- 279 тис. км
- Шишаки
- Дизель, 2.97 л.
- Автомат
Офіційний автомобіль в гарному стані ніяких вкладень не потребує .
Офіційний автомобіль в гарному стані ніяких вкладень не потребує .
До вашої уваги Volkswagen Bora 2002 року випуску з двигуном 1.6, 8 клапанів, бензин, з доустановленим газовим обладнанням. Я володію ним з 2019 року, і за цей час наїздив майже 170 тисяч кілометрів. Автомобіль не доставляв мені жодних клопотів, я його дуже ретельно доглядав і регулярно проходив сервіс. На сьогодні автомобіль має такі замінені елементи: два роки тому я розбирав двигун через підозру на прокладку, але проблема була в бачку охолоджувальної рідини. В результаті я повністю відреставрував голову блоку, замінив кільця, вкладиші, коробку передач, шруси, радіатори, генератор, стартер, термостати, ремені, гідравліку. Усі системи екології збережені. Також замінені свічки, акумулятор, встановлений круїз-контроль, новий блок комфорту, фари з лінзованими LED, перетягнута стеля і кермо. Автомобіль доглянутий, щоденний, але в ньому працює все на 100%. Рік тому автомобіль був повністю пофарбований, замінена оптика, є знімний фаркоп, багажник на дах. В комплекті літня гума на 17-х дисках від Skoda RS та металеві диски з зимовою гумою. Також встановлений бампер від тюнінг-ательє Rieger Sport, а в комплекті віддаю рідний бампер з решіткою та задній бампер Rieger Sport. Автомобіль був частково проварений, пороги оброблені, а підкрилки встановлені нові. Під час експлуатації усунуті всі дрібні недоліки: ручки, замки, електрика – все працює ідеально. Автомобіль останні три роки обслуговується на одному і тому ж сервісі, тому за потреби можу надати всю документацію. Також я відкритий до перевірок на будь-якому СТО. Автомобіль щоденний, але в чудовому стані. Витрати мастила ніколи не перевищували 1 л на 10000 км. Це залежить від того як я часто їжджу по трасах. Як правило я ніколи не доливав всю додаткову літру між замінами і її вистачало на 2 заміни. Середня витрата газу не більше 11-12 л на 100 км. Крейсерська швидкість по трасі 120 км. Масло Матюль.За додатковою інформацією телефонуйте.
Авто користуюсь 1 рік, все обслужив нічого робити не треба. stage1 (было 180,стало 220 к.с), стала шустрее та економнішою на літр кераміка, тонування lumar, нова гума та багато іншого Авто 7-мест
Продам Фольцваген Гольф +. На чудовому моторі 1.6 МРІ, свіжо пригнаний з Німеччини. Авто без вкладень. Документи в порядку. Комплектація: підігрів сидінь, клімат, круїз контроль, чотири склопідйомники, карплей, кондиціонер та багато іншого. В авто працює кожна кнопка. Дивитися м.Полтава
Продам авто в гарному стані, двигун після капремонту, замінена задня балка в комплекті сайлентблоків,ступиць та тормозних колодок, передня підвіска теж нова , пружини і стійки теж нові, Андроїд магнітола з Car Play, камери зад та перед теж присутні,заправлений кондиціонер, датчики тиску у шинах, підігрів сидінь, літня гума стан нової, продаж з переоформленням.
Перший власник в Україні.Машина в гарному стані,два комплекти гуми.Торг присутній.Докладніше по телефону.
Автомобіль в гарному стані без пробігу по Україні
Volkswagen is!Авто пригнане в Україну в жовтні 2022 року, перший власник в Україні.Дата випуску - листопад 2008 року ( по коду 2009) Сервісна книга з усіма реальними ТО,авто з дійсним пробігом,не скручений. Авто в ідеальному технічному стані,жодних вкладень не потребує, жодних помилок не має, масло і фільтри поміняні 20.06.2025 ( пробіг 137).Стан - сів і поїхав. Щодня у використанні лише по місту.Авто дуже комфортне,комплектація максимальна. Двигун МРІ найпростіший і найнадійніший, масло не бере.Працює дуже тихо.Коробка -5ст , як нова,ходовка кучна,в ідеальному стані.Шумоізоляція краща,ніж у будь яких інших авто.Круїз-контроль значно економить розхід палива та забезпечує комфорт водію на трасі. В комплекті зимова гума на дисках r16,літня r15на оригінальних легкосплавних дисках.Запаска,фаркоп ще нові,не використовувались.Салон- стан нового,є столики.Нові пвх коврики.Бардачок має функцію охолодження.Двозонний клімат контроль працює відмінно,заправлений. Музика качає басами вулицю)) Повністю тоноване рідне скло.Є незначні лакофарбові дефекти використання на кузові ,на фото вказано.Стекла рідні,в дтп не була.Авто постійно доглянуте.Для двигуна 1,4 дуже маневрене.Високий кліренс.Дніще ціле, не варене. Для міста кращого не буває,рекомендую!Торг на каву.
Продам Golf 4 1999р. 1.4 ГАЗ/БЕНЗ. ГБО 4 покоління. В гарному стані, робити нічого не потрібно. Пригнаний в 2019 році, в рідній фарбі, без рижиків, стекла всі рідні крім лобового, диски на титанах, радіус R15, салон світлий охайний. З документами все добре. Всі інші питання по номеру:
Продам свій автомобіль,Авто у відмінному стані, не потребує жодних додаткових вкладень .Два комплекта гуми,зима та літо,мотор та коробка без зауважень,вся безпека ціла , найнадійніший двигун . Масла та фільтра мінялися вчасно,ТО кожні 7000,машина тільки після ТО.Ходова частина зроблена повністю,нічого не грюкає не стукає!Новий акумулятор.Новий власник буде повністю задоволений цим автомобілем.По машині нічого робити не потрібно,все зроблено,сів поїхав.
Продам власний авто Volkswagen Jetta VI SE рестайлінг: * VIN: 3VWD17AJ5FM404008 * 2015 модельний рік * В Україні з 17.05.2019 * Пробіг 130 134 км * Двигун бензиновий 1.8 TSI Turbo (170 к.с.) * комплектація,американська версія SE; американське складання для ринку США. * АКПП * Колір Black * кузов седан ————————————— * не потребує заміни ланцюга ГРМ найближчим часом; * коробка працює без ривків, перемикає плавно; * турбіна суха, двигун сухий; * немає помилок EPC/Check Engine; * стан по фото: без ДТП, потребує не значного косметичного догляду по кузову; * оригінальні диски R17, резина в гарному стані Goodyear 225/45/R17 * кондиціонер, електроніка та турбіна працюють штатно.
Продам авто в чудовому технічному стані, авто було пригнане з Канади, тому має повністю метричні показники приладів, та європейськи фари та показчики поворотів.
Продається Volkswagen Jetta 2011, американська версія. Надійний та економний автомобіль — відмінний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Двигун 2.5 — один із найвдаліших і витривалих, автоматична коробка працює ідеально: перемикає плавно, без ривків. Авто обслужене: замінені мастила, фільтри, гальмівні колодки, антифриз, встановлено новий акумулятор — сів і поїхав. Шкіряний салон у відмінному стані — чистий, доглянутий, не затертий. Документи в порядку,будь яке переоформлення. Реальному покупцю торг біля капоту .
Автомобіль щойно з Німеччини.Сертифікований і готовий до постановки на облік. Кузов без ДТП. Рівний без сколів і царапин. Двигун 1.4 МПІ працює тихо, не димить, оливи не бере. При потребі можна поставити газову установку. По ходовій частині все працює ідеально. Салон в дуже гарному стані. По електричній частині зауважень немає. Кондиціонер працює. Авто для тих хто шукає для себе. Пробіг реальний для чого надаю вінкод авто. Кому цікаво телефонуйте домовимося.
продам пасат Б 6 2007року 2,0 fsi 169 тис пробігу , весь в рідній красці без підкрасів стан ідеальний , підігрів дзеркал, сидінь, лобового скла, клімат, грм замінено,ціна 8000 у.о торг, тел **********
Авто в хорошому стані Грм помпа свічки все поміняно вкладень не потребує Адаптивний круїз контроль Автопаркування Парктроніки 360 Клімат контроль 2 зони Дуже гарна комплектація
Добрий день, до уваги чисте европейске авто не амереканець!Країна походження Фінляндія ("скандинавська комплектація"адаптована до холодів) • куплене в Литві та пригнане 25.02.2025 в Україну! Авто доглянуте на добрій комплектації! Автомат DSG (7 ступ), наявність спорт реж, підрульові перемекачі тощо.Авто не тільки комфортне, але і їде?
