- 30 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продам Golf GTI Performance Revo st2 Повна комплектація Вопросы по телефону
Продам Golf GTI Performance Revo st2 Повна комплектація Вопросы по телефону
Авто в гарному стані. На пробігу 187 тис. км було замінено комплект ланцюгів ГРМ (оригінал). Автомобіль тонований по колу, встановлена якісна LED-оптика. Пробіг рідний. JBL музика по колу (оригінал) Кузов покритий керамікою, виконаний антихром по колу, встановлені гарні 18-дюймові диски. Усі запчастини оригінальні. По кузову є лише два незначні підфарбування. В Америці автомобіль мав незначне ДТП. Проведено повне технічне обслуговування. Широкий сенсорний екран. У салоні працює кожна кнопка, по технічній частині також усе справне. Я перший власник в Україні. Тільки переоформлення.
Продам свою ракету, оригінальна R. Машина в максимальній комплектації, всі асистенти водія, адаптивний круїз-контроль, утримання в смузі, парктроніки, задня камера, допомога при зіткненні, розпізнавання машини коли здаєш заднім ходом, оригінальна оптика з авто дальним світлом, музика Fender, CarPlay. чорна стеля, підігрів сидінь, максимальна приладова панель, наймаксимальніша мультимедіа, водійське сидіння регулювання електро, затемнення дзеркала заднього виду, сліпі зони, красиві оригінальні чорні диски 19 радіуса, два комплекти килимків. Відновлена машина оригінальними запчастинами, є всі фото і відео як її робили і коли робили. По ходовій частині питань немає, дуже багато чого там стоїть нового. Машина в стані сів і поїхав, обслуговувалась кожні 5 тисяч, заливалось тільки найкраще паливо. Решта питань по телефону.
Газ 4 покоління 4 склопідйомники Кондиціонер Кузов оцинкований Технічно обслугована і не потребує жодних вкладень
Авто в хорошому стані, володію авто 1 рік, за цей час зробив нове тонування, змінив світло на лід дальній ближній туманки і габарити світить дивовижно. Поміняно грм 2000 км тому, змінені диски і гальма в коло зимерман 1000 км тому. Замінено передні пружини пильовики відбійники 2000 км тому, так само замінено антифриз. По підвісці нічого не стукає, не гриміт. Кожна кнопка працює. Кондиціонер заправлений. Відкотував всю зиму заводилася з пів тичка жодного разу не підвела. Підігрів передніх сидінь мульти кермо авто світло авто дощ, клімат двозонний, електро регулювання дзеркал підігрів задніх бічних дзеркал, парктроніки комплектація Style. За доп фото пишіть відправлю все покажу . Будь-який вид переоформлення. Торг біля капота! Також є огляд з карвертикал.
Авто у гарному стані, гаражне зберігання, по технічній частині зауважень немає, чудове авто
Автомобіль в гарному стані Європа,працює кожна кнопка,я перший власник в Україні,рідний пробіг 100% готовий до будь-яких перевірок,авто на максимальній комплектації,авто в рідній фарбі!Посилена шести поршнева тормозна система Touareg sport замінені гідро компенсатори,ланцюг ГРМ,всі болячки прибрані що могли бути,все працює без нарікань,2 комплекта колес з дисками!фари в бронеплівці!зроблена розширена підсвітка салону,всі інші питання по телефону!! Новий Акб на гарантії. Нові колодки в круг заміна масла фільтрів повне то! Свіжий азот в Пневмо !!! Два ключі запалення панорама електро фаркоп 4 зонний клімат дістроніки адаптивний круїз контроль навігація ! торг!
Aвтомобіль у гарному стані,обслугований.4-холодильні камери(2 на -30 градусів,1 на +22 градуси,1 на +4 градуси)Реальному покупцеві можливий торг.Можливий обмін авто з нашою або вашою доплатою.Можлива доставка авто до вашого регіону
Офіційний автомобіль у гарному стані,обслугований.Реальному покупцеві можливий торг.Можливий обмін авто з нашою або вашою доплатою.Можливий пригон авто до вашого регіону
Продам авто. Обслужене . Надійний 2.5 бензин/газ пропан та надійна АКПП (Aisin) Japan гидротрансформатор, кузов оцінкований . Авто надійне . Авто пригнано з США з переднім пошкодженням радіаторною решіткою 2013 рік по vіn коду . Причина продажі потрібне більше авто Можливий обмін . Ціна на обмін буде трохи вище . Універсал ,мінівен . Можу одразу не відповідати . Напишіть у viber чи тут в чат . Дякую
Машина доглянута,салон чистий,своєчасно змінюю розхідники. В салоні не курили та не відкривали шампанське,потолочна панель чиста,світлого кольору. Двигун,коробка та ходова працюють ідеально. Сів та поїхав! Розумний торг біля капоту. Всі питання по телефону.
З моменту продажу, автомобіль ще змінився!!! Встановлення Full LED передня оптика Замінені передні диски, колодки, супорта з Ауді а4 (320мм замість 312) Нові колісні диски R18 Нова зимова гума Перетягнутий руль в шкіру Встановлені якісні сплітери (де пластик), виготовлені індивідуально під замовлення Повністю обслуговуванний пасат в Дніпрі… Рідний пробіг Мастило замінювалось кожні 6-7 тис км. Охолоджувальна рідина - нова Мастило в Акпп замінено (прозоре рожеве) Гальмівна рідина dot 5.1 Фільтр повітряний нульового супротиву Цепь грм на 4-му зубі Зроблено розкоксовку двигуна Почищено впускні клапана горіхоструєм Форсунки почищені Встановлений кастомний інтеркулер турбіни Підсилені гальмівні диски Rotinger (насечкі та перфорація) Гальмівні колодки Textar Гальмівні шланги армовані HEL Амортизатори в круг KYB Ultra Всі сайлентблоки нові, передні стоять від Куцого LED лампи - ближній, дальній та протівотуманки Приборна панель кольорова 3д від Б8 Шкали на приборній панелі Pandora Передні фари в броне плівці Задні фон притоновані В круг тонована з лобовим Машина в твердому віску та дуже яскраво виглядає Машина завжди після детейлінгу… Stage 1 Мульті кермо Кастомно пофарбовано підкапотний простір (пластик) Невеликі недоліки по лкп, які майже не видно (сліди експлуатації) Амбієнтна/контурна підсвітка салону Парктронікі Жовті задні повороти 2 ключи Зимова гума 1.02.2025 - встановлений кастомний вихлоп на 2 виходи, повністю вся траса з нержавіючої сталі. Дуже приємний басистий вихлоп. Багато чого зроблено, якщо потрібно яскраве, швидке та без нарікань авто, звертайтесь. Потрібен дешевий пасат? навіть не телефонуйте… такий тільки один… автовикуп та авто бізнесменам не турбувати. Ціна вище ринку, воно того варте… Можете взяти дешевше та ще вкинути пару $ тищ Хочеш торг? Можу повернути все в сток, звичайні гальма, звичайні амортизатори та інше….
Продаю свій Passat Wolfsburg edition з мотором 1.8 turbo. Мотор сухий, масло не бере. Коробка передач простий автомат. Салон чорний на шкірі, гарна комплектація. Гума новенька. Руль новенький.Детальніше по телефону.
Продам свій автомобіль, стан хороший, КПП в нормі. Має незначні невеликі нюанси по ЛКП
Продам свій gti. Пробіг рідний, зі США без ударів , не тонув, дивіться карфакс. Салон не затертий, ходова ціла нічого не скрипить не стукає. Зараз стоїть магнітола сенсорна rcd510 на фото її ще немає, Стоїть штатний гучний зв?язок , Bluetooth. Клапани та впускний колектор почищені, замінені форсунки, замінено антифриз, свічки нові ngk,червоні катушки, замінені лопатки фазорегулятора, двигун працює тихо без стуку з боку фазіка, новий радіатор кондиціонера і почищені все радіатори. Двигун повністю сухий, ніде немає ніяких підтікань і нічого не милось і не витиралось, турбіна суха, компресія 12. Пропусків запалювання та відкатів немає взагалі! Стоять койловери фуллтапи rev9 hyper street 2 (регулюється висота, жорсткість, розвал) коштували 800$+, пробіг на них 2 тис км, замінені втулки та стійки стабілізатора(тепер він обслуговуємий без зняття підрамника), саленблоки. Стоїть downpipe, повний вихлоп Borla 1000$+(на фото ще немає), intake, червоні котушки, зашита Revo st2, три карти (98, 98, 100oct). Захист мотора і кпп сталь 3мм. Гума 2 комплекти зима/літо. Задавайте питання, все розповім, можу надати фото товщиноміра. Торг буде з покупцем.
Нещодавно обслужив повністю двигун і ходову частину. По двигуну зробив заміну всіх фільтрів, масла, свічок, форсунок і так далі. По ходовій частині зробив повністю перед. Продаю з причини того, що знайшов собі варіант кращий. Можливий обмін з моєю доплатою, щось гірше не цікавить. Торг біля капота тільки. В салоне сделал подсветку - по всему салону. Салон в хорошем состоянии. Отдам резину (лето)
Авто в доброму стані, багато чого мінялося, всі деталі по телефону
Авто в гарному стані! Рідна фарба, рідні вікна! По авто робити нічого не потрібно, двигун та коробка в гарному стані! Два тижні тому ремонтували коробку на 15000 гривень, робили бублик та замінили сальник у коробці, все в ідеалі! Всі чеки на роботи є, в сервісній книжці все записано що та коли замінювалось! ТО робили 2т.км. назад. Рижиків на передніх крилах вже немає, все зробилось та підкрасилось. На багажнику проявляється маленький рижик, то їх болячка! А так авто в ідеалі, дзвоніть, пишіть! Я власник, авто в Дніпрі!
