- 115 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.5 л.
- Автомат
Свіжопригнане авто з Данії, в ідеальному стані, рідний пробіг 1000%, що підтвердено офіційним сервісом фольксваген, без жодного підкрасу 1000%, максимальна комплектація, автомат, вебасто, підігріви сидінь, carplay, нова гума, парктроніки передні та задні, гарне світло, навігація, великий монітор, технічно без питань, сертифікат присутній.
Авто на ходу в задовільному стані . Потрібно замінити масло , фільтра та ремені . По сервісам та сто не їжджу,авто не нове має сколи царапини , потолок провис . Приїжджайте заберайте , ціна відповідає стану . Деталі по смс в чат .
Свіжопригнаний автомобіль з Європи В максимальній комплектації та в R Line, На дорогих 20 дисках і спортивною резиною. Автомобіль вже розмитнений та на Українських номерах. Ідеальний стан автомобіля Оригінальний пробіг Без підкрас і дтп Мотор, коробка підвіска без зауважень Віртуальна панель приладів Адаптивне керування підвіскою DCC Камера заднього виду, переднього та 360 Максимальний дисплей Пам?ять водія та пасажира Підігрів передніх та задніх сидінь Webasto Електрокришка багажника Відкриття кришки багажника без рук Piano black декор Шкіряний салон (шкіра Nappa) Чорна стеля Помічник контролю дистанці попереду Помічник «сліпих зон» Помічник руху по смузі Помічник розпізнавання дорожніх знаків АСІСТЕНТ виявлення пішоходів АСІСТЕНТ паркування Помічник руху на підйомі Помічник у пробках Адаптивний круїз-контроль Підрульові пелюстки Підігрів/складання дзеркал Підтримка Apple CarPlay та Android Auto • Шкіряний мультируль Датчик світла та дощу 3-зонний клімат-контроль Навігація з картами України та Європи • Максимальна мультимедіа Discover Pro
продам хороше авто робилось для себе я власник
Продам VW Golf 4 2004р.в. в хорошому стані, є сліди експлуатації, стоїть новий акумулятор,під заміну праве крило, я власник, переоформляється, за деталями звоніть. торг біля авто!
Гарний, доглянутий match.
Всі деталі за телефоном,переоформлення.
Продаю власний автомобіль,авто поварене і оброблене, замінено комплек грм,нове мастило,новий акумулятор,автомобіль піднятий встановлені проставки,мотор пряцює добре але є нюанс чомусь швидко гріється,коробка працює добре передачі вмикаються добре, по ходовій частині теж все добре,авто потрібно пофарбувати,продаж тільки з переоформленням і присутній торг,кого цікавить пишіть будем домовлятись
Кузов, двигун, ходова після повної капітальної реставрації!!! Потрібно доробити салон і буде авто, як з конвеєра!
Всі питання по цьому номеру телефону
машина в гарному стані,доглянута,зимою було невеличке дтп тому бампер під покрас,коробка також обслуговувалась в офіційному сервісі,щ мотором також все гаразд масла фільтра мінялись вчасно.Рощхвд по місту 6л.6.5лпо трасі 4.8 5.5л.залежно від стилю їзди
продам Golf 4. 1.4 газ бензин технічно справна сів поїхав є літня резина як що вас зацікавив даний автомобіль дзвоніть,пишіть все розкажу
Чудове авто з Америки. В гарній коплектації. Приїхав без дтп (вандалізм). Пройшло повне то. -підігрів сидінь - круїз - підігрів дзеркал - встановлено захист двигуна (кольчуга) - новий акумулятор - зимова резина
Чудовий стан! Техніка без зауважень! Пасажир 8 місць Кузов без корозії Кондиціонер! Замінено масла фільтра! Чистий та охайний салон! Ходова без стуків! Мінімальний торг біля авто!
