Обслуговувався на дилерських СТО (зокрема, на "Промтехсервіс" у м. Луцьку ). Є сервісна книжка з усіма підтверджуючими документами по роботах (рахунки, акти виконаних робіт). Відповідним чином пробіг автомобіля відповідає задекларованому в оголошенні! Оскільки автомобіль офіційно постачався в Україну, тому у ньому присутній пакет "погані дороги" (має на 20-30 мм вищий кліренс)! В комплекті літня резина на титанових дисках (в т. ч. 1 диск запасний про всяк випадок!) і зимова на стальних з оригінальними ковпаками, два комплекта ковриків (літо і зима). З моменту придбання автомобіля на сидіннях присутні чохли. Додатково встановлено автономний обігрівач "Webasto"! Двозонний клімат-контроль, задні парктроніки, фари головного світла покрито бронеплівкою. Авто не потребує додаткових вкладень!
Комфортний сімейний в чудовій комплектації автомобіль! Всі деталі за телефоном!
Автомобіль свіжопригннаний з Німеччини. Рідний пробіг та все авто в рідній фарбі. Ніде немає жодного рижику. Хороша багата комплектація. Підігрів сидінь, навігація, клімат контроль, круїз контроль, підігрів зеркал, мультируль. По авто нічого робити не потрібно. Технічно чудовий стан. Більше запитань по телефону.
Автомобіль в чудовому стані вкладень не потребує сів і поїхав.
Продам сімейний автомобіль, куплений у 2007 році в автосалоні в м.Київ. з реальним пробігом 155 тис, що підтверджує сервісна книжка. Обслуговувався в сервісному центрі фольксваген, не плутайте європейцями з мотаним пробігом. Стоїть нова гума з оригінальними дисками.сигналізація Sheriff. При 149 тис були замінені гальмівні диски та колодки, лямбда зонт і акумулятор, а так же масло і фільтра, включаючи паливний і повітряний. Коробка автомат DSG, працює без нарікань. Авто варте уваги, стан-сів і поїхав.Детальна інформація за тел. продаем срочно, так как хотим приобрести другую машину
Продам хороше сімейне авто. В доброму стані, все працює. З недоліків-мінімальні потертості. Пригнана з Швейцарії, перший власник в Україні. За деталями в приват.
Автомобіль в ідеальному стані,пригнаний з Німеччини
18.01.2025 Авто пригнала із Латвії, своїм ходом, розмитнене. Авто в гарному стані, повністю обслуговуване, десь 1000 км замінене масло та фільтри. Вкладень не потребує. Економічна, тихенька, комфортна. Документи в порядку для зняття з обліку. Перший продаж в цьому році.
- свіжопригнаний з Німеччини - розмитнений - мотор 1,6 МРІ самий надійний і недорогий в обслуговуванні - мотор, коробка, ходова без проблем - кузов в гарному стані не битий, не гнилий - хороша комплектація - круїз контроль - клімат контроль - підігрів сидінь - титанові диски R16 - два ключі - хороший стан - невеликий торг біля авто
Свіжопригнана з Німеччини. З рідним, повністю підтвердженим пробігом. Практично повна сервісна історія та документи техогляду присутні. Технічно в доброму стані, вкладень не потребує. Дуже охайний салон авто, стеля не висить! Без ДТП та без корозії Усі вікна та лобове скло рідні! 7 місць, 2 ключі, добра резина. Можливий обмін. За деталями телефонуйте…
Володію машиною майже 3 роки. завжди все вчасно обслуговую.Пригнане авто з Німеччини. Машинка в повністю збереженому стані, кузов повністю рівний та в рідній фарбі без підкрасів та малювань. Надійний мотор, трансмісія та ходова в гарному стані. Ідеальний для великої родини, дуже тихий. Стан сів та поїхав. Реальному покупцю адекватний торг біля капоту.
Продається хорошого надійного Фольксвагена ,2007 року ,на гарній комплектації ,повністю обслужений,масла ,фільтра та цепок все замінено ,7 років в одинці сімʼї,за цей час багато чого було вкладено ,на даний час роботи нічого не потрібно окрім лівого крила ,є вмʼятмнка ,заїхала дитина на самокаті ,нічого критичного немає ,хто купить дане авто не пожаліє ,більше інформації за номером телефону
Продам своє авто 1.6 МРІ Я перший власник в Україні! Авто на свій вік, в дуже гарному стані! Літню гуму віддам в подарунок,майже нова. Також присутні чихли на весь салон.Фото робив без них, щоб видно було стан салону. По двигуну і коробці питань немає! Додаткову інформацію надам по телефону!
