- 294 тис. км
- Нововолинськ
- Дизель, 2.97 л.
- Автомат
Продам туарег, обслужений, вкладень не потребує. Продаж у зв'язку з переходом на новішу модель. Торг біля машини
Продам туарег, обслужений, вкладень не потребує. Продаж у зв'язку з переходом на новішу модель. Торг біля машини
Авто в дуже хорошому стані. Всі питання по телефоні.
Власне авто. Продаж у зв’язку з придбанням нового. Стан гарний сів і поїхав. Встановлений газ, 20/80 % бере бензину і газу в співвідношенні. Усі нюанси можна побачити на фото. По ходовій замінено все що потребувало заміни. Масло в коробці замінено 20т км назад. Замінені газові форсунки в квітні 26 року. Допомога у продажу не потрібна.
17.09.2021 ТО на 835 $ у дилера див останні фото Продаж від першого і єдиного власника з салону(Україна), куплений 15.11.2008 модельний ряд 2009 по він коду ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ (фото з діагностики) Обслуговувався завжди вчасно, записів в офіційного дилера є лише кілька (далеко їздити в інше місто) Заміна масла та фільтрів кожні 10 тис На 80 тис були замінені всі ремені і ролики (крім помпи), ланцюг по регламенту потрібно міняти на 270-300 тис На пробігу 107 тис були замінені амортизатори (оригінал), втулки та стійки стабілізатора, сайлентблоки На пробігу 122 тис замінені передні та задні гальмівні диски з колодками Ходова частина в ідеальному стані, без пневми по заводу! Повний привід працює без зауважень! Двигун ідеал, ніяких підтікань не має і не було! Форсунки працюють відмінно (фото з діагностики) ПРОБІГ ОРИГІНАЛЬНИЙ (ФОТО ДІАГНОСТИКИ БЛОК АКПП) підтвердити можна і в дилера КУЗОВ В РІДНІЙ ФАРБІ (відео з товщиноміром) жодна деталь не знімалась! Єдиний елемент котрий був ремонтований це переднє крило в кутку біля фари (див фото) крило пластикове по заводу тому нічого критичного (іржі не боїться) був легенький удар воротами Ще два маленькі нюанси по кузову видно на фото, водійські двері та задні ліві ВСІ СКЛА РІДНІ В ході діагностики були виявлені помилки по сервоприводам заслонок клімат контроля (це стардарт для вольксваген) все працює але помилки присутні, також не працює парктронік. Все решта повністю справне! Авто продається на дисках R20 OZ (італія) як на фото (коштували 3000$) + оригінальні диски R17 з майже новою зимовою гумою. Обидвох комплектів вистачить мінімум на 2 роки! На сьогодні це єдиний ТАУРЕГ з таким малим рідним пробігом в рідній фарбі від першого власника. Лише гаражне зберігання. Два ключі. Тисячами не торгуюсь, торг присутній в адекватих рамках реальному покупцеві. ЗБІРКА ГЕРМАНІЯ, НЕ словаччина/росіся ПЕРЕКУПАМ НЕ ВІДДАМ ............. КОМУ ДОРОГО ЧИ НЕ ВІРИТЬ В ПРОБІГ БУДЬ ЛАСКА ПРОХОДЬТЕ ДАЛІ ВАШІ РЕПЛІКИ І КОМЕНТАРІ НЕ ЦІКАВІ. ДЯКУЮ
Авто сімейне, авто пройшло повне то, замінені всі рідини: акпп, роздатка, передній і задній редуктора, двигун, антифриз. Було то двигуна: перепаковка форсунок, перепаковка клапанних кришок, нова помпа, новий ремінь генератора, новий ремінь на тнвд з натяжником, новий датчик тиску палива. То генератора. Новий правий привід. Пневмопідвіска в чудовому стані, не падає!!! Нові лед лампи в фарах. Була мийка радіаторів. Салон також в гарному стані. Свіжа страховка. Цікавить обмін на житло в місті Кропивницький.
До уваги представлене авто vw touareg 2008р.в. з двигуном CASA 244 к.Вт. Авто в рідній фарбі, в ДТП участі не приймало. Лобове - замінене! ЕКОЛОГІЯ НА МІСЦІ ! НА АВТО ЗАВОДСЬКА СТОКОВА ПРОШИВКА !!! По салону: - шкіряні електросидіння темно сірого кольору цілі , без розривів ! Підігрів керма та передніх сидінь -присутній !Встановлена сучасна магнітола АндроїдTeyes 32 ГБ саме під цю модель туарега(керування магнітоли мультикермом присутнє) Салон в охайному стані,не курили. Ляда з електродотяжкою!По Електриці все справне. Ходова повністю перебрана перед і зад. Wbasto та кондиціонер також працюють без зауважень! Двигун перепакований власноруч, орієнтовно 5 тис.тому повністю(замінено ланцюги,натяжні механізми ,корінні сальники,вкладиші(kolbenshmid)Прокладки ГБЦ , розвал також перепакований,Егр з охолоджувачем вичищений)Зроблена ревізія поршневої! Всі замінені запчастини по оригіналу !!! Замінена турбіна по оригіналу з пробігом 80 тис.км в чіткому стані. По двигуну та АКПП все сухо ,працюють гарно без нарікань! Мастило в АКПП замінено орієнтовно 30тис.тому. Мастило після перепаковки двигуна мінялось 2 рази ! Перша заміна через 2 тис.км.(мастило чисте стружка відсутня )Потім була слідуюча заміна мастила марки VAG Longlife III FE 0W-30 , фільтри паливний та масляний відповідно також, по KNECHTу(пробіг після останньої заміни орієнтовно 3 тис. з лишнім) тиск мастила на холостих при прогрітому двигуні -2ка. Двигун працює тихо, не димить ! Зараз встановлена літня резина 3-річної давності KUMHO CRUGEN ! Також є комплект практично нової зимової резини HANCOOK з дисками ! Авто тоноване по кругу окрім лобового скла дорогою плівкою ! Капіталовкладень дане авто не потребує ! Все в чудовому стані! Можливо в деяких місцях косметичні підкраси ! Орієнтовно 200-250 тис. при вчасному ТО заглядати до двигуна потрібно не буде! Торг присутній! Кому потрібне дане авто - телефонуйте на мобільний, або пишіть на вайбер
По телефону не торгуюсь, ціна перша по всій країні. Якщо пропонуєте обмін, оцінюйте своє авто обʼєктивно. Авто в гарному стані, експлуатується кожен день, нещодавно зроблено ТО, також встановлено нові гальмівні диски та колодки спереду. Салон в гарному стані, тільки зроблено хімчистку, кожна кнопочка й функція працює справно. Підігріви всіх сидінь, пам?ять передніх сидінь з усіма регулюваннями. Електропривід дзеркал з обігрівом. Авто затягнуте в сатинову плівку, додатково встановлені колісні диски від Porsche Cayenne. В авто зроблена музика, встановлено андроїд магнітолу з блютуз. Є пошкодження двох правих дверцят, виключно косметично, на функціонал не впливає, проєм не зачепило. Розгляну обмін, ціна на обмін дорожча!
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. В ДТП не була, фарба повністю рідна. Володію нею 7 років, без нарікань. Майданчики та перекупники не турбувати!!!!
Продам свій сімейний автомобіль, машина обслужена до дрібниць, вкладень не потребує жодних. Кузов красивий у рідній фарбі, встановлено тонування «lumar» навколо, красиво поєднується з таким кольором, комплектація досить багата, клімат 2-х зонний, електропакет, пам'ять сидінь, мультикермо та інше, по електриці також працює кожна кнопочка, автомобіль у сім'ї досить давно експлуатували дуже дбайливо, збереглося два ключі та багато папірців з обслуговування, автомобіль у стані в такому, в якому він має бути, на свої роки як мінімум заслуговує на увагу.
Машина в хорошому стані з рідним пробігом в рідній фарбі без ошибок по авто нічого не потрібно робити сів поїхав машина в ідеалі
Продам своє авто. Єдиний власник в Україні.По автомобілю нічого робити не потрібно, все зроблено. На 224 тисячах капітальний ремонт двигуна з заміною всього, документи додаються в фото. По ходовой все добре, вся перебрана. По електриці робе кожна кнопка. В вересні поміняти всі разходники. По машині нічого робити не потрібно, сідай та їдь. В комплекті зимня та літня резина на легкозплавних орігинальних дисках. Зима 18 дюймів, літо 20 дюймів. Все що потрібно розповім по телефону.
Додаткова інформація по телефону
2008p, з надійним двигуном VR-6,3.6 газ-бензин.Мотор без підтіканнь,коробка без пинків, ривків,ходова без зауважень.Пневма працює ідеально, вся обслужена в цьому році замінений компресор та блок клапанів, в тому році реставровані стійкі Пів року назад перетягнули стелю.Підігрів керма,передніх та задніх сидінь.вся технічно обслужена, немає жодної помилки. Має тріщину на лобовому склі. Два комплекта ключів, сигналізація.Торг.Всі питання по телефону!!!Переоформлення обов'язкове.
Продам Volkswagen Toureg. Машина в хорошому стані. Масла та фільтри замінені при пробігу 275 700, всі системи працюють ідеально. ТО проводилось вчасно. Готовий до перевірки на вашому СТО. Продаж в зв'язку з купівлею новішого авто.
АВТО БІЗНЕСМЕНАМ І ПЛОЩАДКАМ НЕ ТУРБУВАТИ. Обмін не цікаво!!! Touareg 2008р. Стан ідеальний, без ДТП, у рідній фарбі, лобове скло рідне, ціле ( без тріщин)і всі інші також рідні. Комплектація повна( пневмо, шкіра, стеля алькантара, адаптивне led світло. Двигун, ходова частина, коробка все чудово.Літня гума та диски R21. Кому цікаво телефонуйте, все розповім. У власності 3 роки, попередній власник мій товариш 5 років був у нього. Таких Туриків дуже мало на ринку.
Продам своє авто після дтп. До дтп було багато чого зроблено 2000тому назад зроблена турбіна,розпредвал,гідрокомпенсатори,масла у всіх агрегатах.заводиться їде. Документи в порядку. Деталі за телефоном
Таурег живий збережений всього 2 підфарбування по кузову, технічно повністю справний, двигун гарно працює коробка також, ходова зроблена поміняні стойки передні, колодки і диски по кругу. Електрика вся справна, гарний доглянути шкіряний салон ніде нічого не порвано, з документами порядок. Хто хоче обміну ціна на обмін 12.000$
Продаю автомобіль у відмінному стані для своїх років! Автомобіль у хорошому, збереженому стані. Повністю обслужений, вкладень не потребує,ВЕСЬ В РІДНІЙ ФАРБІ ГОТОВИЙ ДО БУДЬ ЯКИХ ПЕРЕВІРОК,всі чеки обслуговування також присутні. * Двигун: 3.0 дизель, працює рівно, сухий. * Коробка: Автомат, перемикає плавно, без ривків. * Привід: Повний, усі системи та блокування працюють. * Підвіска: Пружини — проста та надійна. Комплектація: клімат-контроль, підігрів сидінь, парктроніки, круїз-контроль, хороша музика. Салон чистий, в авто не курили. Ходова обслужена, нічого не стукає. Мастила,та фільтри замінено . По кузову без корозії, виглядає чудово. * Торг реальному покупцю біля авто * Документи: Повний порядок, лише переоформлення. Дзвоніть, відповім на всі питання!
Продам сімейний автомобіль, є сліди експлуатації, зроблено світло (biLED), стоять 19 диски, є ще 17 на зимовій резині, обслуговували вчасно, машина сів поїхав, більш детальна інформація по телефону. Звоните
Є сліди експлуатації На 270 тис.км поміняний комплект ГРМ. Остання заміна мастила і фільтрів на 324 тис.км
