- 80 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.98 л.
- Не вказано
Офіційний автомобіль. 1 власник з салону. Не битий і не фарбований. Бронеплівка. Стан нового авто. Торг.
Офіційний автомобіль. 1 власник з салону. Не битий і не фарбований. Бронеплівка. Стан нового авто. Торг.
Додатково віддам Комплект нової ризина зима 2024,диски діаметр 15 Комплект нової ризини літо,диски легкосплавні діаметр 16 Передні і задні стійки замінені Замінений комплект ГРМ Захист двигуна в наявності
Продам свой автомобиль Состояние кузова на 7 из 10 По технике все хорошо Торг возле капота
Терміново, обслугований, в хорошому стані. Масла, фільтра, ГРМ, щеплення, все заміненно. Не димить, турбіна сухенька, дує, масла не їсть (з вихлопної труби можна їсти на стільки чиста) то б то ні при яких оборотах диму немає. (Бо є люди які кажуть для дизеля трішки димок це норм) Так ось, дим це не норм, норм це коли взагалі немає. Розхід приємний, 5-6 літрів. Турбіна суха, двигун сухий, кпп суха, авто без гнилі. Кондиціонер працює. Автомобіль без приколів одним словом. Продаю так як хочу купити електро автомобіль, не здихуюсь, автомобіль правда дуже хороший, просто так як їзджу дуже багато, то хотілось би ще економніше. Тому хто купить не пошкодує 100%. Ціна вказана на металевих дисках. Хитрих прошу проходити мимо, ціна і так розумію солодка. Торгу НЕМАЄ!
Пригнаний з США з мінімальними пошкодженнями. Звичайний продаж. Автомобіль 7 місний, шкіра і т.п. вче інше в повному порядку.
Срочно. Поэтому цена снижена. Машину покупал для себя, с машиной повезло. Купил правое крыло оригинал и капот оригинал и новые петли, бампер нашел в цвет машины, поэтому не крашенный. В комплектации адаптивный круиз с датчиком лидар, фары IQ light(фару брал б/у), электро регулировка сидения, беспроводная зарядка телефона и т.д. Вообщем новое авто. Расход 12 л город реально, если режим пенсия, а по трассе даже был 9,5 когда во Львов ехал. Есть ворсовые коврики и резиновые оригинальные с Америки, у них были как опция. В багажник тоже есть полеуритановый коврик
Авто в чудовому стані, усе працює, невеликий пробіг, краща комплектація, карти під Україну, проблем з обладнанням немає, обслуговувалась для себе, ніде нічього не гремить не бряцає. Перекупам не дзвонити.
Моя маленька,гарненька машинка без ризиків.розхід палива 6.5 Більш детальніше за тел.********** Олег(чоловік)
Автомобіль в гарному стані, двигун масло не бере, невеликий розход палива, гума літня та зимова.
Авто в відмінному стані, з рідним пробігом, два комплекти гуми з дисками, на обмін як у всіх дорожче. Обмін з моєю доплатою! Допомоги у продажу не потребую!!!
Продаю власне авто в чудовому технічному стані. Мотор сухий, працює рівно без диму. АКПП у відмінному стані. Ходова частина в задовільному стані, не стукає. Салон авто в чудовому, охайному стані, працює кожна кнопка. Було кардинально вирішено питання світла. Встановив BiLed лінзи AMS A3 max та замінив скло. Двохчипові лінзи, світло просто неймовірне. Є 2 комплекти резини (зима/літо). Літо 2026 року. Більш детальна інформація по дзвінку або повідомлення!
Продаю доглянутий автомобіль Пройде любе СТО Дуже комфортне авто Машина чистенька гарненька!
Продаю авто Volkswagen Passat B6 2006 рік, Доглянутий шкіряний салон (є невеликий дефект на сидінні водія) Встановлені Bi-LED лінзи, світло ідеальне, Не потрапляв у ДТП! Рідний пробіг У заводському забарвленні, без іржі. Гарна акустика. Встановлено обвіс Caractere, Жодна подушка безпеки не використана Комфортний та великий салон Регулярне обслуговування на СТО! Для уточнення деталей бажано спочатку писати у повідомлення , щоб домовитись по часу телефонної розмови , так як працюю. Обмін не цікавить!
Продаю машину в доброму робочому стані, повний інжектор , газ 4 покоління. Машина добре тримає дорогу, комфортна їзда , для навчання саме те, що потрібно. Володію півтора роки , мною поміняно- Задні та передні стійки Всі масла та фільтра Робочий та главний циліндр Грм ремінь Новий АКБ Контактна група На газу 4покоління
Фольц В6 универсал ,первый хозяин,пригнан с Германии,новая резина бриджстоун зимняя,замена роликов и ремней на оригинал,замена охлаждающей жидкости,масло в АКПП ,замена масла в ДВС 2000 км назад,Арал,новый АКБ,новый генератор, новые свечи,тормозные колодки,новый топливный фильтр,новые радиаторы(охлаждения и кондиционирования),замена топливного насоса,двигатель и коробка сухие,пинков при переключении нет.
машина на ходу, сів та поїхав. Якщо будуть питання - телефонуйте за взазаним номером телефону - Микола Васильович
Авто після ДТП. Торг біля капоту. Всі питання за номером Євген
