- 450 тис. км
- Запоріжжя
- Дизель, 2.5 л.
- Автомат
Продам автомобіль Шкіряний салон в доглянутому вигляді АКПП та пневмопідвіска працює без нарікань. В автомобілі стоїть Вебаста Обслужена повністю. По всім питанням телефонуйте.
Продам автомобіль Шкіряний салон в доглянутому вигляді АКПП та пневмопідвіска працює без нарікань. В автомобілі стоїть Вебаста Обслужена повністю. По всім питанням телефонуйте.
Автомобіль в гарному стані та повністю обслужений .
Була куплена у 2023 р 3.0 Бенз 93 000 пробіг Ідеал 1 господар Повна комплектація Кераміка Плівка 2 комплекти коліс нові Тільки після повного Т о На гарантії. Усі чеки сервісу. Каско !!!!! Терміново.
Автомобіль пригнаний з Німеччини, з пробігом 212 тис. км, повна історія обслуговування на офіційному сервісі, є сервісна книжка, підтверджений пробіг. Я єдиний власник в Україні (було переоформлення на родичів) Автомобіль в ідеальному стані. • R-Line • TERRAIN TECH (Блокування заднього і міжосьового диференціалу) • Оригінальні ковані диски Audi Q7 V12, R21 • Авто в рідній фарбі, чорний перламутр, без підкрасів. • Пневматична підвіска. • Два ключі. • Webasto. • Безключовий доступ. • Має всі асистенти. • Адаптивний круїз контроль. • Підігрів передніх сидінь та руля. • Панорамний дах. • Система старт-стоп. • Фаркоп • Двигун CVVA 3.0TDI 262 к.с. / 193 кВт (найнадійніший з можливих)
Двигун у відмінному стані! Ходова зроблена повністю. Замінено рідини менше 1 тис. км. тому. Коробка, роздатка у відмінному стані. Розглядаю обмін на електричку з моєю доплатою, або автомобіль з вашою доплатою. Велике прохання не пропонуйте на обмін автомобілі із США. До автомобіля додається комплект зимових шин.
Терміново! Продам власне авто,пригнане з Німеччини у 2022р. Перший власник в Україні Рік випуску 04.10.2011р Двигун 3.0tdi (245к.с. CRCA) найнадійніший двигун. АКПП 8ступеневий автомат(гідротрансформатор)AISIN працює бездоганно. Авто повністю обслужене,акт виконаних робіт в наявності(чекі,фото) Замінено: мастило в двигуні та коробці Фільтри: повітряний,масляний,паливний та салону, свічки накалу, тормозні колодки вкруг. Гарна комплектація : шкіряний салон,електрорегулювання передніх сидінь,підігрів передніх та задніх сидінь . Автономний обігрівач WEBASTO з пультом Два ключа Сервісна книжка Резина GOODYEAR 265/50R19 літо нова DUNLOP 235/65R17 зима нова Та багато іншого. Авто варте Вашої уваги. Всі деталі по телефону або пишіь на VIBER
Продам авто в хорошому стані, кінець 2007рік. ,3.0 дизель, повний привід , двох зонний клімат, підігрів передніх сидінь, мультируль , підсвітка бокових фар при поворотах.
Продам власний Туарег в доброму стані.
Автомобіль власний, пригнаний рік назад з Європи, в оригіналі, цепи мінялися на 190тис. пробігу, машина в ідеалі. Масло сьогодні поміняв і фільтра, ходовка робилась як приїхала(все в оригіналі) Датчик nox світиться - це проблема туарегів. Це повʼязано з екологією, яку я не вирізав.
Машина в хорошому стані. Уже на майже новій зимовій резині. 100% не кручений пробіг. Гаражне зберігання. Сервісна книжка. Один власник в Україні. Авто пригнане особисто мною. Без пневмо, на майже максимальній комплектації. Працює все, від клімат контролю до підігріву руля
машина моя, не перекуп, в машине багата чого переобрано та зроблено, їздю кожен день, раз на тиждень міжгород. машина на повному ходу. 2 тижні тому відшив єгр. і чипанули стейдж 1. вся інформація по телефону. торг біля капоту. автобізнесменам прханя не турбувати. без торга
Продаю власний туарег. Максимальна комплектація, плюс встановлений carplay та android auto. До дтп був цілий з рідною фарбою. 15 тис. назад було зроблено велике ТО.Було вкладено більше 4000$. На машину грошей не жалілося.Продається як є. По всім питанням радий буду відповісти
Свіжо пригнаний з Німечини і розмитнений та сертифікований обслуговування тільки у офіціалів VW, є вся історія - задня підрулююча вісь - повний хром пакет - пневмо підвіска - максимальна передня оптика з Dynamic Light Assist - задні LED стопаки (поворотники бігаючі - KeyLessGo (на всіх ручках) -сидіння (шкіра) + панель (шкіра) - віртуальна панель приладів - топовий екран NAVI + (Android Auto та Apple CarPlay) - електро регулювання передніх сидінь - електро багажник - підігрів передніх сидінь - мультікермо - вибір режиму керування та підвіски Асистенти: - адаптивний круїз контроль - активне утриманя в полосі - парктроніки на 360 - активна система зупинки - камери заднього огляду - асистент розпізнавання дорожніх знаків - колеса R21 - два ключі Можлива доставка ваше міто!!!
Другий господар, куплена в Одесі у офіційного дилера, два ключі. Перевірка на будь-якому сто. Машина повністю обслужена.
Офіційний автомобіль, технічно та фізично у відмінному стані Дуже доглянуте авто, нова літня гума + зимова Дві пари килимів Передня частина авто та вразливі місця в антигравійній плівці В салоні не палили Обслуговувалась виключно в офіційному салоні Замінений акумулятор на новий Охоронна система через застосунок з міткою та GPS навігатором Повне каско до 01.09.26 Поворотна вісь Пневмодвіска Довідники дверей Проекційний дисплей Камери 360 Пам?ять, підігрів, вентиляція та массаж Матричні фари Авто - паркування Підігрів вітрового скла та керма Багажник відкривається помахом ноги 50% пробігу - Європа Та багато чого іншого
Офіційний автомобіль від одного власника. Максимальна комплектація R-Line: • Підігрів усіх сидінь • Вентиляція передніх сидінь • Навігація • Дотяжки дверей Додатково: • Передня частина авто повністю в бронеплівці • Захист радіаторів • Задній бампер у захисній плівці Автомобіль у відмінному стані, доглянутий та повністю готовий до нового власника.
Продам Touareg 3.6 FSI USA,товариші мають СТО,тому міняв все не коли вже помре,а планово і поступово,почав з форсунок,свічок,кардану підвісного(цокав),мембрани квкг,прокладки клапанної,фланець картерних газів,дмрв,моторчик двірників,датчик положення колінвала,,трапецію,вентилятори охолодження,ревізія системи охолодження,текло з патрубків які заходять до пічки.У Львові на СТО поршень було зняття двигуна та коробки з заміною цепів грм та натяжних і різних прокладок,є відеозвіт,та роздруківки(якби цього не робив продавав би значно дешевше,вірю шо декому байдуже)по ходовці замінив стійки передні+пружини+пильники+опори(14.05.2026) позаду стійки рідні,пружини не тріснуті(не течуть)ричаги розвальні нові.По салону люк не тече,дренажі чисті,вже то пережив). Перешив на чорний + зробив зоряне небо,вроді норм. Стояв газ ще колись його вирізав і віддав військовим. Помилок 0,хіба сигнал дверного замка водійської дверки час від часу(хоча він працює без нюансів),цю помилку видно лише у VCDS,мудра ланчуга нічого не баче.Пробіг 354 тис по приборці,авторіа пише що щось воно не те,хоча особисто немотав і сенсу не бачу. Кліма працює,задня камера штатня,досить непогана,парктроніки вкруг рідні,докатка теж є,одним словом,машина мозг не виносить Продаж особливо не цікавий,цікавить обмін з моєю або вашою доплатою на щось цікаве=)
Авто у гарному стані! Пройде любе сто! На разі після ТО! Має непогану комунікацію! Під фарбовано дві деталі, частково! Стан салона( як новий) технічно без жодних нарікань!!!! На обмін 19500$
-R-Line -пневмопідвіска -підрулююча задня вісь -матричні фари, які вирізають -проекція -камера 360 -обігрів лобового -підігрів керма -мивач фар - бездротова зарядка -CarPlay -підсвітка салону -чорна стеля -21 диски
