- 234 тис. км
- Кременчук
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто користуюсь 1 рік, все обслужив нічого робити не треба. stage1 (было 180,стало 220 к.с), стала шустрее та економнішою на літр кераміка, тонування lumar, нова гума та багато іншого Авто 7-мест
Продам Фольцваген Гольф +. На чудовому моторі 1.6 МРІ, свіжо пригнаний з Німеччини. Авто без вкладень. Документи в порядку. Комплектація: підігрів сидінь, клімат, круїз контроль, чотири склопідйомники, карплей, кондиціонер та багато іншого. В авто працює кожна кнопка. Дивитися м.Полтава
Продам авто в гарному стані, двигун після капремонту, замінена задня балка в комплекті сайлентблоків,ступиць та тормозних колодок, передня підвіска теж нова , пружини і стійки теж нові, Андроїд магнітола з Car Play, камери зад та перед теж присутні,заправлений кондиціонер, датчики тиску у шинах, підігрів сидінь, літня гума стан нової, продаж з переоформленням.
Перший власник в Україні.Машина в гарному стані,два комплекти гуми.Торг присутній.Докладніше по телефону.
Автомобіль в гарному стані без пробігу по Україні
Volkswagen is!Авто пригнане в Україну в жовтні 2022 року, перший власник в Україні.Дата випуску - листопад 2008 року ( по коду 2009) Сервісна книга з усіма реальними ТО,авто з дійсним пробігом,не скручений. Авто в ідеальному технічному стані,жодних вкладень не потребує, жодних помилок не має, масло і фільтри поміняні 20.06.2025 ( пробіг 137).Стан - сів і поїхав. Щодня у використанні лише по місту.Авто дуже комфортне,комплектація максимальна. Двигун МРІ найпростіший і найнадійніший, масло не бере.Працює дуже тихо.Коробка -5ст , як нова,ходовка кучна,в ідеальному стані.Шумоізоляція краща,ніж у будь яких інших авто.Круїз-контроль значно економить розхід палива та забезпечує комфорт водію на трасі. В комплекті зимова гума на дисках r16,літня r15на оригінальних легкосплавних дисках.Запаска,фаркоп ще нові,не використовувались.Салон- стан нового,є столики.Нові пвх коврики.Бардачок має функцію охолодження.Двозонний клімат контроль працює відмінно,заправлений. Музика качає басами вулицю)) Повністю тоноване рідне скло.Є незначні лакофарбові дефекти використання на кузові ,на фото вказано.Стекла рідні,в дтп не була.Авто постійно доглянуте.Для двигуна 1,4 дуже маневрене.Високий кліренс.Дніще ціле, не варене. Для міста кращого не буває,рекомендую!Торг на каву.
Продам Golf 4 1999р. 1.4 ГАЗ/БЕНЗ. ГБО 4 покоління. В гарному стані, робити нічого не потрібно. Пригнаний в 2019 році, в рідній фарбі, без рижиків, стекла всі рідні крім лобового, диски на титанах, радіус R15, салон світлий охайний. З документами все добре. Всі інші питання по номеру:
Продам свій автомобіль,Авто у відмінному стані, не потребує жодних додаткових вкладень .Два комплекта гуми,зима та літо,мотор та коробка без зауважень,вся безпека ціла , найнадійніший двигун . Масла та фільтра мінялися вчасно,ТО кожні 7000,машина тільки після ТО.Ходова частина зроблена повністю,нічого не грюкає не стукає!Новий акумулятор.Новий власник буде повністю задоволений цим автомобілем.По машині нічого робити не потрібно,все зроблено,сів поїхав.
Продам власний авто Volkswagen Jetta VI SE рестайлінг: * VIN: 3VWD17AJ5FM404008 * 2015 модельний рік * В Україні з 17.05.2019 * Пробіг 130 134 км * Двигун бензиновий 1.8 TSI Turbo (170 к.с.) * комплектація,американська версія SE; американське складання для ринку США. * АКПП * Колір Black * кузов седан ————————————— * не потребує заміни ланцюга ГРМ найближчим часом; * коробка працює без ривків, перемикає плавно; * турбіна суха, двигун сухий; * немає помилок EPC/Check Engine; * стан по фото: без ДТП, потребує не значного косметичного догляду по кузову; * оригінальні диски R17, резина в гарному стані Goodyear 225/45/R17 * кондиціонер, електроніка та турбіна працюють штатно.
Продам авто в чудовому технічному стані, авто було пригнане з Канади, тому має повністю метричні показники приладів, та європейськи фари та показчики поворотів.
Продається Volkswagen Jetta 2011, американська версія. Надійний та економний автомобіль — відмінний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Двигун 2.5 — один із найвдаліших і витривалих, автоматична коробка працює ідеально: перемикає плавно, без ривків. Авто обслужене: замінені мастила, фільтри, гальмівні колодки, антифриз, встановлено новий акумулятор — сів і поїхав. Шкіряний салон у відмінному стані — чистий, доглянутий, не затертий. Документи в порядку,будь яке переоформлення. Реальному покупцю торг біля капоту .
Автомобіль щойно з Німеччини.Сертифікований і готовий до постановки на облік. Кузов без ДТП. Рівний без сколів і царапин. Двигун 1.4 МПІ працює тихо, не димить, оливи не бере. При потребі можна поставити газову установку. По ходовій частині все працює ідеально. Салон в дуже гарному стані. По електричній частині зауважень немає. Кондиціонер працює. Авто для тих хто шукає для себе. Пробіг реальний для чого надаю вінкод авто. Кому цікаво телефонуйте домовимося.
продам пасат Б 6 2007року 2,0 fsi 169 тис пробігу , весь в рідній красці без підкрасів стан ідеальний , підігрів дзеркал, сидінь, лобового скла, клімат, грм замінено,ціна 8000 у.о торг, тел **********
Авто в хорошому стані Грм помпа свічки все поміняно вкладень не потребує Адаптивний круїз контроль Автопаркування Парктроніки 360 Клімат контроль 2 зони Дуже гарна комплектація
Добрий день, до уваги чисте европейске авто не амереканець!Країна походження Фінляндія ("скандинавська комплектація"адаптована до холодів) • куплене в Литві та пригнане 25.02.2025 в Україну! Авто доглянуте на добрій комплектації! Автомат DSG (7 ступ), наявність спорт реж, підрульові перемекачі тощо.Авто не тільки комфортне, але і їде?
Авто в гарному збереженому стані,від власника,дуже гарна комплектація r-line: Дистронік,адаптивний круїз контроль,лінзована оптика,парктронік 360,камера заднього огляду,авто паркування,авто холд,датчики тиску в шинах,панорама,електро фаркоп,бардачок з охолодженням,підігрів сидінь,електро привід сидіння,електро привід дзеркал,складання дзеркал,авто затемнення дзеркал,омивачі фар,блютуз,аукс,двухзонний клімат,навігація,датчики дождя,світла,мультикермо,птф,диски r-line на 17,гума,акумулятор,ходова,двигун,все в гарному робочому стані,нічого робити не потрібно,тільки заправляти і отримувати задоволення від комфорту автомобіля,до речі газ встановлено на заводі,на даний момент дуже актуально і заощадливо,дзвоніть відповім на всі питання
Авто у відмінному стані,ніяких вкладень не потребуе! Підігрів сидінь. Підігрів лобового скла. Підігрів зеркал. Клімат працює. Автоматичне паркуваня. Парктронік перед,зад. Камера заднього виду. Сенсор дощу. Круїз контроль. Готов до будь яких перевірок на СТО! Авто їзде кожен день. • МОЖЛИВИЙ ОБМІН
