- 238 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Продам власний автомобіль По кузову є декілька царапин не значних Мотор працює гарно , по ходовій частині питань немає Гарна гума , приємний салон Всі розхідники заміняні Документи повний пакет Більше інформації по телефону !
Продаю авто, в гарному стані, все обслуговував в час, нічого робити непотрібно, авто вже в мене 4 роки, весь час зберігався в гаражі, зимня резина відкатала сезон, R-line комплектація, взагалі авто 2012 року по він-коду, нещодавно було зроблене повне обслуговування авто. Салон не пропалений, не затертий, все працює. Документи в порядку, торг. Готов поїхати на любе СТО за Ваші кошти.
Повністю розмитнений і готовий до реєстрації Чесна та прозора пропозиція з рідним пробігом Авто у гарному стані Повністю обслужений Мотор коробка все працює на відмінно Ходова без зауважень Пробіг підтверджений сервісною книгою Надійний економний та невибагливий мотор Багата комплектація * Повний привід *Преміум акустика *Електроскладання та підігрів дзверкал *Камера заднього огляду *Датчик світла та дощу *Підігрів сидінь *Стильні R19 диски *Два ключі *Вебасто
Продам автомобіль! Офіційний,куплений в Україні. Я 3й власник. Авто в чудовому стані. Не битий,не фарбований. Замінене лобове скло(пошкодження від камінця) Номер для запитань нуль67вісімвісім1нуль6девяносто8 Велике прохання перекупів не турбувати!!!
всі деталі по телефону дзвонити на вайбер по вінкоду 12 рік
Машина справна, обслуговував. Останне ТО: обслуговував голову, замiнив усi форсунки, катушки,свічки та клапан вентиляцiï картерних газiв, масла та фильтра, почистили клапана, замiнив прокладки. Авто використовував 3 роки, зберiгаю у гаражi. Машину купував у USA, у цiлому стані. Можете перевірити фото з аукціону за вин кодом. WVGAV7AX2CW524452 Укомплектована: Реєстратор, зимова гума нова, фаркоп для кріплення велосипеда. Можу віддати велоплатформу tulle за окрему платню. Ланцюги мiняв 28 тыс км назад. Ходову та тормоза теж обслуговував. Масло міняв кожні 6 тис., двигун сухий без пiдтiкань, є легкi локальні підкраси. У салоні ніколи не курилося. Машина пiв року стоïть у гаражi(майже не ïзжу), дорожче не стае, тому вырiшив продати або обмiн на просте авто(цiною 2-2,5$) з доплатою з вашоï стороны. Без торгу!!!
Автомобіль в гарному технічному стані, шкіряний салон, сів і поїхав, по факту перший власник в Україні. Розглядаю розумний торг.
Код товара: 74902 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Volkswagen Tiguan у продажу, 2011 року випуску. Офіційний автомобіль, пробіг 146 тис. км. Оснащений бензиновим двигуном 2.0л. автоматичною коробкою передач та системою повного приводу. Комплектація: Салон шкіра, мультимедіа, клімат, камера заднього виду, електро-пакет, безключовий доступ та багато іншого. Встановлено гарну зимову гуму на R-16 дисках. Подивитися та купити авто за адресою: м.Харків проспект Аерокосмічний 23, навпроти автовокзалу левада, в нашому Автосалоні Autopark!
перша реєстрація 20.12.2011. пригнаний в Україну 30.03.2024
Особливості та технічний стан: • Авто в хорошому технічному стані, на ходу. • Оригінальна цепка була замінена, ресурс половини ще 40-50 тис. км до наступної заміни. Масло в двигуні замінено на 208000км Масло в коробці на 190000км Ходова зроблена на 207000км • Встановлена сигналізація Pandora з функцією дистанційного запуску двигуна. • Два ключі, є секретка на колеса. • Авто не було в ДТП, передній бампер і кузов не пошкоджені. Салон прибраний , панорама підготовлена під сезон , прочищені дренажі Встановленна китайська магнітола + задня камера в ручки багажника ВАЖЛИВО: • Тільки для реальних покупців! Площадкам та перекупам прохання не турбувати. • Перевірка авто по VIN-коду доступна.
Авто в ідельному стані,нефарбований,мотор обслуговуванний ,гаражне зберігання,на хорошому салоні(алькантара) , мультимедія -карплей,на гарних 18-их дисках.
Пройдено ТО менше 1000 км назад.
Продам авто, не спішно. Не Америка, офіційна. Доглянуте авто. Масло не їсть, перед купівлею робив ендоскопію, за потреби фото додам. Обслуговувався вчасно та якісно. Акпп звичайний гідротсформатор.
Авто 2011 року, дизель на повному приводі. Приїхав сів і поїхав. Авто пригнане з Нідерландів. 261 тис км рідного пробігу. Усе питання по телефону!
