- 140 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Нормальний стан. Технічно без зауважень. По кузову є сколи. Ходова не стучить. Двигун та коробка працює добре.
Нормальний стан. Технічно без зауважень. По кузову є сколи. Ходова не стучить. Двигун та коробка працює добре.
Перший облік в Україні! Пригнана з Норвегії. Оригінальний пробіг. Без ДТП. На одному заряді можна проїхати літом мінімум 120км. Зимою мінімум 70км. Все залежить від кондиціонера/пічки та дуже багато від стилю їзди, рельєфу та місто це чи трасса. Недавно зроблено ТО, по ходовій нічого робити не потрібно. Також в комплекті оригінальні зарядки Безключовий доступ Підігрів передніх сидінь Підігрів лобового скла Датчики світла та дощу Парктроніки перед/зад Дистронік Адаптивна Led-оптика Утримання в полосі Розпізнавання знаків Камера заднього виду Автохолд Асистент безпеки Датчики тиску в шинах Амбілайт підсвітка салону Торг біля капоту. Обмін не цікавить. Дзвоніть, пишіть більш детально все розповім. Допомога в продажі не потрібна.
Пасат Б6 повної комплектації. Машина в ідеальному стані, дзвоніть на вайбер або вацап
Volkswagen Tiguan в заводському виконанні r line. Без ключовий доступ; Оригінальні 19 колеса ; Панорама; Шкіряний салон; Чорна стеля ; Тонування усіх стекол ТО вчасно проведене Салон в ідеальному стані. Кузов без вмятин та царапин.
продам пасат б 6 в ідеальному стані. не гнилий в ДТП не був. мотор працює ідеально. на гарній зимній резині. по електриці все добре, не працює тільки кнопка бака. за детальною інформацією по телефоні
VW GOLF 7 1.6 TDI (81квт). Власник. Стан авто ідеальний. Ходова частина без жодних нарікань. Двигун працює відмінно. Кондиціонер та кожен елемент авто працюють бездоганно. Замінено новий комплект ГРМ ( старий комплект ГРМ в наявності). Новий акумулятор АGM. Авто варте уваги. Торг в межах розумного.
Всі розхідники замінені,ніяких вкладень не потребує.Хто купить непошкодує!Деталі по телефону.
Продам власне авто в Україні 2 роки Стан салону 7/10(потрібно зробити хімчистку) Стан кузова 8/10(полірування,сколи) Технічний стан 9/10(мотор гарно працює,коробка в ідеальному стані,до ходової части дивилися) По всім питанням телефонувати на ********** Писати на WhatsApp **********
авто в чудовому стані **********
Volkswagen Golf 6 2013 рік 1.6 дизель Автомат По мотору без питань( не димить)! По коробці без питань, все гарно та плавно перемикає! ДЕМПФЕРА не чути!!! По кузову в гарному стані( має косметичні підкраси, але без критики)! По салону в збереженому стані! Комплектація MATCH! По комплектації: Мультикермо 2 зонний клімат контроль! Підігрів сидінь Парктроніки перед та зад AUTO світло! Сенсор дощу! Volkswagen магнітола з блютузом! 4-електросклопідіймачі! Дотяжки вікон! Центральний та задній підклокітник! Старт стоп! Гарний пошив сідушок комплектаціі MATCH( сидіння з боковою підтримкою)! Титанові диски! Центральний замок з пульта! В цілому гарний автомобіль, не новий, не з салону, має якісь мінімальні сліди експлуатації, але нічого критичного немає! Хто шукає гарного гольфа щоб їхати, телефонуйте! З документами повний порядок! Торг присутній!
5400 євро. Машина пригнана з Німеччини. Продаю її у зв?язку з переїздом за кордон. Машина 2012 року, в Україні робили ремонт турбіни (наявна гарантія) і кап ремонт двигуна За деталями пишіть (приймаю лише смс)
Автомобіль повністю обслужене,замінені масла фільтри, ремні ролики, помпа. Авто в дуже хорошому стані.
На фото видно нюанси по авто.
Заміна передніх амортизаторів,пружин та опорних підшипників.Заміна сайлентблоків передніх важелів.Частково замінено сайлентблоки задніх важелів.Заміна корзини щеплення.Заміна ременя ГРМ, ременя генератора, ременя масляного насоса,натяжних роликів,водяного насоса та передній сальник колінвала.Новий радіатор кондиціонера і новий акумулятор.Зроблено ТО. генератора. В передніх фарах є функція повертання лінз з підсвічуванням при повороті. Двигун сухий без слідів мастила не димить, сажовик не вирізався.Пробіг не скручений , провірив особисто сам. В салоні дзеркало заднього виду має функцію, щоб не засліпило очі. Даний автомобіль я купив і зробив його для себе, але на даний час я виїхав за кордон і тому його продаю. Телефонуйте на вайбер, ватцап або телеграм.
Продам авто. В одній сім?ї 7 років, детальніше дзвоніть по номеру
Продаю власий автомобіль в хорошому стані, обслужений вся робота яка проводилась зафіксована документально, технічно чудовий автомобіль,за деталями звертайтесь!
Замінено повний комплект грм по оригіналу. Панорама не тече. Все працює справно.
Продається автомобіль в комплектаціі SE-в рідній фарбі-заводське скло-панорамний дах з електролюком-електропідйомники-кондиціонер- монітор-все працює в машині-диски гарно збережені і салон також-авто обслужене -нові тормозні колодки та диски--поміняні масло та фільтра- нова-резина—японська коробка передачICIN працює відмінно-автомобіль пройшов передпродажну підготовку-готовий до будь-яких перевірок
