- 220 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Автомат
Всім доброго дня! Продаю власне авто Фольц Пасат В7 (Американка), я 3 власник в Україні...авто експлуатувалось виключно мною,вчасне обслуговування на СТО,авто до продажу не готувалось,тому при огляді вам буде видно всі недоліки так,як є,щоб не було сюрпризів в подальшому...комплектація SE:шкіряний салон,мульти-кермо,класна магнітола з Блютуз/навігацією і т.д.,тонування в круг,літня гума Мішелін... Приймаю дзвінки і смс в т.ч. на всі месенжери,дзвоніть все розповім більш детально,домовимось.. Всім удачі в пошуках авто своєї мрії
