- 234 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продаю своє авто. Авто у гарному стані, регулярно обслуговується. Свіжа ГРМ поставлена на 230к пробігу, обслужена ходова. Є передня та задня камери, є бездротовий Carplay. У комплекті літня та зимня резина. Стан салону дуже гарний. Рідні/не стріляні подушки безпеки. R line комплектація, 18" диски, sport mode, водійське та пасажирське сидіння на електро приводі. На цю модель одна з найкращих комплектацій. Якщо недоступний по мобільному- напишіть в особисті ваш номер, я передзвоню. Або напишіть на вайбер.
