- 165 тис. км
- Суми
- Газ метан / Бензин, 1.4 л.
- Автомат
відмінний стан працює що на газу що на бензині пробіг рідний є всі пітверження машина пройшла повну обслугу. помпа. лацюг грм. масла. все поміняно гарна машина без корозіїї
Офіційне авто,Гарний стан,Єдиний власник з салону,Єдина реєстрація,гарна комплектація,надійний та економний мотор (САХА )!Без дтп100%,готовий до перевірок на любих ваших сто!!!Можливий поганий зв'язок,то дзвоніть на Вайбер,Телеграм,ВацАп,як що немає зв'язку.
Авто в гарному стані. Всі питання по телефону.
Volkswagen Passat NMS II 2021 року, комплектація SE, у відмінному технічному та візуальному стані. Автомобіль доглянутий, повністю обслужений — вкладень не потребує. Двигун працює без зауважень. Комплектація • Distronic Plus (адаптивний круїз-контроль) • Електропакет • Шкіряний салон • Безключовий доступ + запуск з кнопки • Дистанційний запуск двигуна • Контроль виїзду з парковки • Електродзеркала з підігрівом • Підігрів передніх сидінь • Двозонний клімат-контроль • Камера заднього виду • Датчики світла та дощу • Датчики тиску в шинах • Android Auto / Apple CarPlay • І багато іншого
Продам ухожений VW polo,2008р. з єкономним та надійним атмосферним двигуном 1.2 бензин, Автомобіль був пригнаний з Німеччини в 2020р.находится в одній руках Оригінальний пробіг Без ГБО тільки бензин Кузов без ржавчини і рижиков Чистий та охайний салон Технічно повністю справна Грм замінено, ремінь генератора новий з роликом,тормозні колодки. Готова для використання Двигун працює рівненського тихенько Стан нової автівки Можливий торг,автівка знаходиться в Сумах.
Продам. Авто Пушка. Volkswagen Tiguan 2015 р.За 200 К.С. Комплектація Sport. Не кукла. (пізній, найвдаліший рестайлінг 1-го покоління). жодних вкладень не потребує. Двигун 2.0 TSI /бензин. Коробка передач: Класичний автомат Aisin. Двозонний клімат-контроль. Підігрів передніх сидінь ,камера заднього виду. Мультифункціональне шкіряне кермо.Литі диски R16на чудовій літній інші опції: ксенонові фари, круїз-контроль і багато іншого.Салон після хімчистки. Що зробив:Повна промивка системи охолодження. Заміна атіфризу. Заміна мастила, фільтрів двигуна. Повна промивка коробки. Заміна фільтра коробки. Заміна мастила. Обслуговування блока керування коробкою.(100% гарантія довгої і якісної роботи).Все ТО проводилось на фірмовому сервісі Ваг. Всі роботи фото фіксувалися. Готовий до перевірок на будь-якому профільному СТО за ваш рахунок. Розумний торг виключно біля капота реальному покупцю
Продам машину в хорошому стані, вкладень жодних не потрібно!
Продаю своє авто в гарному технічному стані, замінено всю ходову, на гарній зимовій резині, є новий комплект літньої. Є підкрас переднього та заднього крила. Авто чудове,сів та поїхав. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам власний сімейний автомобіль. Їздила дівчина. Автомобіль повністю обслужений, в ідеальному технічному стані. 1.500км назад був замінений ГРМ, разом з усіма рідинами, включаючи антифриз. Ходова частина повністю обслужена, посторонніх звуків немає взагалі. Двигун та коробка сухі, підпотівань немає взагалі. Салон в ідеальному стані, без затертостей. З нюансів тільки подряпина на лівій стороні. Торг. Готовий до будь-яких перевірок.
Продам авто. Куплений мною на початку 2024 року. Комплектація CUP. Було зроблене ТО по обслуговуванню двигуна та АКПП. Кузов, технічний стан автомобіля в дуже гарному стані. Експлуатація була бережна, обслуговувалась вчасно. В автомобілі є такі опції: -круїз контроль; -вебасто, яке запускається як з пульта на відстані до 100 м так із салона; -складаня бокових дзерка; -датчики світла, дощу; -асистенти тримання полоси, зчитування дорожніх знаків; -камера заднього ходу; -парктронік 360 градусів -фаркоп оригінальний -система старт-стоп І ще дуже багато корисних опцій. Причина продажу: брак часу у звязку з військовою агресією сусідньої держави, для роботи потрібно зовсім інше авто.
В Україні перший власник, автомобіль у хорошому стані, повністю обслугований, жодних вкладень не вимагає. Лакофарбове покриття у хорошому стані. Мотор 1.4 працює ідеально, по ходовій проблем немає. Салон охайний, не прокуренний. Коробка передач працює ідеально, кондиціонер у справному стані. У комплекті зимова гума. Документи в повному порядку, продаж через переоформлення.
Машина на ходу, дуже гарна в управлінні, мало розхід палива.Додатково віддаю комплект зимової гуми в гарному стані на дисках.Буду розмовляти на місці стосовно ціни
Продам Volkswagen Golf VI Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний, економний та комфортний варіант як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. ? Рік випуску: 2009 ? Коробка передач: механічна ? Двигун: 1.6 ? Паливо: бензин / дизель ? Привід: передній ? Двигун працює рівно, без сторонніх шумів ? Коробка передач перемикається плавно ? Салон доглянутий, не затертий ? Кузов без серйозних пошкоджень ? Торг можливий біля авто.
Привіт всім, продам свого пассата б7 се, по Америці був не значний удар, авто працює кожен день без зауважень. Хто хоче взяти гарне авто, в повідомлення, чи на вайбер так як знаходжусь у Франції, будемо домовлятися! Це авто в мене с 20 року і хочу сказати що авто варте уваги. Якщо ви заберете авто с Франції ціна буде 6500€ пишіть дзвоніть на вайбер всім добра. Машина обслужена, не давно замінені ролики, ремінь генератора, кондиціонера, колодки, свічі, стоїть добра резина, замінені саленьлоки передні на ричагах, фільтр салона, воздушний фільтр, по машині немає не однієї помилки, масло в коробці мінялося 40 тисяч назад, по салону робить кажда кнопка, салон чистий, газ також обслужений, машина їде дуже гарно, тому якщо вас цікавить цікавить авто яке стане вам с пригоном в Україну порядка 8500$, зауважу що я бачу що е авто и за 8к в Україні але не та комплектація, не той пробіг і так далі до зустрічі.
Коробка і двигун у відмінному стані . Коробка одна із самих надійних Aisin 6 ступенева Ходова без зайвий звуків Встановлений газ, що дає більш економну витрату палива Кондиціонер працює Шкіра у відмінному стані Торг можливий
Авто в багатій комплектації sell . Стан нової , гарна музика , підігрів усіх сидінь , авто парковка та багато іншого . Тільки проведене повне ТО . На автомобілі гарна зимова гума . Сів і поїхав . Питання за телефоном
після дтп
Офіційний автомобіль придбаний в автосалоні в м. Полтава (пакет погані дороги + 5см кліренсу в порівнянні з європейськими версіями), сажевий фільтр відсутній з заводу, що є чудовим плюсом, всі стекла рідні, мається сервісна книжка обслуговування. Комплектація: лобове скло з обігрівом, підігрів передніх сидінь, задній парктронік, круїз контроль, вебасто (автономний дизельний обігрівач)-незамінна річ в зимовий період, коробка DSG DQ -250 (мокра) в якій замінено масло та фільтра, заміна двомасового маховика та комплекту ГРМ відбулась на пробігу 300 тис.км.
Продам Кадика 2006 року, 2.0 sdi простий атмосферник в хорошому стані, по машині багато чого зроблено та внесено доопрацювання. Ходівка збита, не гримить не тріщить, батарея нова, гума Мішлен, витрата тішить 5,5 л. На 100 км. за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону або смс.
