- 206 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.4 л.
- Автомат
В гарному стані. Двигун, коробка передач, ходова - без зауважень. Салон чистий. Кондиціонер працює. Деталі за телефоном.
В гарному стані. Двигун, коробка передач, ходова - без зауважень. Салон чистий. Кондиціонер працює. Деталі за телефоном.
Я власник по техпаспорту. Обслуговане авто. Цеп замінено, є чеки з СТО. Ходова перед і зад зроблена, гальмівна система обслугована. На все є наряди з СТО. Комплектація топова : дистроніки, панорама, вентиляції сидінь, підігрів керма, пам?ять сидінь, максимальні фари адаптивні і так далі. Пневма на бензинові версії в Америці не ставилась. Переоформлення обов?язково, можна через ДіЯ.
Продаю автомобіль,стан нової машини! Автомобіль після ТО з заміною передніх гальмівних дисків та колодок. Є вся сервісна історія. Один і єдиний власник, замовляв в автосалоні в Дніпрі, під замовлення з додатковими допами: Найбагатша комплектація R-Line з адаптивною пневмопідвіскою та підрулюючою задньою віссю дуже комфортне по управлінню та дуже вражає динаміка набору швидкості. Максимальні сидіння з дуже якісної шкіри як нові, з підігрівом, масажем, охолодженням та регульованням всіх деталей сидіння під будь яку комплекцію водія, підігрів всіх седінь, пам? ять передніх сидінь, Дуже класна функція адаптивного круїзу - їде сама, тримає дистанцію, сама тормозить на набирає швидкість без втручання проекційний дисплей кольоровий на скло з дуже гарною заводською навігацією. Система запобігання зіткненню спереду та ззаду Без ключовий доступ,в комплекті 2 ключі.В машині дуже тихо завдяки подвійному склу та обезшумленому дну та підкрилкам та капоту. Максимальні фари з авто дальнім світлом вирізає машини попереду і не сліпить, комфорт - максимальна аудіосистема на 12 колонок + сабвуфер Dynaudio шикарне звучання, підсвідка салону з вибором кольорів підсвітки, підігрів руля, лобове скло з підігрівом всього скла, чорна стеля,все в кожі руль та ручка передач все в чудовому стані, багато місця спереду та сзаду для водія та пасажиру, охолодження бардачку та підлокітника, бездротова зарядка, максимальна прибор на Лед панель з управлінням жестами.В комплекті зимова та літна резина, відкривання багажника без рук, обклеєна захисною плівкою в проблемних місцях капот, пороги, ручки, багажник, дзеркала. Машина чудова, купуєш і їздиш без нарікань
Торг мінімальний. Замінено цеп грм,цеп маслонасосу,цеп балансвалів,балансувальні вали,опора розпредвалів,помпа,щеплення та масло в DSG DQ250,новий радіатор охолодження та кондиціонера.
Телефонуйте через телеграм. +**********
GOLF 7 1.8 TSI комплектація SE!!! звичайний автомат 6ст на 17 дисках у яскравому червоному кольорі на чорному шкіряному салоні! штатна музика Fender с сабуфером! докатка, домкрат та ключ на місці ! комфортне авто для міста і не тільки! нова зимова гума!фактично авто 2016р кінец грудня зійшов з конвеєра! Всі фільтра та рідини замінені , повна заміна мастила в корбці !Є карфакс кого цікавить скину подивитись ! звертайтесь, дивіться на всі питання відповім! торг є бо без торгу не цікаво!) велике прохання авто бізнесменам не турбувати!!!!
Авто з Німеччини в 2019 році, сервісна книга, 1 власник в Німеччині. В хорошому стані, обслужене. Іржі немає. Новий компресор кондиціонера, новий комплект зчеплення з двомасовим маховиком, замінений картридж турбіни, датчик управління турбіною. Новий комплект ГРМ із помпою. Свіжий аккумулятор. зимова гума на стальних 16 дисках. ОБМІНУ НЕМАЄ.
Автомобіль в справному технічному стані. Замінено всі розхідники. Замінено комплект ГРМ, замінено маховик, замінено 4 форсунки , повністю замінено ходову частину. В автомобілі відкрито всі доступні функції, які може надати офіційний дилер. В комплектації без ключовий доступ та підігрів 4-х сидінь.Виконано обезшумлення торпеди. Фари адаптивний BI-LED. Ідеальне поєднання коричневих сидінь з салоном авто. На автомобілі встановлена преміальна сигналізація з GSM. Фактичних власників 3 (остання переєстрація була у зв?язку із заміною номерного знаку на Дніпропетровський регіон). Продаж не терміновий. Автобізнесменів прохання не турбувати.
Продам своє сімейне авто.В гарному технічноиу та візуальному стані.Повністю все обслуговане.Стоять нові титани,на новій зимній резині,нове газове обладнання.Вся електроніка робе.Двигун після капремонту пройшов обкатку на бензині 5т.км
Продам власний автомобіль повністю обслужений,динамічний, комфортний та економічний автомобіль. питання по телефону, торг.
Гольф7 доглянутий в гарному стані!2015 рік Повністю обслуговуваний!в рідній фарбі з рідним пробігом!питання за телефоном! Авто від власника!!!
Продам авто . Другий власник. Авто не готувалося до продажу, обслуговувалося вчасно.
Авто у гарному стані. Обслуговується на СТО. Газ /бензин Додаткові номери для зв'язку
Пропоную своє авто. Пробіг 43 тисячі. Пробіг оригінальний, перевірка можлива на любому сто на ваш вибір. Авто з Канади! Спідометр в км., вказівники поворотів жовтого кольору. В чудовому стані, після заміни масла та фільтрів на пробігі в 43 тисячі. 2 комплекти ключа. Перекупам - прохання не турбувати! Чекаю на потенційного покупця!
Авто в ідеальному стані, Допомогати у продажі не потрібно Прохання дзвонити з 10 до 19 години Авто готове до любих перевірок
Продам Volkswagen Passat CC Стильний та комфортний автомобіль, який дарує емоції від кожної поїздки. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно, робилась для себе. Нещодавно виконано: * заміна свічок запалювання * встановлені нові котушки * замінено ланцюги ГРМ * замінено ремені * обслужена система ВКГ *свіже мастило в моторі та коробці *новий тнвд *5тис тому кап ремонт турбіни Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, їде впевнено та динамічно. Кузов: Є незначні нюанси: * вм’іятина на пасажирських дверях та багажнику під ПДР «на фото видно» * місцями є пошкодження лаку на даху та задньому бампері * дефекти водійського сидіння *розбите скло на моніторі магнітоли (радіо та блютуз працює) В цілому авто виглядає достойно та привертає увагу. Авто для тих, хто шукає гарне поєднання стилю, комфорту та надійності. Технічно — в дуже хорошому стані. ? Автомобіль на ходу кожен день, готовий до перевірок.
Зроблено ТО 3000 км тому ГРМ замінено 3000 км тому Ходова зроблена 20000 км тому разом із рейкою, не стукає, не гримить, нариканих немає
