- 205 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані деталі за телефон
Авто в гарному стані деталі за телефон
VW Golf 7.5 Sound Продам власний автомобіль. Авто в користування 3 роки. В гарному як технічному так і візуальному стані. По машині багато чого зроблено та поміняно. В комплекті два комплекти коліс літо та зима. Літо R17 205/50 Continental нові проїхав десь на них 10 тис км. Зима R15 195/55 Hankook в гарному стані на титанах. На пробігу: 242 тис був замінений маховик та зчеплення 269 тис замінено ремінь ГРМ та помпу. Кому буде цікаво скину всю історію обслуговування. Також можу скинути звіт car-vertical. Є косметичний підкрас переднє крило зі сторони водія. Прошу писати на viber
Passat B7 alltrack 2.0 дизель дуже бодро їде по машині все зроблено вкладень не потребує сів поїхав. По ходовій питань немає є два комплекти резини по мотору також підтікань чи запотівань немає пройдемо любу перевірку.В машині є вебаста яка регулюється з пульта.Два ключа є.Комплектація максимальна.Ще є електричний форкоп який має можливість ховатися.
Повний привід,вкладів не потребує,поміняно масло! Колір білий перламутер!
Ідеальний стан Знаходиться у місті Наїжджає дуже мало
Авто в гарному стані, деталі по телефону.
Свіжопригнане авто в хорошій комплектації! Машина в ідеальному технічному та візуальному стані, повністю обслужена та не потребує жодних вкладень. ✅ Замінено ГРМ ✅ Обслужена DSG 20т.км тому. ✅ Замінено всі розхідники ✅ Додатково комплект зимової резини на титанових дисках Авто комфортне, економне та дуже динамічне. Салон доглянутий, коробка та двигун працюють без зауважень. 📞 Деталі по телефону. Торг біля авто.
Продається автомобіль. Деталі за телефоном
Був пригнаний з німеччини з пробігом 200 тис. авто в гарному стані, ходова, мотор, коробка, салон без запитань на кузові є незначні сліди використання, без ДТП, оснащена навігацією (доставлений планшет, є блютуз, можна робити виклики) двозонний клімат, esp, тиск в шинах, круїз, парктроніки перед і зад, підігрів бокових дзеркал, чотири склопідйомника, два ключа.
Авто Свіжопригнане з Німеччини, В чудовому стані! Кузов як на фото(без ржі,чи корозії) Пасажир 8+1 2.5 TDI В рідній фарбі З малим пробігом З документами повний порядок Розмитнена!!! Будете першим Власником в Україні
Власне авто в сімї 3 роки! Перший власник в Україні. Технічно все працює ідеально, 19 диски, розширювальні арки (що рідкість). Максимальна комплектація R-line. 7000 тому змінено ГРМ. Не потребує вкладень. Можливий аргументований торг!
Продам Пасат,куплений мною 7 років назад ,їздив дуже мало,за 5 років наїздив біля 50тис.км,зараз два роки стоїть у гаражі,кожний місять прогрівається...На кузові є дефекти,на фото вказано.Кого цікавить дзвоніть...
Цікавить обмін на електричний автомобіль
Продам хороший автомобіль На гарній комплектації На свої роки і стан відповідає ціні якості Також віддам 4 літні резини Деталі по телефону
Гарний стан По машині все ОК ! ГАЗ
продам автомобіль деталі за телефоном
Пасатик в гарному стані. Все зроблено та поміняно. Піднятий на 5 см. оригінальними проставками та вищими колесами. Автомат переключає прекрасно. Масла не бере, не димить, не сапунить. Заводиться в любий мороз. Кузов без гнилі, рижиків і так далі, живий пасат. Всі вікна рідні, включно з лобовим. Хороша комплектація. Можливий торг та обмін.
Авто 2.5 роки в сім'ї. Багато чого зробив, всі болячки прибрав. Гроші на авто не жалів. Проїхав десь 30+ тис км. Є нюанси по кузову, то їх болючі місця, але дірок немає, за цім слідкував і підмазував. З машиною віддам зимові колеса з дисками. Торг мінімальний біля капоту. Допомоги в продажі не потребую
